PDA

View Full Version : ЛЕЙДИ БИ



hlebarka1x10
05-04-2011, 20:59
ПСУВАМ ТЕ

shadow4e
05-04-2011, 21:04
Абе, ти нали не псуваше момичета? Нали ти беше под достойнството?! Нещо ги забрави тези приници. Смешко.

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:06
Абе, ти нали не псуваше момичета? Нали ти беше под достойнството?! Нещо ги забрави тези приници. Смешко.

Нямам достойнство вече и ше си праа квот си искам. Тая курва много й порасна работата и ше трябва да я сложа на мястото й. 8)

SuNsEt
05-04-2011, 21:07
Лейди Би не беше ли няква "раперка" ? 8-) ... щото ако е за модераторката ,тя май беше Лейди ДИ.

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:07
Освен тва тая не е момиче а гаден изрод травестит направила сефтето на мачока ебахти гаврата и двамата са толкова отвратителни един за друг са направо :razz: :D :lol:

LadyDi
05-04-2011, 21:08
Кво стана бе мацко? Нещо май си се разстроил :)

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:08
Лейди Би не беше ли няква "раперка" ? 8-) ... щото ако е за модераторката ,тя май беше Лейди ДИ.

Е ти толкова ли си прост че не усети играта на думите? ОМГ :(

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:10
Кво стана бе мацко? Нещо май си се разстроил :)

Ами за последните няколко дена си ме изтрила 200-300 пъти нормално да се разстроя. Защо го правиш като виждаш че не можеш да ме спреш? Той и оня люлинския педал си мислише че може ама то кво стана ахахахаха ся трябва да ми дава БМВ-то си :(

LadyDi
05-04-2011, 21:12
Ако не мога да те спра, защо се разтройваш, мацко?

Ти пишле нямаш ли да си поиграеш с него, ами си седнал в детско форумче да се правиш на голям мъж?

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:13
Голяма грешка направи като ме изтри оня път само защото защитих момичето което троловете бяха налазили. И на всичкото отгоре на троловете не им каза нищо задето й осраха темата.Това беше най-голямата наглост която съм виждал някога в интернет пространството. Така че да си знаеш защо те товаря така...

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:15
Ако не мога да те спра, защо се разтройваш, мацко?

Ти пишле нямаш ли да си поиграеш с него, ами си седнал в детско форумче да се правиш на голям мъж?

Все още ли мислиш че може да ме спреш? Изтриваш ми акаунта, бъгваш проксито за да не мога да се регна отново и това ли са ти всичките козове? :D

LadyDi
05-04-2011, 21:16
Много си ме натоварил, миличко, направо сън не мога да спя :)

Проблемът ти е, че си глупавичко и такова ще си останеш.
Не аз те изтрих онзи път, когато си защитил момичето :) Форумът има известен брой администратори, не сме само аз и мачока. Но след като ме благослови така нежно... да си знаеш що ще бъдеш трит всеки път, щом те засека :)

Аз съм спокоен човек и въобще не ми пречи да си цъкам копченцето и да те пращам на майната ти. Но ти май си се поизнервил лекичко. Не е добре. Пий един валериан. Млад си още за такива нерви.

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:16
Повярвай ми аз съм доста по-голям хакер от тебе от смачока и от оня ретард ненов взети заедно 8)

LadyDi
05-04-2011, 21:18
Аз не съм хакер бе мацко :) Не ми и трябва. Винаги ще си надупен :)

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:22
Много си ме натоварил, миличко, направо сън не мога да спя :)

Проблемът ти е, че си глупавичко и такова ще си останеш.
Не аз те изтрих онзи път, когато си защитил момичето :) Форумът има известен брой администратори, не сме само аз и мачока. Но след като ме благослови така нежно... да си знаеш що ще бъдеш трит всеки път, щом те засека :)

Аз съм спокоен човек и въобще не ми пречи да си цъкам копченцето и да те пращам на майната ти. Но ти май си се поизнервил лекичко. Не е добре. Пий един валериан. Млад си още за такива нерви.

Проблема е че се пробвам да внеса някакъв ред в този полу-умрял форум, да го съживя и да го изчистя от троловете, а вие админите/модераторите ги защитавате защото в интерес на истината само те държат форума жив. И миналия път само ти беше онлайн когато ме изтриха БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВА ПРИЧИНА, БЕЗ ДА СЪМ ОБИДИЛ САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗАЩОТО ЗАЩИТИХ МОМИЧЕТО ОТ ТРОЛОВЕТЕ И БЯХ ПРАВ В СЛУЧАЯ. Сори ама аз такава безумна и невиждана наглост не мога да превъзмогна... :)

LadyDi
05-04-2011, 21:25
Някой да те кара да я превъзмогваш?
Не се величай толкова :)

Просто приемаме за даденост, че ти си една хлебарчица, а мойта работа е да те настъпвам, нали така? И всичко е както трябва 8-)

Между другото, господин хакер, да си чувал за скрит профил? Лошо, Каракочев, лошо...

