PDA

View Full Version : ревност или не



mackataa
05-03-2011, 10:10
Как да разберем дали найстина гаджето ни ревнува?
На мен ми се случи следното
Последните 5,6 пъти си говорим по телефона ,той все казва
- кво става видя ли се с другия
-или примерно,като ми звънне и аз дигам веднага,защото телефона ми е бил в ръката и той е какво сега,до преди малко с него ли говори и някакви такива
-друг път ми казва ходи ли на среща(чудя се тези неща как да ги приемам като ревност или просто се майтапи)
Заедно сме от година ,и сме от различни градове
и да вмъкна ,че той като ми каже подобно нещо и аз започвам
и си мислих,че по този начин говори за себе си,а тои отрича...
В началото на връзката ни това го нямаше :)
Бихте ли ме посъветвали..
по някой път гледа с кого си пиша по скаипа и какво,но това е от преди

horacio
05-03-2011, 10:25
Може би чувства, че те губи и го е страх. Но може и просто да се гъбарка с теб. Може и някой да му е наговорил разни неща и той да си мисли, че наистина има друг.

bratignat
05-03-2011, 10:25
Ревнува, но според мен някой му е вкарал мухата. Някой недобрежелател или знам ли? Когато се видите на живо не му обяснявай на дълго и нашироко -целуваш го и му казваш, че не трябва да те подозира. Пък и ако имаше някой - щеше да си с него, а не с приятеля си.

mackataa
05-03-2011, 10:32
няма да му казвам нищо,той в началото ми беше казал,че не ме ревнува
той го каза,защото прочете по скаипа ,че бях написала на един ,че гаджето ме ревнува
аз няма да муказвам нищо,защото защото ако се бъзика
ще се изложа ,и ще си каже тази се хвана в капана :)

mackataa
05-03-2011, 11:52
:( :( :( хайде момчета я кажете ,това признак на ревност ли е /или се майтапи

Sh@d0w
05-03-2011, 13:28
Просто се закача,не мисля че на сериозно го приема.Нормално,от различни градове сте рядко се виждате.Въпреки че го подмята като шега,може би зад нея се крие и малко ревност,от неизвестността.

Връзките от разстояние са трудни и изискват доста усилия от двете страни,но това е друг въпрос.

DesireToFire
05-03-2011, 13:54
Аз бих го приела абсолютно на шега.

mackataa
05-03-2011, 14:14
е първия път като го каза го приех на шега
ама той вече за 10 път ми го казва и започнах да си мисля ,че някак си ревнува ,може и да греша
за това исках момчетата да ми помогнат на въпроса
дали казаното - е ревност,защото все пак те са момчета и някой от тях не са директни..

catyyyy
05-03-2011, 14:16
Имай предвид,че във всеки майтап винаги има доза истина.Това че сте от различни градове донякаква степен ви дава свобода да общувате и с друго хора от противоположния пол без да давате отчети ....
Според мен той задава този въпроси, именно защото е направил нещо,за което ако разбере,че и ти си постъпила така, неговата вина ще се смегчи ... Не знам дали ме разбра ... Общо взето,ако той ти е изнверил и ти му признаеш с тези уж на майтап въпроси ...ще излезе,че само ти си виновната ....

SmilezZz
05-03-2011, 14:21
Може би го е страх да не те загуби ? Поговори с него.. Обясни му,че не ти е приятно постоянно да ти го казва това и че трябва да ти има доверие..

ivcheto0o
05-03-2011, 14:32
Не можеш ли да разбереш от тона му дали е шега ? Просто го питай,никой тук не може да ти каже със сигурност,всичко си зависи от човека.

mackataa
05-03-2011, 14:49
Ами прави сте/аз на няколко пъти му казвам да не ме пита такива неща,защото по този начин си мисля ,че говори за себе си
и за това и аз го питам дали той ходи по срещи и му казах 1000 пъти ако има друга да каже ще се разделим,ама тойй не няма
престани да говориш глупости, а и да вметна ,че до сега м/у нас е нямало нищо,защото аз тъка искахх
ще кажете щом е тъка 100% е с друга и аз го мисля това
И пак казвам от началото на връзката ни му го говоря това има ли друга,ако има кажи ще се разделим
отговора е неееееее,в такъв случаи той не печели,и не губи де (все още не правим секс) 8-) може би аз губя ,защото мога да си намеря човек,който е за мен и да съм сигурна,че няма да изневерява.Ще кажете остави го -е не мога обичам го.. :(

mackataa
05-05-2011, 12:42
хайде де кажете нещоо

pitfall
05-05-2011, 13:17
Един - два пъти би било шега. Но щом ти го повтаря толкова често ревнува.