PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата )!!



tainiqtbgg
05-05-2011, 14:23
Здр ,дами ) Бил съм с няколко момичета до сега (дълги връзки) и повечето са ми отказвали да правим секс ,няколко дни преди да им дойде цикъла, И не искат да ми кажат защо не им се прави, Едната мисля че ми беше споделила че тогава била най-голяма възможност за дабременяване . Но нз ..Затова ви питам има ли някаква причина преди да ви дойде ,зада ви накара да не правите секс :) ?

И също така бих искал да ви попитам , ако приятела ви има голям член, има ли болки при секса? може малко да се обосновите тука : )

благодаря предварително

tobii
05-05-2011, 14:39
Ами лично мен много ме боли кръста и корема 5-6 дни преди да ми дойде и не искам, понеже ако правя секс ме боли още повече :)

nwjsw
05-05-2011, 17:36
:grin: Aбе ние момичетата не сме машини та постоянно да го правим! 8)

marilyn
05-05-2011, 18:24
Ами аз не отказвам секс преди цикъл, защото няма причина. Ако толкова ги е страх от забременяване- презерватив. ;)
Иначе относно въпроса ти за болка при секс с партньор, който има голям член зависи колко е тясно момичето. ;)

SexY_tAnI
05-05-2011, 19:37
отказват ти,защото 3-4 дена преди цикъла,когато организма се подготвя за отделянето на яйцеклетката,се получава нещо като надуване и болката при проникване е остра и нетърпима и започва едно "охкане"... а тогава всякакви романтични намерения се изпаряват... :( :?

dimdim
05-06-2011, 09:08
Хм...не знам да ме е боляло преди цикъл. По скоро не ми се прави(по някога) понеже се чувствам подута,дебела,гадна и т.н. и просто не мисля че съм привлекателна. За да се възбудя трябва да се чувствам и аз добре.
Относно втория въпрос: що за глупост??? Най-рискови дни са 10-тина дни преди менструация. Денят на менструация е първият ден от цикъла, а на овулацията(най рисковите дни)около14тия.
От голям член не ме е боляло. Може би е индивидуално.

Team
05-06-2011, 13:00
отказват ти,защото 3-4 дена преди цикъла,когато организма се подготвя за отделянето на яйцеклетката,се получава нещо като надуване и болката при проникване е остра и нетърпима и започва едно "охкане"... а тогава всякакви романтични намерения се изпаряват... :( :?

bathory
05-06-2011, 23:46
Зависи колко са тези няколко дни.Може да е в овулация,може да има болки,подуване...
Колкото до втория ти въпрос-да,боли.
Какво?! Овулация преди цикъл?! Тя е близо 14 дни от 1 ден на цикъла (28дневен).. Тогава е най-голяма вероятността от зачеване. Преди, повреме и малко след цикъла няма опасност. :)

garfi94
05-07-2011, 10:25
Аз пък никога не съм отказвала на приятеля си преди цикъл, нито съм се чувствала кофти, нито пък да не ми се е правило.

verjiniq413
05-09-2011, 20:12
Аз лично се чувствам подута,непривлекателна и последното нещо,което искам е да правя секс.А от друга страна цикъла винаги може да те изненада с 2-3 дни.Представи си как ще се почувстваш, ако "стане мазало" точно по време на "големия кеф".
Кофти, а ? :oops: