PDA

View Full Version : Защо се случи така ?



WoshMC
05-04-2011, 18:46
Значи с едно момиче ходихме 2 седмици. Всичко ок, малко се срещахме и не успяхме да се отдадем един на друг, въпреки че сме от един клас. Е, в един прекрасен момент споделих на най - добрия си приятел, че нещата нещо не вървят, не успяваме да прекараме време заедно. Или тя е на урок или аз имам ангажименти. Както и да е, той ми каза, че просто ще я попита как вървят нещатя, аз казах, че нямам нищо против, но и аз мога да говоря с нея. Е, все пак той на своя глава решил да говори с нея. Тя казала, че наистина не се получава дотук. Поговорих с нея и я попитах, дали ще продължаваме. Отвърна ми, че нямало смисъл. Наистина много съм влюбен в нея. Но не знам. Според вас има ли смисъл да се опитам да се съберем отново. Аз искам. Но просто нейното държание предразполага да не правя нищо. Отпрати ме много лошо с израза "Няма смисъл." Според вас какво да направя, за да сме заедно? :o

LDto
05-04-2011, 18:56
странно е ,но аз също съм с един от моя клас.Преди година бяхме тръгнали,но той се държеше студено с мен в даскало за това скъсах тази година реших да пробваме пак и .. разбах няма смисъл от това да съм с него,но и не искам пак да го наранявам. Ако в училище си друг а извън него мислиш ли,че тя би търпяла това ...Да не знае кога си този извън даскало и кога си другия. Пък и ако наистина си влюбен в нея когато тя имаше време а ти не щеше да направиш всичко за да отидеш при нея. Ако си готов на това да се изпокараш с приятелите си да спориш с ваще поговори не отстъпвай толкова лесно.Само заради тези думи "Няма Смисъл"


Успех :)

Riva
05-04-2011, 18:56
Бързо загуби интерес...като видят,че не ти пука особено много се връщат.

WoshMC
05-04-2011, 19:20
странно е ,но аз също съм с един от моя клас.Преди година бяхме тръгнали,но той се държеше студено с мен в даскало за това скъсах тази година реших да пробваме пак и .. разбах няма смисъл от това да съм с него,но и не искам пак да го наранявам. Ако в училище си друг а извън него мислиш ли,че тя би търпяла това ...Да не знае кога си този извън даскало и кога си другия. Пък и ако наистина си влюбен в нея когато тя имаше време а ти не щеше да направиш всичко за да отидеш при нея. Ако си готов на това да се изпокараш с приятелите си да спориш с ваще поговори не отстъпвай толкова лесно.Само заради тези думи "Няма Смисъл"


Успех :)

Аз нямам и намерение да се отказвам... Може би си права, може би трябва да си я върна и да и обръщам повече внимание в училище. А за ангажиментите, просто едната седмица тя беше на село. А втората имаше уроци, а аз пренебргнах моите задължение, за да се видим. Излезе, че няма да може...

Sh@d0w
05-04-2011, 19:27
Това е може би, защото не си истинския Wosh MC.

Заставам зад това мнение!

поздраФ http://www.youtube.com/watch?v=KR0mpF47yfA

WoshMC
05-04-2011, 19:31
Това е може би, защото не си истинския Wosh MC.

Заставам зад това мнение!

поздраФ http://www.youtube.com/watch?v=KR0mpF47yfA

Мерси, мерси :D :D

ScorpionGirl
05-04-2011, 21:50
В една връзка двама души трябва да си обръщат внимание, да се виждат, да си говорят по телефона, да си пращат смс-и и т.н. В момента, в който това спре, интереса се губи. Понякога единия от двамата или дори и двамата си намират други. Тъй че ако ти е намерила заместител (дано не е), вероятността да си я върнеш става минимална. И въпреки всичко опитай. Няма какво да губиш.

fen7asy
05-05-2011, 13:56
Това е може би, защото не си истинския Wosh MC.