PDA

View Full Version : Той е абитуриент-подарък?



SuNsEt
05-04-2011, 18:23
Приятелят ми ще има бал скоро и не съм сигурна дали това,което съм решила да му взема е достатъчно.
Мислех си за марков парфьом от 100мл. но сякаш на външен вид е малко...Разполагам с около 30-40 лв макс.
За първи път купувам подарък за абитуриенТ.Дайте някакви други идеи за тези пари...Или пък това,което съм решила е хубаво?

http://parfumi.org/images/myjki-parfum-lamborghini-feroce-edt-100--001.jpg това е въпросният-някой пробвал ли го е?

Sh@d0w
05-04-2011, 18:48
Една кутийка презервативи е перфектния подарък за абитуриент.

DesireToFire
05-04-2011, 18:49
Задължително му виж първо аромата и прецени дали той би го носил. Рисковано е да подаряваш парфюми, но ти поне ще можеш да прецениш дали би му допаднал.

SuNsEt
05-04-2011, 19:02
Ами още не съм обиколила магазините,този го видях в един сайт.Мисля,че имаме сходни харесвания ...Но каже те ми ,ако му подаря нещо малко дали няма да е грозно?Не искам да е нещо много скромно...

DesireToFire
05-04-2011, 19:07
Не знам какви са така наречените като правила за подарък в такива скучаи, но първото, което ми хрумна, като видях темата беше бутилка марков хубав алкохол :Д

blondeVIP
05-04-2011, 20:03
Охх и моят приятел е абитуриент и частта с подаръка ми е най-трудна.. той по начало не обича подаръците, но не мога да не му купя нещо, а не искам да е парфюм, точно защото не съм напълно сигурна, че е достатъчно :D

SuNsEt
05-04-2011, 20:20
Ами проблема е че не разполагам с много пари и за това ми е притеснено...Мислех си също и за комплект -парфюм и дезедорант или нещо такова пак маркови...
Знам,че ще му дават много пари на бала,злато,сребро и кво ли не,а моя подарък ще е сравнително малък и ми е неудобно така.Ако някой има предложения,моля да ми помогне!

Riva
05-04-2011, 20:20
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=153
Перфектен подарък за лятото ако има много насекоми!

GunSnSteelflowers
05-04-2011, 21:13
себе си му подари :wink:

SuNsEt
05-04-2011, 21:24
Тва звучи романтично и сякак ама точно за бала...айде не. а и вече му се подарих...ако ме разбираш

fen7asy
05-05-2011, 13:56
татенцето има такъв 8-) 8-) яко мирише :)

blondeVIP
05-05-2011, 16:55
Ооох същото положение... Като знам какви суми и неща ще му подаряват а аз повече от 40-50 лв не мога да отделя и направо не ми се ходи :D Пари не искам да му давам, защото няма как да му дам някаква голяма сума.... Дайте някаква идея, която лично вас би ви зарадвала :D Да си помогнем взаимно.... :PP

pitfall
05-05-2011, 18:31
бих казала часовник, но щом разполагаш с малко пари ... от Арт93 можеш да му вземеш комплект колан, портмоне и ключодържател ... купувала съм такъв подарък, но беше към 76 лева, предполагам че можеш да намериш и нещо по-евтино ..

ScarletBite
05-05-2011, 19:10
Парфюм за мъж? :-o ъъъ...

вземи му нещо гъзарско, но не толкова изтъркано. нещо, което да му напомня на вас двамата. къде сте ходили заедно? какво сте преживели? примерно, ако сте били на страхотна ваканция някое лято, му подари гигантска мида и я надпиши\нарисувай.
по-долу прочетох нещо за марков алкохол. супер идея е! разкарай ваште някоя вечер, купи една бутилка хубаво вино и прекарайте безсънна нощ.

а иначе... който и мъж да питаш, най би му харесало да похарчиш тези 30-ина лева за еротично бельо. :)

mnogoznaikO
05-05-2011, 19:22
а иначе... който и мъж да питаш, най би му харесало да похарчиш тези 30-ина лева за еротично бельо. :)

Така е ! :grin:

SuNsEt
05-05-2011, 19:35
Парфюм за мъж? :-o ъъъ...

вземи му нещо гъзарско, но не толкова изтъркано. нещо, което да му напомня на вас двамата. къде сте ходили заедно? какво сте преживели? примерно, ако сте били на страхотна ваканция някое лято, му подари гигантска мида и я надпиши\нарисувай.
по-долу прочетох нещо за марков алкохол. супер идея е! разкарай ваште някоя вечер, купи една бутилка хубаво вино и прекарайте безсънна нощ.

а иначе... който и мъж да питаш, най би му харесало да похарчиш тези 30-ина лева за еротично бельо. :) Говорим за БАЛ,а не рожден ден...Няма как да му подаря бельо,защото не е удачно,нито нещо 'наше' защото искам да е негово.Освен това ще има много негова рода в този ден и искам подаръка да е представителен.
Кое му е лошото на парфюма?

ScarletBite
05-05-2011, 19:45
ооо... бельото няма да е на него, а на теб. :)

подарявай му каквото искаш. просто казвам, че за мен парфюмът е твърде типичен подарък, стойностен е почти единствено, когато цената на аромата е над 100 лв и на всичкото отгоре е прието да се подарява от мъж на жена (ехх, класическите любовни филм... ).

SuNsEt
05-05-2011, 20:28
Попринцип и аз съм на твоето мнение,но просто няма как да се осъществи...

Righteousness
05-05-2011, 21:05
гоуф!!

specialll
05-06-2011, 11:08
Бутилка Bushmills иии кутийка презервативи, които са ви любими и на двамата или винаги сте искали да пробвате, а не сте ;) третото сама си го измисли :D