PDA

View Full Version : Отслабване, стягане :)



NiceGirl7
05-03-2011, 12:39
Здравейте.
На 15 съм и искам да отслабна и да стегна корема и бедрата. 51кг, 157/8/9см. Вкъщи имам кростренажор, велоергометър и едно за коремни преси Instant Abs май се казваше. Първа смяна съм и няма как да ходя да тичам сутрин. Ако можете да ми дадете някакви ефективни упражнения, какво трябва да ям и от какво да се ограничавам. :)

DownloadVirus
05-03-2011, 13:02
Прости неща..Без боклуци отвън,пържено,газирано итн... Иначе щом имаш вкъщи,прави там :)

NiceGirl7
05-03-2011, 14:18
Да но не знам колко време да тренирам на уредите, кое първо.. смисъл дали има значение дали първо ще тичам или правя упражнения.

awerw
05-03-2011, 14:21
Може да тренираш малко повече от час. Мисля, че няма значение кое ще е първо.

pencilwarrior
05-03-2011, 14:52
Упражнения за корем прави веднъж на 2-3 дена, а за кардиото е добре от 40-60 минути всеки ден. И да, относно яденето, зарязваш разните им там джънк фуудс и почваш някаква лека диета, НВД например, обаче не си и помисляй за онея крайно бруталните с едно пакетче солети, чайче и ябълка за цял ден.
Успех ;)

NiceGirl7
05-03-2011, 15:11
Мисля за 10 мин кростренажор/велоергометър след това упражнения и тичане вечерта. Какво мислите? :)

awerw
05-03-2011, 15:18
Всичко на един път е по-добре.

anonymous546178
05-03-2011, 15:28
Упражнения за корем прави веднъж на 2-3 дена, а за кардиото е добре от 40-60 минути всеки ден. И да, относно яденето, зарязваш разните им там джънк фуудс и почваш някаква лека диета, НВД например, обаче не си и помисляй за онея крайно бруталните с едно пакетче солети, чайче и ябълка за цял ден.
Успех ;)
НВД ли ти е леката диета ... тежичка си е, особено за начинаещ.. към НВД се минава постапенно, и гледай да проченетеш всичко за диетата, не само първите два реда, че последствията са кофти...

П.п. Наистина четете добре за диетите, аз от глупост за два дни неправилна НВД свалих 4 кг, ама не можех да стана от леглото и на едно кардио загубих така леко съзнание :D

pencilwarrior
05-03-2011, 17:27
Упражнения за корем прави веднъж на 2-3 дена, а за кардиото е добре от 40-60 минути всеки ден. И да, относно яденето, зарязваш разните им там джънк фуудс и почваш някаква лека диета, НВД например, обаче не си и помисляй за онея крайно бруталните с едно пакетче солети, чайче и ябълка за цял ден.
Успех ;)
НВД ли ти е леката диета ... тежичка си е, особено за начинаещ.. към НВД се минава постапенно, и гледай да проченетеш всичко за диетата, не само първите два реда, че последствията са кофти...

П.п. Наистина четете добре за диетите, аз от глупост за два дни неправилна НВД свалих 4 кг, ама не можех да стана от леглото и на едно кардио загубих така леко съзнание :D

Не се изразих като хората, моя грешка, НВД не си е лека, обаче в сравнение с онези, които позволяват преми на енергия, колкото да поддържаме жизнените процеси... Наистина за диетите трябва да се чете по много и да се изчисляват внимателно. За авторката, погледни в bbteam, имат описани диети за отслабване и ще ти отговорят на въпросите, ако не разбираш нещо.

fatrat
05-03-2011, 17:48
мда ве то щото в ббтийм налиима всичко и там от всичко разбират и диетите щото са универсални за всички ....
по-добре не подвждайте хората с тея "леки" НВД-та

DownloadVirus
05-03-2011, 18:55
мда ве то щото в ббтийм налиима всичко и там от всичко разбират и диетите щото са универсални за всички ....
по-добре не подвждайте хората с тея "леки" НВД-та

fatrat един въпрос леко извън темата,но пак по НВД-то.

