PDA

View Full Version : А при вас как беше в началото? HELP !



Alekssandrina
05-04-2011, 19:28
Здравйте на всички. Аз съм малко параноична иии този проблем, за който ще ви разкажа сега, ме накра да си направя регистрация.
И така... аз бях девстена до педи половин година. Правих секс с едно момче, с което ходех от доста време, но малко след първия път се разделихме. Сега имам връзка с друго момче и сме правили секс 4 пъти ( държа да отбележа, чее доста рядко ни се отваря възможност и тези 4 пъти са разположени в рамките на 1 месец ). Проблемът е там, че не изпитвам удоволствие... Боли ме първият тласък ии след това вече болката е много по- малка, но въпреки това не изпитвам удоволствие. Чувала съм, че има жени, които не чувстват нищо при секс, моля ви кажете ми дали нещата при мен са нормални.

buzzzz
05-04-2011, 19:35
Ще изпиташ удоволствие с повече практика. Пък и от партньора зависи.

casiotw881
05-04-2011, 19:35
Сексът е физическо докосване и психическа нагласа .. Или по поетично да ти го кажа Сексът е обмяна на 2 фантазии .. така, че се отпусни и му се отдай.. а как може да разбереш дали си от хората които нищо не усещат, ми пробвай да се самозадоволиш мисля, че ще помогне да разбереш :)

Alekssandrina
05-04-2011, 19:43
Мдаа... това със самозадоволяването си е идея - клиторен оргазъм съм получавала, ноо това естествено няма нищо общо с вагиналния. А ако проблемът е в приятеля ми.. наистина ще се чувствам доста зле..

mnogoznaikO
05-04-2011, 20:47
хаха аз съм правил секс с 2 момичета и не изпитах нещо по особено ... безчувствено ми е едно такова ... явно не ме привличат толкова сексуално :)

ScorpionGirl
05-04-2011, 21:19
Сегашният ти приятел възбужда ли те? Желаеш ли го всеки път като го видиш? Имаш ли фантазии с него? Докосваш ли се, мислейки за него?
Трябва да си отговориш на тези въпроси, защото ако си с него само защото ти е казал 2-3 мили думи (надявам се да не е така), значи няма как да усетиш някакво удоволствие от секса с него. Той поне споделял ли ти е какво чувства докато правите секс? Преди теб той бил ли е с други момичета? Преди да започнете със секса има ли любовна игра? Отделно ако се самозадоволяваш прекалено често (има и такива случаи) започваш да свикваш и после самия секс не ти харесва.
Общо взето причините може да са няколко. Но ако започнете да го правите и ти само си мислиш за това колко ли ще боли и т.н., няма как да има удоволствие. Да не говорим, че ще се стегнеш и тогава може да няма и проникване.

Musaibe
05-04-2011, 21:30
Поиграйте си малко с пръстче първо...с двечки ако трябва, и после да пъха заека в дупката 8)
Или пък опитай с транквиланти - едно хапче и няма да усетиш нищо, даже да те реже долу ^^

teammember
05-05-2011, 08:01
Накарай го да ти обръща малко повече внимание...и ще изпиташ :)

marilyn
05-05-2011, 08:27
Болката, за която говориш може да е породена от това, че не си достатъчно влажна. Поиграйте си първо малко, отпуснете се. И наистина харесваш ли го?
А това за практиката, което ти казаха по-горе е наистина много вярно! Успех. :):):):)

BigFakeSmile
05-05-2011, 23:28
Ще изпиташ удоволствие с повече практика. Пък и от партньора зависи.

По-точно няма как да се каже.

shadow4e
05-05-2011, 23:58
Всичко е в главата. Някои не ес възбуждат толкова лесно от физическото докосване съответно трябва да нацелите нещото, което провикаро у теб страстта и насладата и ще започнат да се случват нещата.

На мен и досега ми се случва, ако парньорът не действа както ми се иска и е решил, че възбудата е в това да докосва кожата в определени участъци.

CanisDirus
05-06-2011, 08:54
Ползвайте лубриканти и/или плюнка!


А може да си фригидна. Или приятеля ти да е много надарен.

Team
05-06-2011, 13:07
Ще изпиташ удоволствие с повече практика. Пък и от партньора зависи.

zay4e
05-06-2011, 17:11
Според мен нямаш проблем.Все пак си го правила само 5 пъти.И аз бьх така при първите ми 4-5 пъти,а го правих всеки ден ,така че мисля че е рано още да се тревожиш за това :)