PDA

View Full Version : Подобие на момче :@



mOBSCENE
05-03-2011, 15:14
ето на кратко :
лайнар, (с извинение) с който ходех преди година..бяхме заедно година и половина..какво да направя,че да му затворя устата бе дявол го взел..кво? Дрънка, че сме били спали, че тва сме били праили..па и онва и не знам си какво..а не беше такъв..изобщо!Или поне така съм си мислела..
Той е една голяма грешка..толкова ли не мога да се отърва от него?!Продължих напред многооооо отдавна..а той продължава..
Вече ми писна да чувам от хората какво аджеба аз съм била правила :?
Как да му затворя устата?!


П.с боя ще помогне ли? :lol:

Sh@d0w
05-03-2011, 15:18
Ако вижда,че това което прави те дразни ще продължава.Вероятно го прави защото го е яд.Просто покажи,че не ти пука,тотален игнор и ще спре.

Колкото повече се дразниш,толкова повече го караш да продължава,защото вижда че привлича вниманието ти.

И не,боя няма да помогне.

Lian4ety
05-03-2011, 15:20
Напълно подкрепям коментара на Sh@d0w както се вика: убии глупака с мълчание :). Просто не му обръщай внимание, не се занимавай с него може да те е яд и да ти е гадно,че говори куп простотии, но не го показвай ще му омръзне като вижда,че не проявяваш интерес към ''историите му'' :) Успех ии с бой няма да стане ;д :)

againstyou
05-03-2011, 15:25
Ако вижда,че това което прави те дразни ще продължава.Вероятно го прави защото го е яд.Просто покажи,че не ти пука,тотален игнор и ще спре.


+1

mOBSCENE
05-03-2011, 15:26
Е,окей де..ама тва вече от месеци го прави..не се бяхме чували нищо нищо..и пак не спря
миналия ден не издържах и просто му звъннах..
Не спира там е проблема..имам приятел на който държа..страх ме е че може да му повярва..знам ли..
Искам да млъкне толкова много ли искам?Не разбира от дума явно..обаче аз тва вече наистина не мога да го търпя..
Та като му звъннах миналия ден..се направи на интересен и каза нещо от сорта на..цитирам : като ще ми звъниш за такива глупости по-добре недей.
И трясна тела..и два дни по-късно получих смс `кви са тия факсове дето получаваш`
гомнар..с извинение

Sh@d0w
05-03-2011, 15:29
Хах очевидно няма да се откаже лесно,но това е положението.Игнор,може да е нужно повече време но ще спре.

И по-добре поговори с приятеля си,обясни му как стоят нещата,сигурен съм че ще разбере,по-добре отколокото да чуе нещо за теб и представа да си няма какво става.

Все пак предполагам си имате доверие.

Gr0zDan0v
05-03-2011, 15:30
не му обръщай внимание .. нека си говори ... като види че вече не те дразни или впечатлява ще се спре ...

obyrkaniq
05-03-2011, 15:33
Абе тоя е голям тупан бе.Да хванеш да го прибиеш тва изчадие,даже не е и подобие на човек.Някой демон се е вселил в него...

Игнор! Тва му е работата...пробвай да го игнорираш - ще проработи!

mOBSCENE
05-03-2011, 15:33
Хах очевидно няма да се откаже лесно,но това е положението.Игнор,може да е нужно повече време но ще спре.

И по-добре поговори с приятеля си,обясни му как стоят нещата,сигурен съм че ще разбере,по-добре отколокото да чуе нещо за теб и представа да си няма какво става.

Все пак предполагам си имате доверие.

е,да така е прав си..ние сме си говорили десетки пъти..обаче нали знаеш,че като ти го кажат веднъж бълха те ухапала..ама на 5тия вече започваш да се замисляш..
и остай тва..ам изобщо не си е приятно..едва ли не разни хора да казват КОГА той ме бил отворил..и някви такива.....

mOBSCENE
05-03-2011, 15:34
Абе тоя е голям тупан бе.Да хванеш да го прибиеш тва изчадие,даже не е и подобие на човек.Някой демон се е вселил в него...

