PDA

View Full Version : Изпотяване ......... :(



motohead
05-04-2011, 22:08
Моя проблем е следния......... Откакто навърпих 13 год,мъжко, (февруари ги навърших) се потя само под мишниците,а преди дори да изкопая кладенец се потях но не си личеше.Да излезя за 1 час навън и има петна по дрехите,не че миришат но е некомфортно секи ден едно и също,но това забелязах че като съм в нас не се потя.Та това потене болест ли е,от хормони ли е ? Моляви помогнете защото вече съм пробвал какво ли не Nivea,Dove,Carlos Moya и много други.А също и да попитам от дълга коса поти ли се човек ?

darkPaladin
05-04-2011, 23:54
ами почваш да приличаш на възрастен всичко това е нормално

bloodyF
05-05-2011, 11:37
иди на лекар, за да ти изпише нещо против изпотяване (ефективно става въпрос).
тия нивеи и дав въобще не си мисли, че ще ти помогнат..

виж за одорекс(против изпотяване), но не ти го препоръчвам много
то е за по-тежки случаи..

vankata5555555
05-05-2011, 15:14
Не ти трябва никакъв лекар,да те блъска с глупости...Просто за годините ти е напълно нормално.

Goddess
05-06-2011, 21:55
Хиперхидроза се нарича. Има доста неща в интернет, прочети.

Red_Hair
05-07-2011, 08:30
Хиперхидроза се нарича. Има доста неща в интернет, прочети.

хиперхидроза е силна диагноза,познавам човек с хиперхидроза който ми е близък приятел и съм чел доста за нея и повярвай само едно изпотяване не можеш да диагностицираш с хиперхидроза защото това е да не кажа патологично заболяване и лошото е че засяга вегетативната нервна система.а и в половината от случайте върви с тахиаритмия и засилване на изпотяването при притеснение примерно.ако момчето държи да иде на лекар за да потвърди или отхвърли тази диагноза,ако не да си вземе odorex deo спрей,на мен ми помага през лятото :)

JustForFun
05-07-2011, 15:46
Може да използваш рол-он. Има и мъжки, а вече има и на нивея за черни и бели дрехи. Така поне няма да ти личи толкова много по дрехите. А иначе според мен потенето е нормално, защото навлизаш в пубертета. Доколкото знам, сега ще започнеш повече да се потиш, косата ти по-бързо ще се омазнява и т.н.

darkPaladin
05-07-2011, 23:25
омг той се поти трябва му лекар

наред ли сте въобще

о.0

Rolezzz
05-08-2011, 10:06
Обръсни се и ползвай roll-on преди да излизаш ;) и не си стягай подмишниците като пън а си ходи спокойно ... :wink:
П.П.: Препоръчвам ти мокрия рол-он само, че стой 1 минута гол след като се намажеш (и малко не да се оклепеш целия) за да не си намацаш тениската...

motohead
05-13-2011, 17:48
Благодаря за мненията :) Четох в нета за тази болест Хиперхидроза и излиза че тя започва да "действа" при хора от 15 до 35 год а аз още съм малък на 13.Този симптом (незна как другояче да го нарека) отихва ли след време,защото вече немога да го трая,а и тоя Одорекс запушва спорите и може да стане възпаление,макар и с добра хичиена