Слаба ракия си. Имаш късмет, че тази вечер форумът е тих ;)

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:30
Някой да те кара да я превъзмогваш?
Не се величай толкова :)

Просто приемаме за даденост, че ти си една хлебарчица, а мойта работа е да те настъпвам, нали така? И всичко е както трябва 8-)

Между другото, господин хакер, да си чувал за скрит профил? Лошо, Каракочев, лошо...

Слаба ракия си. Имаш късмет, че тази вечер форумът е тих ;)

Трябваше да се сетя, че с тебе нормален диалог не може да се води. И какво сега голяма работа ли си че в един тийн форум си нещо повече от мене? И какво като си най-горе в йерархията тука? Приеми едно нещо за даденост - че аз всеки път ще се регвам и ще нарушавам грубо правилата а ти няма да може да ме спреш. Изтриваш ме - след има-няма 2 мин. пак се появявам, нарушавам ги и така. И мога да си правя тука каквото си искам. В това ме превърна вашата омраза - в недосегаем. :)

LadyDi
05-04-2011, 21:35
Омраза ли?

Чакай бе, мацко, в какъв филм живееш? Мен леко ми е трансвагинално какъв си и за какво се бориш. А останалите си го местят от единия крачол в другия. Принципно, на никого не пречиш с темите си и ми е все тая, че "нарушаваш грубо правилата" :lol:

Ти няма да спреш да се регваш, аз няма да спра да те трия. Ще видим кой ще издържи по-дълго :)

След като изяснихме позициите си вече, мога ли да те трия? ;)

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:36
И всеки ден ще е така докато един ден ретарда алекс ненов се предаде и изпълни исканията ми - незабавно махане на правата на лицето васил пейчев, назначаване на нов администратор - алекс (тука е известен като глобала). назначаване на нов администратор - юлиан (моя милост) както и абсолютното ограничаване на достъпа на троловете, като каниса и роршах примерно. :)

LadyDi
05-04-2011, 21:38
Едно ще ти призная - много си вярваш. Но не винаги е полезно.

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:42
Едно ще ти призная - много си вярваш. Но не винаги е полезно.

В случая няма какво да губя. Ако загубя - губя само себе си, ако спечеля печелят всичките потребители на този форум, защото тука ще цари ред и хармония, няма да има излишен спам, както и по-тежката му форума известна като тролене. Модераторите ще бъдат само и единствено в услуга на потребителя, а не кажи-речи обратното както е сега. Аз и Глобала имаме ресурса да направим форума до десет хиляди пъти по-посещаван, отколкото сега.

LadyDi
05-04-2011, 21:45
Аз и Глобала имаме ресурса да направим форума до десет хиляди пъти по-посещаван, отколкото сега.

Страхотно!!! Аз те подкрепям, да знаеш.

Брой 100 хил. евро на Инвестор, откупи правата на Тийнпроблем и действай! Превърни го в най-посещавания тийн сайт!!!

xBadxApple
05-04-2011, 21:46
Абе, смотльо, стига си тровил форума с интернет невъздържаните си полюции, да му е'а майката.

Не сме длъжни да ти търпим тъпото, скучно тролене. По-кротко с отношението към Ди ;)

shadow4e
05-04-2011, 21:50
Това е тролене в името на постигането на една по-висша цел - той и глобал админи! Сливане с форума на Илко и съответно LambOfGod става модератор и тук! Открива се отново раздел Наркотици и всичко е чудесно. :P

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:52
Абе, смотльо, стига си тровил форума с интернет невъздържаните си полюции, да му е'а майката.

Не сме длъжни да ти търпим тъпото, скучно тролене. По-кротко с отношението към Ди ;)

Трябва да ти кажа, че по принцип с такива като тебе не разговарям. Доста ама доста под нивото са ми разни метъли и пънкари. Виждал съм ти снимка, виждал съм те и в един клип, така че си пълен смешник. Това трябва да го знаеш. Първо се погрижи за външния си вид, научи се да се бръснеш както и да се къпеш. И другия път да си знаеш не се вреш между шамарите и да не си позволяваш да ми правиш забележки. Като не искаш да ме търпиш хикса горе в дясно. Неприятно е да ти падам на нивото за да ти отговарям, затова ще те помоля в бъдеще да не се налага.

