PDA

View Full Version : Ужасна КОСА :@



lisi23
05-04-2011, 14:56
[i] Здравейте,имам проблем с косата,по принцип тя е хубава чуплива..Винаги я изправям ама винаги,защото не се харесвам много с чуплива коса..Та проблемът, е че когато времето е лошо(вали),дори и да е изправена се накъдря от само себе си и ставам като гнездо в главата :( ,, не мога да се гледам така .. Ако знаете нещо кажете,че не ИЗДЪРЖАМ :-x :-x :-x
Благодаря, предварително :-) :-) :-)

scandalousLady
05-04-2011, 15:02
[i] Здравейте,имам проблем с косата,по принцип тя е хубава чуплива..Винаги я изправям ама винаги,защото не се харесвам много с чуплива коса..Та проблемът, е че когато времето е лошо(вали),дори и да е изправена се накъдря от само себе си и ставам като гнездо в главата :( ,, не мога да се гледам така .. Ако знаете нещо кажете,че не ИЗДЪРЖАМ :-x :-x :-x
Благодаря, предварително :-) :-) :-)

Ами когато вали просто я връзвай :)

lisi23
05-04-2011, 15:05
Ами когато вали просто я връзвай .. .


Ама така не искам :) , просто я искам права дори и да вали :)

scandalousLady
05-04-2011, 15:06
Ами когато вали просто я връзвай .. .


Ама така не искам :) , просто я искам права дори и да вали :)

Е не съм сигурна,че това е възможно щом косата ти не е наистина права 8-) иначе слагай качулка..

lisi23
05-04-2011, 15:09
Оо и с качулка съм пробвала, :D ама се къдри :@ ..

Greshka
05-04-2011, 15:26
Ами просто гледай изобщо да не се мокри.Не мисля, че ще се накъдри.Ползвай чадър. :)

LovEsIckk
05-04-2011, 15:27
Няма оправия. 8-)

nomatterwho
05-04-2011, 15:39
Като вали аз си слагам качулката и гледам да не се разхождам много (ако съм на даскало, излизам за малко или пък ако съм навън да съм у някой или на кафе, на закрито). Иначе то и качулка да сложиш и тя ще се намокри, от където и косата ти или пък от влагата. Няма как просто косата ти да е права при всякакви условия. : d Можеш да пръскаш с повечко лак или пък една приятелка преди време си беше купила продукт, не помня на коя марка, който създаваше нещо като защита за косата и изолираше косъма от вода, в смисъл отблъскваше влагата. Ама така и не разбрах дали е направил нещо. Пък и ми се струва нереално продукт, който така да защитава косата, че въобще да не се къдри. :D

lisi23
05-04-2011, 15:52
Жалко :D , макар много да ми се искаше да има такъв продукт..Ама какво да се прави,ще се примиря или пресата в чантата и готово :D

Cucko0
05-04-2011, 15:53
няма спасение от влагата..в никакъв случай не я пръскай с лак ,ще стане още по зле ,щом ти е чуплива косата я накъдри с пяна и това е

lisi23
05-04-2011, 15:58
няма спасение от влагата..в никакъв случай не я пръскай с лак ,ще стане още по зле ,щом ти е чуплива косата я накъдри с пяна и това е

така и ще направя мерсии :)

xSANYAx
05-04-2011, 16:10
няма спасение от влагата..в никакъв случай не я пръскай с лак ,ще стане още по зле ,щом ти е чуплива косата я накъдри с пяна и това е

+ Дори и с качулка или с чадър,от влажното време се къдри.. голям ужас е :lol: