PDA

View Full Version : Сънища



mechtattelka
05-04-2011, 13:01
Сънували ли сте сън досега, който се е сбъдвал? Кой е най-големият ви кошмар и най-любимият сън? :) :P

SisiStrange
05-04-2011, 13:45
Имам точно 2 сбъднати.

Най-големия ми кошмар... ами 3 пъти поред сънувах, че някакви роми ме отвличат през раклата. :D Бях малка де. Голям страх падаше вечер. Спях си с вилица под възглавницата. :D

Най-хубавите не си ги помня... :-o

infected9
05-06-2011, 18:14
Ами по някой път имам чувството ,че това което ми се случва съм го сънувала ,но преди да ми се случи нещо лошо сънувам някви супер мрачни сънища ,дори ми се е случвало да плача насън..няколко пъти

LoveChocolate
05-30-2011, 21:31
хм.. имала съм много лоши сънища .. сънувала съм всякакви простотии .. че ме гони динозавър, че бягам от змии , че съм в бяла стая и ме е страх .. а хубавите сънища са винаги любовни :D сънувам че съм с любимия човек , боричкаме се , прегръщаме се , целуваме се .. но не мога да му видя лицето .. :D странна работа :d ... ии не .. не ми се сбъдват сънищата

lemonademouth123
06-11-2011, 12:15
Ми не се сещам за сън, който ми се е сбъднал, никога не съм имала пророчески сънища (или както се казваше) но напоследък много малко сънувам... за щастие кошмарите ми са по-малко :)

neeDaBosS
06-11-2011, 12:18
хм.. имала съм много лоши сънища .. сънувала съм всякакви простотии .. че ме гони динозавър, че бягам от змии , че съм в бяла стая и ме е страх .. а хубавите сънища са винаги любовни :D сънувам че съм с любимия човек , боричкаме се , прегръщаме се , целуваме се .. но не мога да му видя лицето .. :D странна работа :d ... ии не .. не ми се сбъдват сънищата
абсолютно същото ;д

LoveChocolate
06-12-2011, 12:08
:razz: :razz: :razz:

gummybear
06-12-2011, 12:24
не :D