PDA

View Full Version : Нередовен месечен цикъл



gLoRiToO
05-05-2011, 09:02
Здравейте момичете,имам проблем с месечния цикъл.Миналия месец(април) приятелят ми се прибра от чужбина,с него сме заедно от 2г и половина.Понякога се случва да правим секс и без презерватив,но никога не свършва в мен,та миналия месец като се прибра го правихме без,това беше преди датата на цикъла ми.Нормално трябваше да ми дойде на 6-ти април,но ми закъсня с 4 дена,бях се наплашила много и мислех да взимам тест за бременност,но си ми дойде и си ми вървя 5 дена (толкова ми продължава нормално всеки месец).Аз се успокоих,но този месец ме изненада с 6 дена по-рано и ми вървя точно три дена(в Понеделник ми дойде и още вчера всичко приключи).Попринцип ми върви нормално и не съм имала такива проблеми до сега...Четох в нета за цветна бременност,но там пише,че вървяло съвсем малко,а на мен миналия месец си ми беше нормално.Днес мисля да си взема един Sure Chek ,да видя какво ще покаже и тези дни да ходя на гинеколог.Искам да ви попитам,ако някоя от вас е имала такъв проблем и е ходила на доктор какво са ви казали.Благодаря предварително! :)

bybz
05-05-2011, 09:13
само се филмираш...

mimka92love
05-06-2011, 12:36
и какво ти показа теста положителен нали ??? :D :D

gLoRiToO
05-06-2011, 21:32
и какво ти показа теста положителен нали ??? :D :D

хахахахах многоо смешноо...направо се разбих :D :D :D :D :D Показа ми отрицателно...айде ходи си пусни сега банани с пижами и заспивай!!!

mimka92love
05-07-2011, 11:56
и какво ти показа теста положителен нали ??? :D :D

хахахахах многоо смешноо...направо се разбих :D :D :D :D :D Показа ми отрицателно...айде ходи си пусни сега банани с пижами и заспивай!!!

тфа за тебе се отнася взимайси пижамката млякцето и в лелгото

gLoRiToO
05-07-2011, 23:59
тфа за тебе се отнася взимайси пижамката млякцето и в лелгото

а ти отиди малко на училище и влез в часовете по БЕЛ,за да се научиш да пишеш поне...Защото другото с акъла трудно ще стане,ако го няма... :!: #-o

kalpazanka
05-08-2011, 11:44
Изливайте си помията другаде!