PDA

View Full Version : Набираме ЕКИП !



RaWw
05-05-2011, 12:13
Добър ден ! Пускам тази тема в този сайт защото търсим екип за нашият нов сайт ! В момента той се строи ! :) Та да си дойдем на въпроса ! В тази тема ако сте сериозен и имате опит пък дори и да нямате ще кандидатсвате за модератор или дивелопер ! :)

Значи в сайта ще става въпрос за видео , игри , форум , награди , класация , и т.н за повече информация ще ви обясним на скайпа ни !

Ще трябва да попълните това:
1.Име:
2.Години:
3.Имате ли опит?
4.От колко време се занимавате с форуми/сайтове?
5.По колко време ще отделяте за форума/сайта:
6.Защо искате да сте модератор?
7.Скайп:

lordjimen
05-05-2011, 12:23
na 13 ot sofiq - imam opit ! skype na lichno shte pratq

RaWw
05-05-2011, 12:25
Относно за дивелоперите се плаща !!!

RaWw
05-05-2011, 12:50
Относно lordjimen Неудобрен !

Cybershot
05-05-2011, 13:23
Относно lordjimen Неудобрен !

:lol:

RaWw
05-05-2011, 13:29
Както и да е ... :) Извинявам се за грешката!

Auriss
05-05-2011, 14:38
http://thepiratebay.org/torrent/6315364/Adobe_CS5_Master_Collection


http://thepiratebay.org/torrent/6291896/SAMS_Teach_Yourself_Adobe_Dreamweaver_CS5_in_24_Ho urs__Maestral_

http://thepiratebay.org/torrent/6176641/Flash_Professional_CS5_Classroom_in_a_Book


http://thepiratebay.org/torrent/6046852/Adobe_Photoshop_CS5_Classroom_in_a_Book_with_Exerc ices

http://thepiratebay.org/torrent/5036497/PHP_and_MySql_ebook_collection_2009

http://thepiratebay.org/torrent/5043371/Lynda.com.PHP.With.MySQL.Essential.Training.DVD

http://thepiratebay.org/torrent/4524500/Template_Monster_%28html___flash%29_Website_Templa tes

Май с това се изчерпва темата. Успех със сайта

RaWw
05-05-2011, 14:42
Какво е това бе :lol: няма нищо общо с темата :lol: :lol: :lol: :lol:

Auriss
05-05-2011, 15:02
Айде ,бе ?


Добър ден ! Пускам тази тема в този сайт защото търсим екип за нашият нов сайт ! В момента той се строи ! Smile Та да си дойдем на въпроса !

Я пусни един скрийншот да видим докъде сте със "строенето" ? В смисъл - нещо ме навява на мисълта ,че и един див таг не знаете как да сложите ,какво остава да си въобразявам ,че разбирате нещо от PhP (тук и аз съм лаик - признавам си).

И ти какво разбираш под дивелопър ? Ако искаш някой да ви направи всичко ,а вие да оберете 'лаврите' ( то и едни лаври ще бъдат) - ми че закакво му е да се занимава?
Ти и 1000лв да ми предложиш - аз по-добре да си го направя това сам и за себе си ... Колко му е - хостинг + домейн са ми 80лв.

И какви са тези награди и класации ? Откъде парички ,приятелю ? Ако разчиташ на адсенс за да поддържате сайта - повече от лев на ден ще видиш през крив макарон и то точно със сайт ,който е съсредоточен върху интерактивно съдържание.
Виждаш ли - дори да го развиете и популяризирате ,хората ще влизат за да гледат клипчета и да играят онлайн игрички ,а не за да ви кликат рекламите. :? На практика реклама в подобен сайт е безполезна ... освен ако не генерираш по 10к+ посещения на ден ,което трудно ще постигнеш при положение че има ютюб и зазз ,както и безброй сайтове за онлайн игри.

Бас ловя също ,че не знаеш въпросните игри как да ги сложиш на сайта си ,а сигурно и дори не си помислил колко скъп хостинг ще ти трябва за 1000+ клипа...50 кинта на месец не ти мърдат , и то ако клиповете са с ниска резолюция...ако си говорим за 720p направо си купувай собствен сървър..
Виж ,най-забавно ще е ако решиш да си хостваш всичко на домашния компютър с калпавия нет и 'перфектната' защита...

