PDA

View Full Version : Запознанство на улицата



GLaDOS
05-05-2011, 16:25
Здравейте ! Днес изпаднах в непозната за мен ситуация и изпуснах златен шанс да се запозная с едно момиче .
За да не е дълъг поста задавам направо въпроса.
Как става номера да се запознаеш с момиче на улицата или на пейка в градинката .
Намираш нещо да кажеш за да започнеш разговора и от там как става ?
Примерно ако си харесаш момиче на пейка в градинката ,как става да я заговориш без да се набутваш нахално ?
По принцип съм що-годе разговорлив и се справям , но този начин на запознанство винаги ми е бил тъмна индия . :)

xoxi
05-05-2011, 16:38
За мен най-сладък е най-простият и лесен начин. Момчето да дойде и да ме попита дали може да се запознаем. Звучи толкова просто и лесно, но е много сладко от момичешка гледна точка 8-)

horacio
05-05-2011, 16:45
Отиваш при нея "Здравей как си? Преди малко те видях и се почудих дали ще съм много нахален ако дойда да се запознаем " :D

Нещо такова? Знам ли? :lol:

MusicAddicted
05-05-2011, 17:45
ОХО, колко яко. Обещавам на лето да го изпробвам!!! 8) 8) 8) 8) 8)

bonbonS
05-05-2011, 17:57
мм аз съм се запознавала с момче .. тоест той с мен ;д с думите " Извинявай , може ли да се запознаем?" истъркано, но пък ти задава въпрос... ако ти е симпатичен казваш "ДА" ако не ти харесва теглиШ чертата ;д

pitfall
05-05-2011, 18:26
"Здравей! Може ли да се запознаем? " нещо такова ... :D или просто питаш " Как си? "

Sh@d0w
05-05-2011, 20:58
Тактиката съм я обяснявал доста пъти,но явно все още има неразбрали.Ще повторя пак.

Всичко,което ти трябва,за да заговориш непознато момиче е:
-чар
-увереност
-самочувствие
-един гаечен ключ

Отиваш в градинката,набелязваш си момиче.След това се промъкваш без да те види и подхвърляш гаечения ключ близо до нея.Това е вече спокойно можеш да я заговориш с нещо от рода на "Извинявай,този гаечен ключ случайно да е твой?".И така нататък.

Успех.

Mirage3
05-05-2011, 21:02
Хаха познавам момичета, които адски ще се издразнят, ако някой непознат ги попита нещо такова. :D Но техен си проблем, повечето други, както и аз съм съгласна с постовете по-горе. :lol: :lol:

chronic
05-05-2011, 21:22
Тактиката съм я обяснявал доста пъти,но явно все още има неразбрали.Ще повторя пак.

Всичко,което ти трябва,за да заговориш непознато момиче е:
-чар
-увереност
-самочувствие
-един гаечен ключ

Отиваш в градинката,набелязваш си момиче.След това се промъкваш без да те види и подхвърляш гаечения ключ близо до нея.Това е вече спокойно можеш да я заговориш с нещо от рода на "Извинявай,този гаечен ключ случайно да е твой?".И така нататък.

Успех.Дано се майтапиш с тоя пост..

GLaDOS
05-05-2011, 22:06
Приятели , пуснах темата за съвети , не съм тръгнал ей сега в градинката .8-) Просто се получи тъпа за мен ситуация и се запитах "А де как става ?" защото и много приятели са ме питали. Както казах нямам проблеми със запознанствата... , но това ми е странно ,нали без уговорена среща - на лов !
А това с гаечния ключ ... май не върви много в градинката да се подмятат инструменти :)

elito435
05-06-2011, 07:16
Когато се запознах с първото ми гадже бях в парка и чаках приятелка. Дълго чаках по едно време момчето, което стоеше до мен изчезна! След малко се появи с шоколад. Отвори го дойде при мен и ми каза " Вземи си". Аз много обичам шоколад и повечето момичета харесват. Не може да устоят на сладкото изкушение и щом си вземе няма как да не ти каже името си. Успех. :) :) :)

Nakadah
05-06-2011, 07:29
Отиваш до нея и и казваш че много ти се пика. Питаш я дали би ти помогнала защото не си уверен че ще се справиш сам.

