PDA

View Full Version : Носа ми се бели



asd25
05-03-2011, 17:22
помощщщ нослето ми се белиииии :shock: :x нямам представа защо..!! слагах крем здраве но нищо съвети?

mimimimi123
05-03-2011, 17:24
така от какво ти се бели носа от хрема дето с кърпички бла бла или си изгоряла?? :-o


вземи си това кремче...
ALTER HEIDESCHAFER
струва 2,52 да де от Марешки магазин :-) :-) Прекалено съм доволна от 3-ри месеца го ползвам и става за всичко найвече за лицето :-) :-)

neeDaBosS
05-03-2011, 17:32
Измии си лицето с почистваш гел,като преди това премахнеш всичко което се е ''лющило'' с четка за зъби.След като измиеш гела се намажи с крем който е с висока хидратация и овлажняване

mimimimi123
05-03-2011, 17:34
Измии си лицето с почистваш гел,като преди това премахнеш всичко което се е ''лющило'' с четка за зъби.След като измиеш гела се намажи с крем който е с висока хидратация и овлажняване


Да и така става :P :P :P

asd25
05-04-2011, 16:24
така от какво ти се бели носа от хрема дето с кърпички бла бла или си изгоряла?? :-o


вземи си това кремче...
ALTER HEIDESCHAFER
струва 2,52 да де от Марешки магазин :-) :-) Прекалено съм доволна от 3-ри месеца го ползвам и става за всичко найвече за лицето :-) :-)
все едно съм изгоряла от плаж..но не съм ходила нито на плаж нито на солариум..отгоре върху носа.. :(