PDA

View Full Version : съвет или нещо подобно?



gfive
05-04-2011, 17:51
Пак съм аз! xD
Значи харесвам едно момиче от съседния клас, взех и скайпа, пишем си всяка вечер, когато и 2-мата сме си по къщите.. По скайп я засмивам пише ми, дори се чудя как така ми пише, но т'ва е отделен въпрос. Когато я видя в училище ми става нещо.. По скайп си пишем, но в даскало дори здравей не си казваме -.- Тя знае, че я харесвам и искам да я питам дали ще стане нещо между нас, но незнам как. Ако я питам ме е страх, че дори ще спре да ми пише. В училище само си разменяме погледи и усмивки. В началото на годината ми викаше "К'во стаа сладур" какъвто не съм :D.. И аз и отговарях.. Поведението и нормално ли е? Как мислите? Дали може да стане нещо? Дайте съвети Plz.. 10x предварително! :]

DesireToFire
05-04-2011, 18:54
Първо започни да я заговаряш по дяволите. Хубаво, почнали сте по скайп, но това не означава, че трябва да си останете там. Поздравявай я, питай я как е, какво става, ей такива ежедневни неща. Пишете си и по скайп де, но осъществявай някакъв контакт. После я покани примерно да излезете, не е нужно да е среща, ами примерно да се помотаете след даскало или да отидете някъде голямото междучасие, да я изпратиш до у тях, кафе или разходка в парка. След това вече може да я поканиш да излезете, без да се чувствате странно, защотто вече ще сте се опознали достатъчно. Намеквай й само че я харесваш, недей да почнеш да се обясняваш в чувства, защото тя ако не е сигунра какво изпитва само ще седи и ще се чуди какво да каже.

ScorpionGirl
05-04-2011, 22:19
По скайп всеки може да пише каквото си иска (дори да са най-големите лъжи)
Споменаваш, че тя знае, че я харесваш. Ти написа ли й го? Или подходи с намеци? Защото някои момичета не разбират от намеци, ами трябва директно да им кажеш всичко. Може би тя сега чака да кажеш какво чувстваш и то не по скайп, ами на живо. Затова не се крий зад монитора, ами действай. Само така ще разбереш дали може да стане нещо.
П.С. Може да се държи така, защото вероятно се е сетила, че ще искаш да сте заедно, а тя да не го иска.

pyo
05-05-2011, 07:24
Нейното поведение е нормално, твоето не е. Щом я харесваш бори се за нея! Какво е това? В скайп си пишете, а като се видите и едно здрасти няма :shock: Заговаряй я, покажи й че имаш интерес към нея ;) И един въпрос... на колко сте :?:

mishle5
05-07-2011, 11:30
По скайпа е лесно..всеки може така.Нещата се получават очи в очи.За бога какво ви пречи да разговаряте директно,ще те изяде ли,какво?Я се стягай,дръж се като мъж и отивай при нея щото ще я изпуснеш ей така...Като седиш като пън и нищко не правиш,тя ще си помисли че не я харесваш и ще се отдръпне!Ама акъл трябва за тая работа :? Какво толкова страшно има,не мога да разбера?

Josefinne
05-07-2011, 13:57
Нещо ти става, а? Като я видиш... Носи по-широки панталони :D
Покани я да излезнете на кафе двамата, ако щеш по скайп, ако щеш на живо. Все тая. В даскало пред всички малко е тъпо да й паднеш на коляно и да я питаш " Ще бъдеш ли мое гадже" :-D

niq17
05-07-2011, 16:21
Ами щом знае, че я харесваш е лесно, как и каза, и тя какво ти отговори? а иначе простоя попитай имаш ли шанс :)