PDA

View Full Version : искам мнение.



UnknownShit
05-05-2011, 11:29
Така, здравейте.Явно и аз ще пускам тема в тоя сайт:Д Та, искам само мнение по въпроса.Ако имате време и ви се чете, пишете.Каквото ви е в главата, напишете го.Няма да си обидя, просто защото не ви познавам:Д
То моето даже не е проблем.Интересувам се какво мислят другите.Харесвам 4 години по-голямо момче.Сигурна съм, че ще питате на колко съм-на 14.Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него.Не мисля и не се държа като за годините си.Имаме общи теми и интереси, той ме разбира, аз го разбирам.Само това с разликата ме притеснява.

П.П. ако има такава тема се извинявам, търсих, но нищо не намерих:)

Goddess
05-05-2011, 11:39
Разликата е съвсем нормална (според мен). А и щом си пасвате и като характери и се разбирате...годините изобщо не би трябвало да те притесняват...

w0sh
05-05-2011, 11:40
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

Hilary_
05-05-2011, 11:58
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него.
Ти може да не мислиш ама той - да .. ;)

w0sh
05-05-2011, 12:41
Таз тема вече я обсъдихме.

моето мнение е непоклатимо като замък от гранит. Мога да предположа същото и за твоето.

pitfall
05-05-2011, 13:16
Той при всички положения ще очаква да му пуснеш, така че сама си прецени дали искаш или не. Разликата в годините я намирам за съвсем нормална.

fen7asy
05-05-2011, 13:35
4 години не са нищо, но в този период СА. Ако ти беше на 21, а той на 25 нямаше да е същото .. затова според мен не прави НИЩО :}

brutaLxxbunny
05-05-2011, 13:46
Различни са хората,без да познаваме теб или момчето ти няма как да кажем със сигурност.
Имам приятели,в които момичето е на 15,момчето на 24,но още не са правили секс,а са заедно 2 години :)
Но сещаш ли се - това е 1 на милион.Твърде персонално е,за да има обективно мнение по въпроса.Иначе разликата изобщо не е голяма,особенно ако ти си пораснала по акъл.

UnknownShit
05-05-2011, 14:11
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

Не знам защо повечето мислите така:Д Той може и да мисли, но сме говорили доста по тоя въпрос.Ако аз не искам, няма да настоява.Познавам го достатъчно добре, за да знам, че не би ме принудил да правя нещо, което не искам.

MusicAddicted
05-05-2011, 17:58
Абе, я,

Оставете младите да се обичат!!!

Кво па, една от моите е 10 клас (а аз 8 :) )
И не ме е срам! (според познати аз нямам чувство за срам :Д )

Musaibe
05-05-2011, 18:06
Герантофилията е болест! :?

UnknownShit
05-05-2011, 18:12
Герантофилията е болест! :?

само дето е геронтофилия:Д болест е, да, само че аз не намирам 4 години за това..както кажеш:Д

mnogoznaikO
05-05-2011, 18:16
4 години ... не е фрапиращо :) Ако си го харесваш се захващай , но ще е добре да му кажеш , че не искаш сексуални взаимоотношения . Умно момиче си . :)

Dessynka
05-05-2011, 18:52
ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

Глупости. Познавам много момичета на 14-15 които изобщо не мислят така както повечето им връсници.

Щом се харесвате - взимайте се. :)

UnknownShit
05-05-2011, 19:07
ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

Глупости. Познавам много момичета на 14-15 които изобщо не мислят така както повечето им връсници.

