PDA

View Full Version : Paypal въпрос



amievil95
05-03-2011, 15:48
значи искам да играя една игра за която трябва да плащаш за да играеш (нещо като World of Warcraft) и хората от англия могат да плащат чрез смс но тъй като съм от българия, ми пише че мога само чрез Paypal да си платя или кредитна карта само че аз съм на 15 и нямам кредитна карта. някой знае ли как да си направя нов акаунт в пайпал и да вкарам пари в него без наще да разберат или по някаккъв начин да си платя

thefreak
05-03-2011, 16:27
Няма такъв начин. За да си активираш paypal акаунт собствен, първо картата трябва да има он-лайн банкиране, да направиш заявка за добавяне на карта(да си въведеш данните на картата) и след това да се потвърди във paypal заявката ти към тях чрез код от банково извелчение(можеш да го вземеш от банкомат, клон на банката или направо он-лайн в акаунта си към банката.)
Като най-лесен вариант можеш да си направиш акаунт, и някой да ти преведе пари към него от неговия paypal акаунт.

amievil95
05-03-2011, 17:24
А мога ли да си купя имаше некви виза гифт кард от некой магазин и да преведа парите?

teammember
05-05-2011, 07:47
Аз имам регистрация в PayPal и мога да ти кажа какво трябва да направиш. Трябва да имаш карта (Visa) в която да имаш около 3 лв. Регистрираш си я в PayPal и от там теглят тези 3 лв и ти ги оставят в сметката на PayPal-a. След което трябва да отидеш до банката и да поискаш кода от извлечението и да го попълниш в PayPal, като за това имаш срок от 7 дни(ако не се лъжа). След това вече може да осъществяваш трансфери с картата и акаунта си в PayPal.

Ако нямаш възможност да си извадиш карта или да ползваш на вашите, намери приятел, който има PayPal и му дай парите на ръка, а той да плати.