LadyDi
05-04-2011, 21:53
Мацинко, я кажи, вие с Глобала натискате ли се по ъглите? Low-profile ли спазвате?

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:56
Мацинко, я кажи, вие с Глобала натискате ли се по ъглите? Low-profile ли спазвате?

С Глобала имаме само и единствено бизнес отношения.

xBadxApple
05-04-2011, 21:57
Бате, на мен и на доста други хора ни е неприятно ти да не откриваш хикса от Интернета като цяло, нали се сещаш?

Ако ще ми говориш с интелигентен тон гледай и 'дискусията' да е лишена от ad hominem аргументи, нали така? ;)

LadyDi
05-04-2011, 21:58
Близки бизнес отношения?

Щом твърдиш, че тук административните постове се раздават с духане... мога да си представя какви точно са ви отношенията, пиленце.

Не се крий. Вече е модерно да си хомо.

hlebarka1x10
05-04-2011, 21:59
Бате, на мен и на доста други хора ни е неприятно ти да не откриваш хикса от Интернета като цяло, нали се сещаш?

Ако ще ми говориш с интелигентен тон гледай и 'дискусията' да е лишена от ad hominem аргументи, нали така? ;)

Това мен въобще не ме интересува. Искаш не искаш ще ме траеш. Най-малкото си принуден. А това всичко го правя точно за да ви е неприятно. Ти в случая не си виновен, но ще патиш, защото някой си малоумен пианист от люлин ме е изтрил без причина...

LadyDi
05-04-2011, 22:01
Бъди лош! Бъди адски лош! Нека ни е гадно и неприятно! НЕКА!

xBadxApple
05-04-2011, 22:02
'ма мен не ми е неприятно особено, просто в момента съм във форума в 1 часа и няма какво да правя, затова наблюдавам опитите ти за интернет реваншизъм.

И вместо гадно е някак забавно, макар и от гледната точка на...к'во беше, вмирисан метъл-пАнкар.

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:04
Близки бизнес отношения?

Щом твърдиш, че тук административните постове се раздават с духане... мога да си представя какви точно са ви отношенията, пиленце.

Не се крий. Вече е модерно да си хомо.

Не се пробвай да правиш интриги, не се получава. Аз и Глобала сме 100% хетеросексуални пичове и мацките ни се лепят като мухи. В това бъди сигурна. Виждам обаче че не си много сигурна в това което приказваш. Обясни ми как курветини (известни със своите предизвикателни постове в раздел секс) като миминко и сискоо станаха модераторки? А де? Няколко голички снимки на люлинския и хоп - модераторки. Може и да са правили и нещо повече, но не знам, само за голите снимки имам информация...

LadyDi
05-04-2011, 22:05
Аз и Глобала сме 100% хетеросексуални пичове и мацките ни се лепят като мухи.
Яйц!

Personal favorite!

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:12
'ма мен не ми е неприятно особено, просто в момента съм във форума в 1 часа и няма какво да правя, затова наблюдавам опитите ти за интернет реваншизъм.

И вместо гадно е някак забавно, макар и от гледната точка на...к'во беше, вмирисан метъл-пАнкар.

Значи аз съм виновен, че няма какво да правиш и ей така "случайно" си решил да гледаш малко сеир? Лягай си пич и сори ако съм те обидил нещо, просто съм си груб по природа и казвам истината право в очите. :cool:

GregoryHouse
05-04-2011, 22:14
Абе не ти ли писна бе човеко? :D

shadow4e
05-04-2011, 22:15
Е, явно не му е писнало, щом се повтаря това вече 3 години сигурно.

RatkoMladic88
05-04-2011, 22:17
тоя е ебаси смешния гарсон, бързо да донесе едно сокче!

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:19
Абе не ти ли писна бе човеко? :D

От какво да ми писне бе човеко? :?

GregoryHouse
05-04-2011, 22:20
Еми сао да плюеш тука некфи хора и да тръбиш, че ти тряя си админ и никой да не иска ти да си админ? :?

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:22
тоя е ебаси смешния гарсон, бързо да донесе едно сокче!

Да ти донеса нещо друго бързо в устата искаш ли?

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:30
Еми сао да плюеш тука некфи хора и да тръбиш, че ти тряя си админ и никой да не иска ти да си админ? :?

