PDA

View Full Version : Бихте ли го направили?



mechtattelka
05-04-2011, 12:45
Според вас нормално ли е въпреки голямата си любов към някой да го направиш с него, когато той реши само защото ви заплашва да скъса с вас и дали си заслужава такава жертва от страна на момичето??

SpirituallyAbused
05-04-2011, 12:50
Не е нормално ,а и кое момиче ще продалжи да обича след като приятеля и заяви ,че ако не го направят ще скъса с нея .. :lol:

SisiStrange
05-04-2011, 12:53
Не бих се унижила толкова жестоко.

mechtattelka
05-04-2011, 12:55
Ами точно защото познавам и тя продължава да го обича независимо, че той я заряза и мина година от тогава.. Тя не може да погледне друг след него въпреки това което и е причинил..

straus
05-04-2011, 12:58
Ами точно защото познавам и тя продължава да го обича независимо, че той я заряза и мина година от тогава.. Тя не може да погледне друг след него въпреки това което и е причинил..
то е любов, не пита, направо връхлита

fUcKsMiLe
05-04-2011, 13:03
Не бих се унижила толкова жестоко.+

nymphadora
05-04-2011, 13:23
Ебаси темите,дет пускаш :lol:

NightGuardian
05-04-2011, 13:23
Не е нормално ,а и кое момиче ще продалжи да обича след като приятеля и заяви ,че ако не го направят ще скъса с нея .. :lol:

Този случай е път и над път....

TheBeliever
05-04-2011, 13:28
Правя секс ако и когато искам. Не бих приела каквито и да било ултиматуми.

mechtattelka
05-04-2011, 13:28
Ебаси темите,дет пускаш :lol:
Пускам теми, които са важни за мен и теми в които хората просто искат да убият време.. :)

Downtown
05-04-2011, 15:29
Според вас нормално ли е въпреки голямата си любов към някой да го направиш с него, когато той реши само защото ви заплашва да скъса с вас и дали си заслужава такава жертва от страна на момичето??
Мен пък ми харесва въпросът ти ... но е ... леко ... риторичен.
Мнение: Момче ... което насилва момиче да предаде така първия си път ... и се възползва от привързаността й към него като я заплашва да скъса с нея ... е пълен боклук и не заслушава да диша от въздоха на тая земя !!! Т'ва е толкова долно че нямам думи ... дано даденото мило момиче има малко акъл в себе си, да не направи такава малоумна греша, да го зареже и да не поглежда назад отново!

mechtattelka
05-04-2011, 15:44
Така е и незнам каква е тази толкова голяма любов, която испитва, че да предаде така себеси..

LiRRRa
05-04-2011, 17:35
Не, не е нормално, тъпо е. Момче, което се възползва от приятелката си по такъв долен начин, егоистично и противно като пълен идиот, не заслужава това момиче. А ако момичето е без акъл и малко чувство за чест, ще допусне да се случи, че даже и ще продължи да си го обича.. Често срещан случай вече. Но това, че често се случва не го прави нормално, нито правилно.

LDto
05-04-2011, 18:21
Не .... ако ще да съм луда по него.Няма как да му позволя да се отнесе с мен като с боклук .... По добре да скъса с мен от колкото да ме принуждава да правя това което не искам .... :? :?

Eclipsercho
05-04-2011, 18:46
Така е и незнам каква е тази толкова голяма любов, която испитва, че да предаде така себеси..

Същата, която ти иСпитваш към Българския. 8-)

FancyGirl
05-04-2011, 18:54
Не, защото колкото и голяма да е любовта ми, неговата не е и просто не си струва да се унижавам.

buzzzz
05-04-2011, 19:30
Такова момче не е нищо повече от егоист и боклук, и ако ще да съм влюбена до уши веднага тегля чертата.Достойнството НАД всичко.

ScorpionGirl
05-04-2011, 21:00
Кофти е така, когато единия е влюбен, а другия само се възползва от любовта, която му дават. По този начин той знае, че каквото каже и иска, рано или късно ще стане. Като цяло не харесвам хората, които казват: "Ако не направиш еди какво си, ще стане еди какво си." Да всяваш страх в другия не е начин да постигнеш своето...

teammember
05-05-2011, 07:59
Доста глупаво е това

marilyn
05-05-2011, 08:50
Ами принципно не съм се влюбвала и не мога да кажа просто поради липса на опит в любовта, но не мисля, че бих го направила. А и за мен секса и любовта не задължително трябва да 'се практикуват' заедно. ;)

gLoRiToO
05-05-2011, 09:07
Еми не е нормално,ако той те обича да ти поставя такъв ултиматум.Инче човек от любов прави всякакви глупости,та дори се унижава и повече от това...Не си заслужава да правиш нещо за човек,който не те обича,но като си влюбен в него ужасно много няма как да го проумееш... 8)

mechtattelka
05-05-2011, 10:33
Така е и незнам каква е тази толкова голяма любов, която испитва, че да предаде така себеси..