Щом се харесвате - взимайте се. :)

Точно.Дразня се, защото повечето хора мислят, че всички сме на един акъл.Да, деца сме,ама все пак има разлика.

magita
05-05-2011, 23:06
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

или пък тя е израснала по-бързо, аз например съм само с по-големи от мен и както мога да се лигавя, така мога да се държа като възрастен и зрял човек, за повече от годините ми

UnknownShit
05-06-2011, 18:13
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

или пък тя е израснала по-бързо, аз например съм само с по-големи от мен и както мога да се лигавя, така мога да се държа като възрастен и зрял човек, за повече от годините ми


ами да.всеки е различен, както казах :-D

funkey
05-06-2011, 21:04
вие малките 96 97 почнахте много да мислите не на годините си.Вече все повече момичета на 13-14 години ходят с по 18-20 годишни т.е. за мен това е да си курва да те влекат по големите, има много време докато порастнеш до такава степен че да излизаш с маже по големи от теб...Още си малка и повярвай ми 18 годишните мислят страшно много по различно от 14 годишните а и да трагнеш с него той ходи по дискотеки а вероятно ваще не та пускат а ако те пускат значи е ясно зашо си падаш по 18 годинишни :)

UnknownShit
05-06-2011, 22:02
вие малките 96 97 почнахте много да мислите не на годините си.Вече все повече момичета на 13-14 години ходят с по 18-20 годишни т.е. за мен това е да си к***а да те влекат по големите, има много време докато порастнеш до такава степен че да излизаш с маже по големи от теб...Още си малка и повярвай ми 18 годишните мислят страшно много по различно от 14 годишните а и да трагнеш с него той ходи по дискотеки а вероятно ваще не та пускат а ако те пускат значи е ясно зашо си падаш по 18 годинишни :)

курва-момиче/жена, която спи с много мъже/момчета..защо ли аз си мислех, че означава това? Аз не излизам с мъже.Виж какво, никой нито аз, нито той ходим на дискотека.Първо, музиката там не е тази, която харесваме.Второ, пускат ме на дискотека, но не ходя.Много си ограничен, ама много.И какво е 'мислене не на годините ми' ? Да, не мисля като за 14 годишна, даже майка ми ми го е казвала.Ох, какво ти обяснявам.Живота ми не е в тоя форум:Д

funkey
05-06-2011, 22:09
вие малките 96 97 почнахте много да мислите не на годините си.Вече все повече момичета на 13-14 години ходят с по 18-20 годишни т.е. за мен това е да си к***а да те влекат по големите, има много време докато порастнеш до такава степен че да излизаш с маже по големи от теб...Още си малка и повярвай ми 18 годишните мислят страшно много по различно от 14 годишните а и да трагнеш с него той ходи по дискотеки а вероятно ваще не та пускат а ако те пускат значи е ясно зашо си падаш по 18 годинишни :)

к***а-момиче/жена, която спи с много мъже/момчета..защо ли аз си мислех, че означава това? Аз не излизам с мъже.Виж какво, никой нито аз, нито той ходим на дискотека.Първо, музиката там не е тази, която харесваме.Второ, пускат ме на дискотека, но не ходя.Много си ограничен, ама много.И какво е 'мислене не на годините ми' ? Да, не мисля като за 14 годишна, даже майка ми ми го е казвала.Ох, какво ти обяснявам.Живота ми не е в тоя форум:Д Хяхяхях виж ся като за начало така се почва с по големички дали ще спиш то е ясно че ще стане винаги има парви път дали съм ограничен? Бъди сигурна не съм.Майка ти може да ти каже много неща - майка ти е защо не я попита тогава има ли проблем да излизаш с тва момче? Нали тя самата ти е казала че мислиш като по голяма ;) И то не е само до дискотеки то е и до хората с които ти движиш и с които той движи помисли ако ти трагнеш с 10 годишно момче което мисли като по голям

dotinkaa
05-07-2011, 06:01
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

ScorpionGirl
05-07-2011, 06:14
За мен идеалната разлика е 5-6 години. Тъй че мисля, че е нормално. Няма какво да се притесняваш. :)

