PDA

View Full Version : Моля за съвет!!!



SaRiTaTa
05-03-2011, 20:22
Здравейте:)
знам, че има много такива теми, но имам нужда от съвет. Така от доста време имам много силни чувства към даден човек до колкото знам по едно време бяха споделени, а сега нямам представа какво чувства и не знам какво да правя, защото съм много зле, не мога да спя, постоянно е в главата ми, в мислите, не ми се излиза направо не виждам смисъл в нищо, в голяма депресия съм. Наистина опитах се не веднъж да спра да чувствам каквото и да било, но нищо не се получи, защото нали знаете на чувствата не се заповядва наистина не знам какво да правя просто никога през живота си не съм била толкова отчаяна и никога не съм се чувствала така затова моля ви дайте ми някакъв съвет, за да се успокоя по някакъв начин, защото не искам да се чувствам така заради някого нито ден повече.

SmilezZz
05-03-2011, 20:30
То си зависи от самата теб.. Ако имаш силна воля - ще го преодолееш.. Приеми това,че не всичко става така,както ние си го искаме.. А и явно без него ще ти е по-добре..

А с него говорите ли си ? Ако да говорете си.. Намекни му,че го харесваш - ако стане,стане.. Ако не - не.. Животът продължава и без него..

SaRiTaTa
05-03-2011, 20:41
права си ноо виж с него много трудно се говори понеже е притеснителен даже повече и от мен, а това е доста странно понеже се мислех за най-притеснителният човек на света :D и другото което е по skype винаги му пиша аз охх вече наистина не знам

SaRiTaTa
05-05-2011, 09:12
Мерси за съвета cranberry696, много вярно е това което написа, а и всяко начало си има и край. Аз му писах днес и видях, че няма да го бъде, но здраве да е :)