PDA

View Full Version : Разбитото сърце..



mechtattelka
05-04-2011, 12:31
Вярвате ли, че след едно голямо разочерование и много други малки предателства някои хора спират и не могат да обикнат отново и дали има как това да се промени ако се случи? Някои хора много тежко понасят разочерованията и им остава като рана за цял живот.. Мислите ли, че това има лек?

ivcheto0o
05-04-2011, 12:45
Въпрос на психика и на време.

MalKa_BLuDnica
05-04-2011, 12:52
Разбира се ,че има лек. "Времето лекува" са казали хората и не са го казали напразно. Аз съм много емоционална, лесно се привързвам. Доста пъти са ми разбивали сърцето и да ти кажа всеки път успявам да се оправя. Просто трябва да приемеш нещата. След това - ввинаги ще има още и още разочарования докато не срещнеш подходящия човек за теб.

SisiStrange
05-04-2011, 12:55
Вярвате ли, че след едно голямо разочерование и много други малки предателства някои хора спират и не могат да обикнат отново?
Не. Хората са направени чувствителни. Ако си студен и нещастен, значи просто не се е появил правилния, който да ти драсне клечката.

cigarettekisses
05-04-2011, 15:08
еми аз 4 години избягвах да се влюбя в някого,защото бях адски наранена от човека,към когото изпитвах тези чувства.
и сега-четири години по-късно-отново съм влюбена.(:

againstyou
05-04-2011, 16:00
Цял живот ли ? Никакъв шанс.Всяка болка е до време.

BrokenInnocence
05-04-2011, 16:14
Вярвате ли, че след едно голямо разочерование и много други малки предателства някои хора спират и не могат да обикнат отново?
Не. Хората са направени чувствителни. Ако си студен и нещастен, значи просто не се е появил правилния, който да ти драсне клечката.

tanch3t093
05-04-2011, 16:32
Чак цял живот не.. Но всеки е различен и различно преживява раздялата. Просто след една страстна и чувствена връзка е нормално да страдаш доста време.. Но чак цял живот :-o Определено не. Има лек, да - времето и волята!

nepowtorima
05-04-2011, 16:46
Разбира се, че има лек!!..
Живота продължава каквото и да става!!.. /бахти има рима :д/
Всичко трябва да се превъзмогне.. трябва да се бори човек със зъби и нокти срещу болката си!!.. Когато си мислиш, че никога няма да го преживееш, толкова по-лесно се превъзмогва!!

LiRRRa
05-04-2011, 16:53
Разбитото сърце винаги се помни, остават белези завинаги. Но времето наистина до някъде лекува раните ни от разочарованията.. Някои разбити сърца могат да бъдат възстановени отново. Дори някои биха могли дори да ги забравят и да ги оставят завинаги в миналото си, но по-често според мен, ако говорим наистина за нещо сериозно, то остава завинаги и с времето просто се свиква с болката малко по малко.. Иначе нея винаги си я има, просто се абстрахираме от нея, научаваме се да я изолираме, да се разсейваме, уж да я забравяме.. И в някои моменти тя ни пробожда отново в моменти на носталгия, прилив на спомени.. Но човек се научава да живее с нея, да се бори с нея, да се опитва да надделява и да търси отново щастието..

mechtattelka
05-04-2011, 18:18
Разбитото сърце винаги се помни, остават белези завинаги. Но времето наистина до някъде лекува раните ни от разочарованията.. Някои разбити сърца могат да бъдат възстановени отново. Дори някои биха могли дори да ги забравят и да ги оставят завинаги в миналото си, но по-често според мен, ако говорим наистина за нещо сериозно, то остава завинаги и с времето просто се свиква с болката малко по малко.. Иначе нея винаги си я има, просто се абстрахираме от нея, научаваме се да я изолираме, да се разсейваме, уж да я забравяме.. И в някои моменти тя ни пробожда отново в моменти на носталгия, прилив на спомени.. Но човек се научава да живее с нея, да се бори с нея, да се опитва да надделява и да търси отново щастието..
Много вярно мнение и аз така мисля :)

LDto
05-04-2011, 18:41
Разбито сърце се помни ... няма значение колко години ще минат... Помниш нощите изпълнени със сълзи.Дните изпълнени с мисли за човека разбил сърцето ти.Белезите понякога изчезват напълно,понякога остават завинаги.Ако има някой,който е толкова силен,че да загърби миналото си,тогава тези белези не остават... Спомените за миналото изчезват и сърце е възтановено отново.
Не като да не може да обикнат отново,просто се страхуват да не бъдат отново наранени и предадени.Учат се да бъдат силни за да могат да продължат да живеят. Защото слабите се самоубиват.[/code]

FancyGirl
05-04-2011, 18:49
Зависи от човека.. аз лично смятам, че за това няма лечение и ще бъде за цял живот но ако някой ден се срещне човек, които да му помогне да бие нормално и да обича всичко ще избледнее някак с времето. Винаги ще го помниш този образ, които е оставил жестока рана в сърцето ти може би с тъга, може би с усмивка.. но ще знаеш, че има някои, които го е грижа за теб..