L1n4e7o
05-06-2011, 08:57
на мен ми се беше случило такова запознанство преди време...миналоото лято се разхождах с една приятелка...и се разминахме с едно много сладко момче...той ми е усмихна и ме поздрави....и на мен ми стаана някакво много сладко...и след може би един месец...валеше адския дъжд...а аз си вървях съвсем спокойно под дъжда и точно като пресичах една улица го видях...усмихнах му се...а той ме спря и ме попита ''Ти си Лина нали? ;ддд беше ми научил дори името...и си поговорихме няколко минути в средата на улицата...под дъжда...и беше някакво много яко.. :)))

сега учим в едно училище и се ссприетелихме :Д

та начини много..това беше един пример :)

nepowtorima
05-06-2011, 10:08
Когато се запознах с първото ми гадже бях в парка и чаках приятелка. Дълго чаках по едно време момчето, което стоеше до мен изчезна! След малко се появи с шоколад. Отвори го дойде при мен и ми каза " Вземи си". Аз много обичам шоколад и повечето момичета харесват. Не може да устоят на сладкото изкушение и щом си вземе няма как да не ти каже името си. Успех. :) :) :)

.. като каза шоколад и на мен ми се дояде... и сяя хапвам ..
Така де по темата.. това с шоколада наистина е много готина идея.. и да си поговорите след това.. или пък може с нещо друго.. примерно.. някакви пръчки :д или нещо такова

ivcheto0o
05-06-2011, 10:41
Повечето момичета нямаме нищо против такива запознанства,стига да не я заговориш с някое тъпо клише."Извинявай може ли да се запознаем " става,може да я помолиш и за запалка ако си пушач.На мен фаворит ми е това с шоколада :smt007

peace94
05-06-2011, 19:44
Не го мисли толкова, остави нещата да се случат naturally. Само да не е с клише като:
"-Сигурно е боляло...
-Кое?
-Падането от небето. Толкова си красива, че сигурно си ангел"
:D :D :D
Идеята за "улично" запознанство е СУПЕР!! Много мило :)

taratorcho
05-06-2011, 20:04
Когато се запознах с първото ми гадже бях в парка и чаках приятелка. Дълго чаках по едно време момчето, което стоеше до мен изчезна! След малко се появи с шоколад. Отвори го дойде при мен и ми каза " Вземи си". Аз много обичам шоколад и повечето момичета харесват. Не може да устоят на сладкото изкушение и щом си вземе няма как да не ти каже името си. Успех. :) :) :)



наистина много добра идея, евалата на момчето, ама е късметлия, че е попаднало на добронамерено момиче, което знае, че не му мисли злото... Типичен пример може да е същата случка с друго момиче, което би се изплашило и задало въпроса: леле, кой знае от къде е тоя шоколад и кое е това момче, ии какво за цел има да ми дава шоколад ....
Риска да попаднеш на момиче, което не би повярвало на добрите намерения на момчето ее МНОГО голям !!! Иначе като цяло е добра идея !!

taratorcho
05-06-2011, 20:08
Когато се запознах с първото ми гадже бях в парка и чаках приятелка. Дълго чаках по едно време момчето, което стоеше до мен изчезна! След малко се появи с шоколад. Отвори го дойде при мен и ми каза " Вземи си". Аз много обичам шоколад и повечето момичета харесват. Не може да устоят на сладкото изкушение и щом си вземе няма как да не ти каже името си. Успех. :) :) :)



наистина много добра идея, евалата на момчето, ама е късметлия, че е попаднало на добронамерено момиче, което знае, че не му мисли злото... Типичен пример може да е същата случка с друго момиче, което би се изплашило и задало въпроса: леле, кой знае от къде е тоя шоколад и кое е това момче, ии какво за цел има да ми дава шоколад ....
Риска да попаднеш на момиче, което не би повярвало на добрите намерения на момчето ее МНОГО голям !!! Иначе като цяло е добра идея !!

yeeee
05-06-2011, 20:10
Отиваш до нея и и казваш че много ти се пика. Питаш я дали би ти помогнала защото не си уверен че ще се справиш сам. :lol:

funkey
05-06-2011, 21:24
Също малко малумен метод но пък пак е вариант ако си с приятел и видиш някое момиче което е само и е мн хубаво казваш на твоя приятел айде на бас че мога да я заговоря и някви такива работи и ако се хванете за някакав лев хем няма да искаш да загубиш лев хем има шанс да стане нещо хем и ще си с някакав лев напред :D лично аз така се стимулирам като я заговориш примерно казваш че ти е много позната от някаде и така

xBadxApple
05-06-2011, 22:25
случвало ми се е, много е зареждащо и спонтанно :)

NightGuardian
05-06-2011, 22:30
Тактиката съм я обяснявал доста пъти,но явно все още има неразбрали.Ще повторя пак.