Игнор! Тва му е работата...пробвай да го игнорираш - ще проработи!


и мълчанието не помага...пробвах с месеци :?

Sh@d0w
05-03-2011, 15:38
е,да така е прав си..ние сме си говорили десетки пъти..обаче нали знаеш,че като ти го кажат веднъж бълха те ухапала..ама на 5тия вече започваш да се замисляш..
и остай тва..ам изобщо не си е приятно..едва ли не разни хора да казват КОГА той ме бил отворил..и някви такива.....

Права си не е приятно,но езиците на хората не можеш да спреш,тръгне ли веднъж мълвата.

Трябва да се научиш да гледаш над тези работи,твърде навътре го приемаш.Нека си говорят зад гърба ти,в момента си щастлива с момче до теб...усмихвай се.И да се ядосваш или не,не можеш да промениш положението.Като видят че не ти пука,ще престанат да говорят с времето.Интереса ще изчезне,винаги е било така.

Подписа ти ми харесва,надявам се да го мислиш наистина ;)

mOBSCENE
05-03-2011, 15:44
е,да така е прав си..ние сме си говорили десетки пъти..обаче нали знаеш,че като ти го кажат веднъж бълха те ухапала..ама на 5тия вече започваш да се замисляш..
и остай тва..ам изобщо не си е приятно..едва ли не разни хора да казват КОГА той ме бил отворил..и някви такива.....

Права си не е приятно,но езиците на хората не можеш да спреш,тръгне ли веднъж мълвата.

Трябва да се научиш да гледаш над тези работи,твърде навътре го приемаш.Нека си говорят зад гърба ти,в момента си щастлива с момче до теб...усмихвай се.И да се ядосваш или не,не можеш да промениш положението.Като видят че не ти пука,ще престанат да говорят с времето.Интереса ще изчезне,винаги е било така.

Подписа ти ми харесва,надявам се да го мислиш наистина ;)

Благодаря ти за пълните отговори..прав си..успокои ме малко или много :) обаче не мога да проумея как човек може да постъпи по такъв начин..кой би изтърпял?и по-точно как по дяволите да си стоя спокойно докато той дрънка какво ли не?е и най-спокойния ще се огъне...

marin4itu
05-03-2011, 16:35
Трай си, а пък ако продължава почни и ти да дрънкаш за него, само че истини, бе з да си измисляш.. Дано му стане кофти :D

Sh@d0w
05-03-2011, 16:41
почни и ти да дрънкаш за него, само че истини

Да и да му прави реклама и отново показва че не е безразлична..

Лоша идея.

Както вече казах,игнор и толкова :)

mOBSCENE
05-03-2011, 16:48
един куршум и край на мъките!

Sh@d0w
05-03-2011, 16:52
Не на насилието скъпа :D

mOBSCENE
05-03-2011, 16:55
Не на насилието скъпа :D

значи да си стоя и да си мълча..май онзи метод малко по-горе ще го изпробвам аз :lol:

Sh@d0w
05-03-2011, 17:01
Ейй какво стана с "Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!" 8-)

Просто в момента си изнервена,дръпни си някой епизод "Двама мъже и половина" малко пуканки и на другия ден ще си като нова хаха :D

Абстрахирай се от всички проблеми и не прави глупости! 8-)

Hilary_
05-03-2011, 17:22
Добре, нали си продължила напред? Какво ти пука кво говори за теб някъв мухльо?? Хората, които са до теб и те познават няма да му обърнат внимание .. направи същото и ти .. (:

jghgh
05-03-2011, 17:38
пф, "убий тъпака с мълчание". да да.
убий го със злоба, някои твои приятели да го пречукат и така.