Абе...седни прочети ,помисли ,пък ако решиш че си заслужава - направи си го сам...Никой няма да се хване точно с подобен тип уебсайт да се занимава ...

PS : ^ освен dubi95 ,който е най-гениалния дизайнер в комплект с webpage maker
:razz:

RaWw
05-05-2011, 15:05
Айде ,бе ?


Добър ден ! Пускам тази тема в този сайт защото търсим екип за нашият нов сайт ! В момента той се строи ! Smile Та да си дойдем на въпроса !

Я пусни един скрийншот да видим докъде сте със "строенето" ? В смисъл - нещо ме навява на мисълта ,че и един див таг не знаете как да сложите ,какво остава да си въобразявам ,че разбирате нещо от PhP (тук и аз съм лаик - признавам си).

И ти какво разбираш под дивелопър ? Ако искаш някой да ви направи всичко ,а вие да оберете 'лаврите' ( то и едни лаври ще бъдат) - ми че закакво му е да се занимава?
Ти и 1000лв да ми предложиш - аз по-добре да си го направя това сам и за себе си ... Колко му е - хостинг + домейн са ми 80лв.

И какви са тези награди и класации ? Откъде парички ,приятелю ? Ако разчиташ на адсенс за да поддържате сайта - повече от лев на ден ще видиш през крив макарон и то точно със сайт ,който е съсредоточен върху интерактивно съдържание.
Виждаш ли - дори да го развиете и популяризирате ,хората ще влизат за да гледат клипчета и да играят онлайн игрички ,а не за да ви кликат рекламите. :? На практика реклама в подобен сайт е безполезна ... освен ако не генерираш по 10к+ посещения на ден ,което трудно ще постигнеш при положение че има ютюб и зазз ,както и безброй сайтове за онлайн игри.

Бас ловя също ,че не знаеш въпросните игри как да ги сложиш на сайта си ,а сигурно и дори не си помислил колко скъп хостинг ще ти трябва за 1000+ клипа...50 кинта на месец не ти мърдат , и то ако клиповете са с ниска резолюция...ако си говорим за 720p направо си купувай собствен сървър..
Виж ,най-забавно ще е ако решиш да си хостваш всичко на домашния компютър с калпавия нет и 'перфектната' защита...

Абе...седни прочети ,помисли ,пък ако решиш че си заслужава - направи си го сам...Никой няма да се хване точно с подобен тип уебсайт да се занимава ...

PS : ^ освен dubi95 ,който е най-гениалния дизайнер в комплект с webpage maker
:razz:

Виж приятелю не ни сравнявай с dubi95 ... всички знаем че той/тя е най-изпадналият човек в форума!

В момента както казах сайта се строи от вчера човекът на който платихме започна да го прави ! Дадох ме му една сума и така .. това имах на предвид затова търсим екип .. модератори и т.н :)

Auriss
05-05-2011, 15:08
Това е много хубаво ,радвам се. Все пак помисли над това ,което изписах - рано или късно ще разбереш за какво говоря.

RaWw
05-05-2011, 15:08
+ това не разчитаме на адсенс и кой ли не .. ние сме готови за абсолютно всичко ! Имаме достатъчно пари ! Имаме добри модератори ! Човекът който прави сайта е професионалист ! Какво повече? Като незнаеш по добре не говори .. :)

RaWw
05-05-2011, 15:11
и другото което исках да добавя е , че моят приятел с който измислихме сайта скоро си намери нова работа като програмист .. та той утре ще предложи идеята на шефа си и ако на шефът му , му хареса може да вкара много пари в проекта и да направим всичко .. иначе дори и без него сичко ще е точно и за реклами и т.н подготвени сме ! :)

3oPuTy
05-05-2011, 15:29
+ това не разчитаме на адсенс и кой ли не .. ние сме готови за абсолютно всичко ! Имаме достатъчно пари ! Имаме добри модератори ! Човекът който прави сайта е професионалист ! Какво повече? Като незнаеш по добре не говори .. :)
Имате си добри модератори?!Защо тогава търсите още ... И от къде тия пари като в друга тема пишеш,че вашите ти дават по 2,50лв. на ден?! :lol:

RaWw
05-05-2011, 15:36
Ами не съм единствен бе човек .. не четеш ли .. :) този проект сме го измислили няколко човека които са вече по на 26 22 години .. :D а пък търся още модератори ако се намери още някой свестен човек ..

