PDA

View Full Version : проблем ..дайте съвет



BouH
05-02-2011, 23:06
проблема е следния .. занимавам се с няколко момичета и ми се случва когато съм с някоя да не достигам максимална ерекция ...когато правя секс с която и да е от тях трудно свършвам..понякога дори не свършвам :? реших да зарибя друго момиче (мислех, че проблема е в момичетата) ..сичко беше перфектно до един момент в който усъзнах,че се натискаме 2 часа и за тези 2 часа бях определено доста възбуден и в моментът който я подтикнах към нещо повече от натискане тя се дръпна и продължихме с натискането ... на мен ми отмина зверската възбуда и тя реши ,че и се е доправило секс ...но аз така да се каже ми беше спаднал и нямаше как да се получи .. и от тогава ми е доста кофти .. не искам да се случи нещо подобно за 2ри път ... :oops:
ако някой може да ми каже защо когато получа ерекция отминава сравнително бързо и защо понякога не се възбуждам достатъчно .. ще съм много благодарен ..на 15 съм 8)

Downtown
05-03-2011, 00:28
бреейй ... ти си най-разцепващия пич до момента в форума !!! :D

Отговор на въпроса ти - мойто мнение: психика братче !

cobalt8994
05-03-2011, 05:31
На психична основа е пич,ако трябва си мисли как ти го "лапат" 20 момичета, иначе другия вариан:Виагра. Активнаото вещество на ВИАГРА е sildenafil. Таблетките за регулиране на ерекцията трябва да се взимат само когато има случай на еректилна дисфункция.Еректилна дисфункция не означава да не може да ти стане един или два пъти.
Еректилната дисфункция е трайна неспособност за ерекция или за задържането й през целия полов акт.
А ако трябва да минем без тези таблетки,в случая обаче говорим за липса на достатъчно самоувереност в конкретния момент, която може да се преодолее с промяна в нагласата, с открит разговор с партньора !

LegaCalcio
05-03-2011, 08:32
няя се плашиш ...

iv4oiv
05-03-2011, 10:03
Това което ми описваш ми прилича на синдрома на латентната бисексуалност.

anitank
05-03-2011, 13:38
Абе човек ти си на 15 бе ! я се осъзнай ! кви са тия правя секс с много момичета ?

draid
05-03-2011, 14:40
Еми то за да правиш секс, трябва да си зрял, а не лапе. като станеш на 18 може и да нямаш проблеми, засиси си от акъла де. Някой не порастват и до 20

buzzzz
05-03-2011, 19:37
Я стига ... За да правиш секс, трябва да си зрял дрън дрън. В днешно време безмозъчните 13-годишни (говоря за 2та пола) се факат като раздрани.
По темата: Карай ги да ти правят повече френска, да те възбуждат повече.. Често ли мастурбираш? Дай си малко почивка и от това, и от секса.
И използвай презервативи, че да не хванеш нещо от толкова миндили 8-)

BouH
05-03-2011, 22:09
под няколко момичета имам предвид,че основно имам сексуални отношения със 4 в момента и понякога се случва да не съм възбуден достатъчно ...мда и аз мисля,че е от мастурбирането и съм го спрял от известно време ..та по темата проблема е решен 8) днес имах възможност да правя секс и този път всичко мина без проблем и благодаря за дадените мнения 8)

SpirituallyAbused
05-04-2011, 12:55
..на 15 съм ^ и с това темата се изчерпа .. :lol:

straus
05-04-2011, 13:00
Всичко е до психична нагласа, стой като мене 10 месеца на сухо и ще видиш как ще налиташ на всичко живо ;)

anitank
05-04-2011, 14:09
Всичко е до психична нагласа, стой като мене 10 месеца на сухо и ще видиш как ще налиташ на всичко живо ;)
10месеца ?? Ти сириозно ли ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

straus
05-04-2011, 14:28
Всичко е до психична нагласа, стой като мене 10 месеца на сухо и ще видиш как ще налиташ на всичко живо ;)
10месеца ?? Ти сириозно ли ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
а не бе, ако си женско ела да ме пробваш :D

infected9
05-07-2011, 15:53
Сигурен ли си ,че всъшност просто не ти се е допикало ..време е да почнеш да различаваш двете неща :)