Не е задължително админ, може и модератор да съм. И все пак като админ ще мога по-бързо и ефективно да изчистя форума от тролове и други подобни отрепки, за да може потребителите да си пишат на спокойствие, без да се страхуват че темата им ще бъде осрана. Последното е доста често срещано тука. И вие си затваряте очите. Както беше оня ден в темата с момичето, което питаше за модна агенция. Осраха ли й темата троловете - осраха я. Намесих се аз и я защитих, защото те наистина прекалиха с обидите и троленето и за благодарност ми изтриха рега...

GregoryHouse
05-04-2011, 22:38
Ти простотията можеш ли да спреш? Кфо ще банваш всеки който цвъкне един коментар извън темата? И като почне да прави както правиш ти в момента какво прайм?

hlebarka1x10
05-04-2011, 22:50
Ти простотията можеш ли да спреш? Кфо ще банваш всеки който цвъкне един коментар извън темата? И като почне да прави както правиш ти в момента какво прайм?

Мога. Просто ще бъдат предупреждавани при всяко едно отклонение от темата. Нещо което вие правите много рядко. Понякога и простичките методи вършат работа. За троловете мисълта, че ще ги баннат (сиреч че ще спрат с троленето и избиването на комплекси) е ужасяваща. Още по-ужасяващо за тях е да ги баннат по ИП или да им изтрият направо акаунта. Затова съм почти сигурен, че ще се спрат с троленето при едно евентуално последно предупреждение. И все пак ако не се спрат ще бъдат наказани по един или друг начин естествено. Аз в момента съм един обиден от несправедливостта царяща тука човек, който му е изтрит акаунта без причина. Затова правя така. Но както и да е, аз съм сигурен че един ден ще осъзнаете, че лошото отношение към мене не е било правилно. Не че моето към вас е правилно сега, но то просто е предизвикано от вашето такова. Или казано простичко - каквото повикало-такова се обадило. Лека вечер на всички.

GregoryHouse
05-04-2011, 22:57
Предупреждавам всички който видя. Често се прави на ЛС, след което следват 5 ЛСта от въпросния в които почва да ми обяснява как аз не съм прав, все едно е дебат.

И кат почнат като теб да влизат през прокси сървър? Ко ша напрайш тогаз? И да ги банваш и да ги триеш те просто ще си правят хебарка акаунти до безкрай и това е...

А на теб ти се трие акаунта защото обиждаш наред.

shadow4e
05-04-2011, 23:03
Грегъри, дали не е възможно да пишеш по-грамотно и по-разбираемо?

hlebarka1x10
05-04-2011, 23:09
Предупреждавам всички който видя. Често се прави на ЛС, след което следват 5 ЛСта от въпросния в които почва да ми обяснява как аз не съм прав, все едно е дебат.

И кат почнат като теб да влизат през прокси сървър? Ко ша напрайш тогаз? И да ги банваш и да ги триеш те просто ще си правят хебарка акаунти до безкрай и това е...

А на теб ти се трие акаунта защото обиждаш наред.

На мене ми се трие акаунта периодически, не защото съм обиждал т.е нарушил правилата, а просто защото като цяло съм адски неудобна личност, която винаги е намирала кусурите на тукашните адмни и модератори. Отделно съм и селянче, според някои хора тука, защото не живея в София а в провинциален град. И мисълта, че момче от малък град може да е толкова нахакано и да си позволява да прави забележки на този и онзи просто не дава мира на тези същите хора. Е как няма да съм толкова неудобен? Просто си нов тука явно и не знаеш предисторията...

GregoryHouse
05-04-2011, 23:19
shadow4e, мога. В момента, да пиша по-грамотно не ми е приоритет. Пиша тук между другото. Винаги можеш да игнорнеш мненията ми.

Трие ти се акаунта защото просто отказваш да изтърпяваш стандартни наказания от рода на IP бан за 1 седмица, месец и т.н. И използваш проксита за да влизаш отново.

Ако си редови потребител - нямаш проблем. Но както ти самия вече каза - не си. И нямаш намерение да бъдеш.

А както виждаш не съм се регистрирал от вчера и имам представа как стоят нещата тук.

ZipFail
05-04-2011, 23:26
Банишорския лъв пак залива интернета с простотиите си, пък модератори и администратори му се връзват. Тъжна тема наистина..

RatkoMladic88
05-05-2011, 01:39
тоя е ебаси смешния гарсон, бързо да донесе едно сокче!

Да ти донеса нещо друго бързо в устата искаш ли?ей слуга, я направо донеси майкя ти да я въртя на шиша 8)

LadyDi
05-05-2011, 05:01
Така. Даде му се поле за изява. Изяви се. Изказа си позициите.
Достатъчно беше :)