RaWw
05-05-2011, 16:30
извинявай приятелке ти не прочете ли .. :) В МОМЕНТА СЕ СТРОИ :)

RaWw
05-05-2011, 16:30
PS : Добавих те в скайп!

ivanstef
05-05-2011, 19:25
Ще трябва да попълните това:
1.Име: Иван Стефанов
2.Години: 17
3.Имате ли опит - Да, много
4.От колко време се занимавате с форуми/сайтове 4 години
5.По колко време ще отделяте за форума/сайта: е докато го нопишем
6.Защо искате да сте модератор - не искам - дев. искам да съм
7.Скайп: ivan4b

Righteousness
05-05-2011, 20:58
Хора с опит и знания ви казаха, че пипате където не разбирате - друго не можем да направим :)

Успех и да ви е здрава дупарата като lim(results/expectations) = 0 :)

GregoryHouse
05-06-2011, 01:38
И в предната тема ви казах да не си давате никакви данни, ама щом пък толкова напирате... проблема си е ваш!

А щом си тръгнал да набираш модове от тийн сайт... Поне го построй, пък после дири модератори...То в началото админа и сам може да се оправя. Или ти очакваш 20к посещения от release датата. Кат събереш админ и 5 мода и ще си се въртите само вие 6мата в сайта като улави 8-)

Като го пострите сайта искам да го видя... Постни един линк във всичките теми които спамна за него. Да видим какво ще бъде.

RadioMan
05-06-2011, 05:32
Дай ми линк да скив сайта и може да се навия за модератор.

Ако тя кандидаства и аз съм навит(inlove) бивш модератор съм в ахато част от инвестор година и половина стаж .

RaWw
05-06-2011, 06:36
Дай ми линк да скив сайта и може да се навия за модератор.

Ако тя кандидаства и аз съм навит(inlove) бивш модератор съм в ахато част от инвестор година и половина стаж . Ами щом си кандидат .. остави си скайпа..

RaWw
05-06-2011, 06:40
И в предната тема ви казах да не си давате никакви данни, ама щом пък толкова напирате... проблема си е ваш!

А щом си тръгнал да набираш модове от тийн сайт... Поне го построй, пък после дири модератори...То в началото админа и сам може да се оправя. Или ти очакваш 20к посещения от release датата. Кат събереш админ и 5 мода и ще си се въртите само вие 6мата в сайта като улави 8-)

Като го пострите сайта искам да го видя... Постни един линк във всичките теми които спамна за него. Да видим какво ще бъде. Добре щом така искаш ... и да знаеш , че сме се подготвили за всичко приятелю ... ако беше прочел по нагоре .. днес моят партньор ще говори с шефа си , а шефа му е богат човек .. и той си има фирми и т.н и може да вкара 10 бона в проекта без проблем защото е добра идея .. аз тук съм обяснил само за видеата игрите и форума но няма да е само това ще има още много!!! Като казвате кой къде по напрад ще гледа видеа и играе ... ами знаеш ли колко много реклами (платени) ще направим .. човек и ние не очакваме от началото да дойодат 20к но леко по леко ще се запълни защото има и други интересни неща .. след като го направим ще ти го пратя специално на теб за да го видиш :)

RadioMan
05-06-2011, 06:50
Rawww facebook ще ти оставя кликни на на моя профил тук съм сложил директен линк

asp1r1n94
05-06-2011, 07:59
То така ако ставаше всеки 2-ри в България щеше да има сайт и да печели добре от него.... :?

RaWw
05-06-2011, 08:02
Виж приятел..важното е да имаш добра идея какъв ще бъде сайта и да не си копирал от никой друг , защото както казаха някои хора в темата , по-добре да си останат в старият си сайт с повечето неща отколкото в нашият .. :)

Spark
05-06-2011, 10:38
Набирай екип в собственият си сайт ! :)

RaWw
05-06-2011, 11:58
Набирай екип в собственият си сайт ! :) най добре така ще да направя :)