аман от комплексирани момченца, дето си измислят с коя са спали и кво са правили!
такива пък въобще не ги понасям, мега жалко е. най-жалката постъпка всъщност, която мъж може да направи - да си измисля. само показва какъв слабак е.
не че не съм чувала завъряни теории, че е въпрос на мъжественост да излъжеш че си спал с някоя, вместо да се "изложиш" да кажеш истината.
а твоя на всичкото отгоре е и интригант, освен комплексар, така че смятай за кво лайно става въпрос.
злоба, нападки, затапки и изобщо квото ти дойде, кажи че му е малка пишката и че тва че си измисля е признак за ебаси комплекса.. просто го съсипи като му кажеш истината за тва какво мотивира ЖАЛКАТА му личност да си измисля истории!

SisiStrange
05-03-2011, 18:43
...дръпни си някой епизод "Двама мъже и половина" малко пуканки и на другия ден ще си като нова хаха :D 8-)

Моето лекарство. :smt007

Споко, боят не решава проблемите. Обикновено стигат само заплахите с бой. :D Хич не се ебавам. :-o

abvd
05-03-2011, 19:54
Предлагам ти да земеш една тръба около 1-2 метра дълга.. след т'ва направи следното причакай го до някой завои или ъгъл хвани го пречукаи го и му кажи че ако още веднаж чуеш нещо подобно още по голям бой ще му хварлиш .. ако пък продалжи има и друго решение не му обръщаи внимание и той ще спре. Ако пък и тва не помогне до убии с мотика..

Hayden
05-03-2011, 20:22
каза че разпространил разни неща за секс ии подобни ,ми явно ги е разпространил сред приятелите си който предполагам са същите кифладжии като него ... таа относно кво да направиш мии аз какъвто и съвет да дам тоя сигурно няма да се откаже лесно ,лично не бих се притеснявал толкова кво се говори и ще го отеба отсякаде извинявай за речника ама няма как като става на ? за такъв тъпак ... ,но ти каза че се притесняваш за сегашния си приятел ,та ако искаш да се упокоиш идете при тоя и квото има да ти казва да го каже пред момчето ,щот тва което прави е от една проста завист че си щастлива и иска да те съсипе психически и да паднеш духом :( мм според мене тва ще е най ефективно иначе както казва Sh@d0w един гигантски игнор ще свърши работа но ще се осети ефекта след време ... :) :)

Iinadd
05-03-2011, 20:51
Мда .. познато... и з амне кви ли не работи говорят , но аз им се смея в лицето .. това трябва да направиш и ти не се дразни а им се смей в лицето... такива хора не заслужават даже да се ядосваш за тях !!!

TheNewReligion
05-03-2011, 21:39
Направи като Саманта от "Сексът и градът"- разлепи из целия град негова снимка с надпис "лъжец". 8-)

NightGuardian
05-03-2011, 21:56
А вие наистина спали ли сте ?

mOBSCENE
05-04-2011, 14:27
Направи като Саманта от "Сексът и градът"- разлепи из целия град негова снимка с надпис "лъжец". 8-)

ахахаха :lol: тва ми допада :lol:

mimimimi123
05-04-2011, 14:45
не си струва за такова изчадие много болка!! в мойто дск. ама такива ги дрънкат и идват и ми го казват в очите, ама аз казвам на най-добрата ми приятелка "нещо ме засърбя ухото, защото някой ми говори от към глухата страна" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:

DevilWish
05-04-2011, 16:32
Aз правя следното, правя се ,че не ми пука, като чуя нещо даже викам даа ,така е ;) със съркастичен тон ;)

mOBSCENE
05-04-2011, 16:49
Aз правя следното, правя се ,че не ми пука, като чуя нещо даже викам даа ,така е ;) със съркастичен тон ;)

и аз така..обаче нали се сещаш,че продължи доста дълго време...както казах по-горе ..и най-търпеливия ще се огъне!

montana6
05-04-2011, 19:19
Aз правя следното, правя се ,че не ми пука, като чуя нещо даже викам даа ,така е ;) със съркастичен тон ;)

и аз така..обаче нали се сещаш,че продължи доста дълго време...както казах по-горе ..и най-търпеливия ще се огъне!

Тъкмо. Предизвикателство за каляване на търпението. ;)