UnknownShit
05-07-2011, 07:58
вие малките 96 97 почнахте много да мислите не на годините си.Вече все повече момичета на 13-14 години ходят с по 18-20 годишни т.е. за мен това е да си к***а да те влекат по големите, има много време докато порастнеш до такава степен че да излизаш с маже по големи от теб...Още си малка и повярвай ми 18 годишните мислят страшно много по различно от 14 годишните а и да трагнеш с него той ходи по дискотеки а вероятно ваще не та пускат а ако те пускат значи е ясно зашо си падаш по 18 годинишни :)

к***а-момиче/жена, която спи с много мъже/момчета..защо ли аз си мислех, че означава това? Аз не излизам с мъже.Виж какво, никой нито аз, нито той ходим на дискотека.Първо, музиката там не е тази, която харесваме.Второ, пускат ме на дискотека, но не ходя.Много си ограничен, ама много.И какво е 'мислене не на годините ми' ? Да, не мисля като за 14 годишна, даже майка ми ми го е казвала.Ох, какво ти обяснявам.Живота ми не е в тоя форум:Д

Хяхяхях виж ся като за начало така се почва с по големички дали ще спиш то е ясно че ще стане винаги има парви път дали съм ограничен? Бъди сигурна не съм.Майка ти може да ти каже много неща - майка ти е защо не я попита тогава има ли проблем да излизаш с тва момче? Нали тя самата ти е казала че мислиш като по голяма ;) И то не е само до дискотеки то е и до хората с които ти движиш и с които той движи помисли ако ти трагнеш с 10 годишно момче което мисли като по голям

ау леле:Д значи, ако мисля като по-голяма значи ще почна да правя секс от малка? нещо не ти разбрах мисълта..И говорила съм с майка ми, спокойно. Казваш "майка ти може да ти каже много неща" т'ва ми прозвуча все едно не мога да вярвам на майка си и е някакъв непознат.Мисленето "като по-голям" не се ограничава в това да излизаш с по-големи от теб, да ходиш по дискотеки, да започнеш да правиш секс, да си мислиш, че си независим и сам можеш да се оправяш в живота.Аз не го правя, много наясно съм с мисълта, че не мога без майка ми и не се правя на интересна.Както и да е."до хората с които ти движиш и с които той движи" ние сме в една компания от една година вече:Д хората, с които движим са едни и същи;)

funkey
05-07-2011, 08:30
Ами ако го беше споменала може би нямаше да се ръсят толкова излишни постове както и да е не ми се правят кавги за простутии тва е си е твоя живот аз просто изказвам мнение и нищо не мога да променя така че :) по живо по здраво

UnknownShit
05-07-2011, 08:38
Ами ако го беше споменала може би нямаше да се ръсят толкова излишни постове както и да е не ми се правят кавги за простутии тва е си е твоя живот аз просто изказвам мнение и нищо не мога да променя така че :) по живо по здраво

Точно.И се пак, мерси за мнението. :)

umri
05-07-2011, 08:39
14/18 + no sex

Колко да е отчаян да се занимава с теб. 18/22 по-става, ама тва...

UnknownShit
05-07-2011, 08:49
14/18 + no sex

Колко да е отчаян да се занимава с теб. 18/22 по-става, ама тва...

Не е никак отчаян.Просто не иска да чука всичко каквото мърда като повечето момчета. :wink:

umri
05-07-2011, 09:22
14/18 + no sex

Колко да е отчаян да се занимава с теб. 18/22 по-става, ама тва...

Не е никак отчаян.Просто не иска да чука всичко каквото мърда като повечето момчета. :wink:
Тия сме ги слушали. :D Паднала си на най-дъртия номер.

jghgh
05-07-2011, 09:40
Аз само искам да вметна, че колкото и да си мислиш, че мислиш като по-голяма, си в една голяма заблуда, която ще разбереш след време. Всъщност, колкото повече порастваш, ще се учудваш колко много не си знаела и как си си въобразявала, че ги разбираш нещата.
Защото колкото повече узнаваш нещата от живота, толкова повече разбираш, че нищо не знаеш. Нали се се'ш - аз знам, че нищо не знам.

