PDA

View Full Version : Държанието му ..



PricelessGirl
05-03-2011, 11:11
Като за начало ще кажа,че се познаваме много отдавна.Почти всичките ни приятели , с които често излиза/м са общи.Въпросът ми е защо пред мен се държи по един начин,а пред определени хора по друг?!Смисъл,че ако видим някой общ познат продължаваме да вървим хванати или прегърнати,но ако видим някой негов познат,с който не се познавам веднага ме пуска.Същото е и при родителите,роднините.Тъй като не е от моя град и не се познавам с родителите му,както и той с моите,щом видим някой роднина веднага се отдалечаваме все едно сме си само приятели.

horacio
05-03-2011, 11:19
Въпросът ми е защо пред мен се държи по един начин,а пред определени хора по друг?!

Глупав въпрос. Да не очакваш да се държи така с теб както с приятелите си? Ама наиииистина глупав въпрос. Иначе за другото не знам. Поговори с него по тази тема.

SisiStrange
05-03-2011, 11:48
Някои хора са по-сдържани пред публика. Не обичат да демонстрират любов пред други освен пред половинката.
Радвай се. Ти си абсолютно единствената, която го вижда в тая светлина.

ПП. Нали не очакваш като минат майка му и баща му, да се държи все едно ще се жените или да те лигави пред тях? Аз, ако съм родител, няма да ми е приятно да виждам сина ми впит с някое момиче. Нека си имат отношенията, ама не под носа ми.

cetor
05-03-2011, 12:58
Нормално е. Даже е добре, ако се държи така пред родителите. Мене до ден днешен ме ебават за една мацка която запознах с нашите. Беше дошла на вечеря и не ме пусна за секунда. С един лигав тон, гушнала се в мене. Последствия: Баща ми постоянно ме подиграва за случая. (най-гадно е пред колегите, като почне) А майка ми и се дразнеше, предполагам, че изпитва някаква ревност.
Та нали не те бута в храстите, като дойде някой ? Ако не те бута и си до него добре. Няма да се оплакваш!