Нали при НВД трябва да вдигнеш доста и мазнините?Тогава защо след 5тия си ден викаш не си можел дори и да се концентрираш,конктактувам с хора на НВД с 40 грама въглехидрат ,обаче 160-170 грама мазнини и казват от там взимали енергия..И нищо им нямало..

navar
05-03-2011, 20:25
да при НВД вдигаш мазнините,но липсата на въглехидрати си има негативите..спад на ендорфини и повишаване на кортизол( в някои случаи) такаче е нормално да има странични ефекти като унилост,и невъзможност да се съсредоточиш..не всичко опира до енергия

fatrat
05-04-2011, 13:43
мда ве то щото в ббтийм налиима всичко и там от всичко разбират и диетите щото са универсални за всички ....
по-добре не подвждайте хората с тея "леки" НВД-та

fatrat един въпрос леко извън темата,но пак по НВД-то.

Нали при НВД трябва да вдигнеш доста и мазнините?Тогава защо след 5тия си ден викаш не си можел дори и да се концентрираш,конктактувам с хора на НВД с 40 грама въглехидрат ,обаче 160-170 грама мазнини и казват от там взимали енергия..И нищо им нямало..
йеп навар ти е отговорил! Просто ти е някво шибано умряло такова ....

navar
05-04-2011, 20:49
има една поговорка-любовта е еквивалент на изяждането на голямо количество шоколад..
в превод -сладкото,както любовта( и секса ) повишават отделянето на ендорфини-хормони на щастието,което повдига тонуса и кара човек " да лети" ..
затова НВД води до леко депресивни състояния,въпреки че си получаваш калориите -все пак в мазнините имаме 9 на грам,срещу 4 за въглехидратите..
но не е само до енергия..

fatrat
05-05-2011, 09:47
Повечето ее на психическа основа, щото като седнем аз и ти в сладкарница аз ще пия кафе и минерална вода ,а ти да речем ще ядеш няква торта. От там вече на теб ти е позволено , а на мен не и още повече се сдухвам :) Та когато цикли за маса или за релеф винаги ставам асоциален, да не ме блазнят другите :D

Chacho
05-06-2011, 19:27
Ниската кръвна захар може да доведе до припадъци. Инсулинът е виновникът, в големи количества дърпа шалтера на мозъка.

fatrat
05-07-2011, 05:59
да аама високата кръвна захар пречи на отслабването Do u feel me??

Chacho
05-07-2011, 09:47
Logisch. Не е като да се губи съзнание всяка тренировка, просто като се случи, е вероятно това да е причината. Мисълта ми е, че няма нищо страшно, пък и след тренировка е нужен все някакъв въглехидрат, колкото и да е малко, така че всичко си идва на място.

Пък и да почнеш да губиш съзнание означава, че си изгорил достатъчно количество енергия.

fatrat
05-07-2011, 13:32
Logisch. Не е като да се губи съзнание всяка тренировка, просто като се случи, е вероятно това да е причината. Мисълта ми е, че няма нищо страшно, пък и след тренировка е нужен все някакъв въглехидрат, колкото и да е малко, така че всичко си идва на място.

Пък и да почнеш да губиш съзнание означава, че си изгорил достатъчно количество енергия.
след трен си трябва достатъчно но не прекалено количество въглехидрат, въпреки ,че 2 часа след трен всичко се усвоява. Т.е дори и сладко.

Saphire
05-08-2011, 19:07
Веднага след трен ти трябва бърз въглехидрати за възстановяване на гликогена, а до половин - 1 час след трен вече трябва и бавни въглехидрати и белтъци да се приемат ( т'ва е за маса).

fatrat
05-09-2011, 13:37
Веднага след трен ти трябва бърз въглехидрати за възстановяване на гликогена, а до половин - 1 час след трен вече трябва и бавни въглехидрати и белтъци да се приемат ( т'ва е за маса).

стига ве? Ти ме ебаваш? Ами за стол как стоят нещата, за маса ясно ...

Saphire
05-09-2011, 14:12
Подчертах го, защото поста на автора е за "отслабване и стягане" принципно

fatrat
05-09-2011, 14:39
щи кажа една тайна, ама много секретна! И за отслабване е така!