И сега ще се обоснова - ти може да си интелигентно момиче, с по-развито мислене, сиреч - не си на детски акъл, ама емоционална зрялост дали имаш? Всички си мислите, че имате такава, само защото теоретично разбирате нещата, интелигентни сте, знаете на теория кое нещо защо и как става, но това, повярвай, не винаги е достатъчно условие. Говоря и от личен опит. Няма човек, който да не ми е казвал, че мисля развито, че имам усет за нещата, че съм интелигентна, и т.н. С две думи - не мисля като връстниците, ами едно стъпало по-нагоре. Понеже си мислех, че много ги чаткам отношенията мъж-жена, се захванах и аз с някакви по-големи, но всичко беше едно огромно разочарование.
Не си мисли, че те заричам или ти вкарвам негативни нагласи, просто емоционално ти искаш едни неща, които човекът на 18 вече е превъзмогнал или ги иска по друг начин.
Аз не вярвам, защото съм се убедила от себе си и от наблюдение, че интелигентността ти ще ви спаси връзката. Има неща, които не са само до интелект. Те трябва да се изживеят. Човекът на 18 сигурно отдавна няма твоите представи за любовта. Сигурно очакванията ви супер много се разминават за една хармонична връзка.
И да, годините имат значение.

UnknownShit
05-07-2011, 09:47
Аз само искам да вметна, че колкото и да си мислиш, че мислиш като по-голяма, си в една голяма заблуда, която ще разбереш след време. Всъщност, колкото повече порастваш, ще се учудваш колко много не си знаела и как си си въобразявала, че ги разбираш нещата.
Защото колкото повече узнаваш нещата от живота, толкова повече разбираш, че нищо не знаеш. Нали се се'ш - аз знам, че нищо не знам.

И сега ще се обоснова - ти може да си интелигентно момиче, с по-развито мислене, сиреч - не си на детски акъл, ама емоционална зрялост дали имаш? Всички си мислите, че имате такава, само защото теоретично разбирате нещата, интелигентни сте, знаете на теория кое нещо защо и как става, но това, повярвай, не винаги е достатъчно условие. Говоря и от личен опит. Няма човек, който да не ми е казвал, че мисля развито, че имам усет за нещата, че съм интелигентна, и т.н. С две думи - не мисля като връстниците, ами едно стъпало по-нагоре. Понеже си мислех, че много ги чаткам отношенията мъж-жена, се захванах и аз с някакви по-големи, но всичко беше едно огромно разочарование.
Не си мисли, че те заричам или ти вкарвам негативни нагласи, просто емоционално ти искаш едни неща, които човекът на 18 вече е превъзмогнал или ги иска по друг начин.
Аз не вярвам, защото съм се убедила от себе си и от наблюдение, че интелигентността ти ще ви спаси връзката. Има неща, които не са само до интелект. Те трябва да се изживеят. Човекът на 18 сигурно отдавна няма твоите представи за любовта. Сигурно очакванията ви супер много се разминават за една хармонична връзка.
И да, годините имат значение.

Да, точно.Никога не съм казвала, че много рабирам от любов или каквото и да било.Даже изобщо не разбирам.Със сигурност ти трябва опит, за да кажеш, че си наясно с нещо, в случая с любовта.Това ми е напълно ясно и съм сигурна, че след няколко години ще си смея на това, което съм сега. (:

Josefinne
05-07-2011, 14:03
Хващай го, стига той да е навит. Аз ако бях на негово място, нямаше да се навия на връзка без секс, ама то аз съм си хищна и съм момиче, така че не ми минават тия оправдания с " девствен съм " . Дано той не е като мен 8-)

pomorians1
05-07-2011, 16:25
Да, разликата е голяма, но не мисля да имам сексуални отношения с него

Ама той мисли.
Така не се захранва либидо. 8)

Едит: ако ти си на 14, а той на 18 и мислите еднакво, значи той има някакви умствени проблеми и е очевидно забавен в главата (това не значи, че пуска шегички)

хах ;д