Същата, която ти иСпитваш към Българския. 8-)
Това, че имам идна правописна грешка не значи, че не мога да пиша и, че не обичам българския....

Eclipsercho
05-05-2011, 17:43
Това, че имам идна правописна грешка не значи, че не мога да пиша и, че не обичам българския....

То да беше една.. :lol:

x7aZzy
05-05-2011, 18:29
Просто и ясно: не.
Глупаво е. Много. Жал ми е за момичетата, които се връзват на този изтъркан номер, но пък хора сме - от грешките се учим.

Emilen
05-05-2011, 19:36
До тук чета само отговори от позицията "как трябва да бъде". Може би повечето отговарящи не са обичали. Парадоксалното е, че дори партньорът да не го заслужава, обичащият човек прощава. Здравият разум и чувствата нямат много общо. Дори няма да поставя сериозно въпроса защо, ако наистина обичате, не желаете да доставите удоволствие на партньора си. Да приемем, че причините са обективни. Когато една доста по-възрастна позната - иначе психолог, ме беше попитала преди години дали бих простил изневяра на момичето, което наистина обичам, отговорих по същия начин - НИКОГА! Като дадох подобни доводи. Спорихме доста дълго. След време се уверих колко права е била.

mechtattelka
05-05-2011, 19:52
Това, че имам идна правописна грешка не значи, че не мога да пиша и, че не обичам българския....

То да беше една.. :lol:
Добрее ти нали никога не правиш грешки! Браво на теб! :grin: А това как аз пиша теб не тряба да те интересува! :?

Eclipsercho
05-05-2011, 20:05
Добрее ти нали никога не правиш грешки! Браво на теб! :grin: А това как аз пиша теб не тряба да те интересува! :?

Първо - достатъчно наивна си, че да си с човек, който е готов да те заебе заради единия секс.

Второ - имаш страхотен правопис.

И все пак настояваш, че няма нищо нередно при теб?

tanch3t093
05-05-2011, 20:10
Аз лично не бих. Колкото и да го обичам няма да го направя, ако аз не искам.

BigFakeSmile
05-05-2011, 23:14
Не е нормално. Това би го направило някое малко, все още неразбиращо момиче, което естествено по-късно ще съжалява

shadow4e
05-05-2011, 23:25
Не е нормално да те заплашват, като не му харесва да се изнася. Mомичето обаче не трябва да забравя, че не е единствената и няма да бъде чакана вечно. Аз това с чакането въобще не го разбирам, освен ако не е първия път.

Лягам си с някого, ако искам, сексът не е подарък за другия, а е взаимно отдаване.

mechtattelka
05-06-2011, 06:27
Добрее ти нали никога не правиш грешки! Браво на теб! :grin: А това как аз пиша теб не тряба да те интересува! :?

Първо - достатъчно наивна си, че да си с човек, който е готов да те заебе заради единия секс.

Второ - имаш страхотен правопис.

И все пак настояваш, че няма нищо нередно при теб?
Първо - този проблем не е мой, а на една моя приятелка!
Второ - Както казах колкото и да си загрижен за моят правопис, това не е твой проблем и няма защо да го обсъждаме!

Team
05-06-2011, 13:08
в никакъв случай!! момичета винаги имайте самоуважение

kzteam
05-06-2011, 13:52
да нормално е ако има любов и го обичаш просто за да му направиш кефа и ако ти си сигурна в неговата любов

umri
05-06-2011, 21:17
Според вас нормално ли е въпреки голямата си любов към някой да го направиш с него, когато той реши само защото ви заплашва да скъса с вас и дали си заслужава такава жертва от страна на момичето??
Мен пък ми харесва въпросът ти ... но е ... леко ... риторичен.
Мнение: Момче ... което насилва момиче да предаде така първия си път ... и се възползва от привързаността й към него като я заплашва да скъса с нея ... е пълен боклук и не заслушава да диша от въздоха на тая земя !!! Т'ва е толкова долно че нямам думи ... дано даденото мило момиче има малко акъл в себе си, да не направи такава малоумна греша, да го зареже и да не поглежда назад отново!
Явно трябва и да е много тъп. Ако тя наистина толкова го обича е много лесно манипулируема. Няколко приказки, известно време целуване, баране, навиване и готово... това се отнася за девствените, щото зряла жена какъв мотив би имала да не си легне с момчето на мечтите си...? Единственият мотив, за който аз се сещам е сериозен комплекс.

mechtattelka
05-07-2011, 06:33
Въпросът е, че момичето е било девствено и не е било готово, но момчето го е притиснало..

umri
05-07-2011, 08:41
Въпросът е, че момичето е било девствено и не е било готово, но момчето го е притиснало..
Няма някоя, която да не е готова. Има такава, която не е осъзнала, че вече е готова. Макар и после да се окаже, че всъщност не е била... готова.