PDA

View Full Version : съвет или нещо подобно?



gfive
05-04-2011, 17:54
Пак съм аз! xD
Значи харесвам едно момиче от съседния клас, взех и скайпа, пишем си всяка вечер, когато и 2-мата сме си по къщите.. По скайп я засмивам пише ми, дори се чудя как така ми пише, но т'ва е отделен въпрос. Когато я видя в училище ми става нещо.. По скайп си пишем, но в даскало дори здравей не си казваме -.- Тя знае, че я харесвам и искам да я питам дали ще стане нещо между нас, но незнам как. Ако я питам ме е страх, че дори ще спре да ми пише. В училище само си разменяме погледи и усмивки. В началото на годината ми викаше "К'во стаа сладур" какъвто не съм :D.. И аз и отговарях.. Поведението и нормално ли е? Как мислите? Дали може да стане нещо? Дайте съвети Plz.. 10x предварително! :]

PhoneiX666
05-04-2011, 18:29
Премахни срама защото е излишен.Щом тя ти се усмихва и ти дава знаци като се срещнете ("К'во стаа сладур" ) явно изпитва някакви симпатий към теб и не си и безразличен.Да питаш момиче направо дали иска да станете гаджета на мен ми се вижда малко тъпо.Илезте на кафе,кино,разходка говорете си с нея,покажи и че се интересуваш от нея,от приятелите и,от близките и. поискай да я изпратиш до тях натам мисля че вече знаеш. Най-лесното е да се хванеш с момиче, по трудната част е да запазиш връзката си... :)

gfive
05-04-2011, 18:40
10x за съвета :)