PDA

View Full Version : Надебеляване.



whitediamond
05-04-2011, 18:45
Значи проблемът ми е в краката,другото има няма е добре. Самите бедра са ми ок,нито дебели,нито прекалено слаби,средни да се каже. Но надолу са ми два пъти по-слаби,отколкото самите бедра. Другите момичета имат пропорционални крака,в смисъл по цялата дължина, а моите имат разлика самите бедра и от капачката надолу. Сигурно ще си кажете ей го големия праз,ама аз изобщо не съм на кеф. Някой знае ли някаква "диета" за надебеляване в тая зона или някакви упражнения,една фр ми каза,че специално за краката са нужни упражнения,пък вярно ли?

Jaune
05-04-2011, 19:50
принципно ти си нормалната
анатомически бедреният мускул е по-голям от прасеца, логично е :Д

WaterLilly
05-05-2011, 12:41
Описанието ти звучи точно както един нормален крак изглежда.

mishle5
05-07-2011, 11:37
Няма смисъл..мисля че сичко си е наред...Знам ли..Започни да тичаш..ама не мисля че е нужно...

dream1707
05-07-2011, 11:52
Ти да не искаш да си като адски слабите момичета, чиито крака обикновено са като клечки за зъби .. и няма никаква разлика в дебелината на бедрото и останалата част от крака..

Твоите са си напълно нормални.. поне по описаното от теб.

CupcakeMonster
05-07-2011, 14:16
Прави някакви клекове,нещо със тежести за уголемяване на прасеца :-o

Naik1
05-07-2011, 15:33
От клека се развиват бедрата и дупето, а тя не иска това. За да упражняваш прасеца се надигай на пръсти, но не мисля, че ще ти порасне много. Моя порасна, защото го правя с 80кг на раменете, но не мисля че и ти ще го напънеш така.. пък точно прасецът е мускулът, чиито растеж се влияе най-много от гените. Въпреки всичко не мисля, че краката ти не изглеждат добре, но можеш да качиш снимка и ще видим какво ще измислим :)

DesireToFire
05-07-2011, 17:28
На бас, че си на 10-11.