Всичко,което ти трябва,за да заговориш непознато момиче е:
-чар
-увереност
-самочувствие
-един гаечен ключ

Отиваш в градинката,набелязваш си момиче.След това се промъкваш без да те види и подхвърляш гаечения ключ близо до нея.Това е вече спокойно можеш да я заговориш с нещо от рода на "Извинявай,този гаечен ключ случайно да е твой?".И така нататък.

Успех.


Стига бе човек просълзи ме ! :lol: :lol: :lol:

SilverRain
05-07-2011, 09:20
Тактиката съм я обяснявал доста пъти,но явно все още има неразбрали.Ще повторя пак.

Всичко,което ти трябва,за да заговориш непознато момиче е:
-чар
-увереност
-самочувствие
-един гаечен ключ

Отиваш в градинката,набелязваш си момиче.След това се промъкваш без да те види и подхвърляш гаечения ключ близо до нея.Това е вече спокойно можеш да я заговориш с нещо от рода на "Извинявай,този гаечен ключ случайно да е твой?".И така нататък.

Успех.

хахахахаха :D :D ... якооо :D

dream1707
05-07-2011, 09:45
Тактиката съм я обяснявал доста пъти,но явно все още има неразбрали.Ще повторя пак.

Всичко,което ти трябва,за да заговориш непознато момиче е:
-чар
-увереност
-самочувствие
-един гаечен ключ

Отиваш в градинката,набелязваш си момиче.След това се промъкваш без да те види и подхвърляш гаечения ключ близо до нея.Това е вече спокойно можеш да я заговориш с нещо от рода на "Извинявай,този гаечен ключ случайно да е твой?".И така нататък.

Успех.

:razz: :razz: :razz:

Има два възможни края на цялата история:

1. Тя работи в някой сервиз и остава много впечатлена.
2. (което ми се струва по-вероятно) Излиза ти огромна цицина, получена от удар с гаечен ключ. :D

loca10
05-07-2011, 12:13
така... тоя начин да й се натресеш направо и да я заговаряш е лееко нахален, първото впечатление за тебе ще е "тоя откъде се взе??". Мисля си, че нещата стават по тоя начин:
Да кажем, че сте в едно заведение примерно. Ако не сте в едно заведение ще е бая трудно да я забиеш. Почваш да й хвърляш погледи през 2-3 минути и с една такава леко иронична усмивка. Без да зяпаш. После за 10 минути минимум забравяш за нея- гледаш си в чашата, говориш си с приятелите или там каквото. Ако досега още не се е появил нейният приятел, това е хубаво: първо няма да те бият и второ- можете да се запознаете. Иии тръгваш към нея иии първата реплика е... wait for it... здрасти. Следва нещо като "добре ли си" - хем показва грижа, че и елементарно възпитание. Почвате да си говорите, ти си измисли за кво, оправяй се, повече слушай и задавай въпроси. Постоянно отбелязвай колко е готина. Дори и красавиците, въпреки постоянното засвидетелствано внимание, са "закачени" като за наркотик някой да им казва колко са прекрасни.
СЕГА СЛЕДВА НАЙ- ВАЖНОТО. МАХНИ СЕ ЗА ПЕТ МИНУТИ ОТ НЕЯ. ТЯ ОЩЕ НЕ Е СИГУРНА ДАЛИ НАПЪЛНО СИ ЛАПНАЛ ПО НЕЯ И ТОВА Е ТВОЯТ КОЗ. МНОГО СМЕ СТРАННИ, ВЯРНО Е- КАТО НЕ Й ОБРЪЩАШ ТОЛКОВА ВНИМАНИЕ, ВСЕ ПОВЕЧЕ ТЕ ЗАИСКВА!!!!!!!!!!!!
Върни се, 5 минути talking и после кажи, че трябва да си ходиш, ама дали няма да е нахално да й вземеш телефона. Докато ти го дава, я гледай запленен, в очите ти трябва да се чете възхищение, че Творецът не се е уморил и още произвежда такива чудеса. (то това малко трудно се изказва с един поглед, ама айде). Все пак гледай да й запомниш номера, това са 10 цифри, ебати, не може да си толкова тъп!
айде, спирам, изтръпна ми крака, пробвай, главното действа безотказно, даже веднъж един ми го приложи, и аз замалко да с вържа, но после го усетих, хаха. надявам се да съм помогнала, чао ; ))

Josefinne
05-07-2011, 13:42
Извинете, знаете ли колко е часа? А, нямате часовник.../Благодаря. А, как сте? И аз съм добре, благодаря. Хубаво време, нали? Чудесно е за разходка....Бла-бла small talk.

Niakoitam
05-08-2011, 08:39
Не е баш на улицата, но ето два начина, които са ми прилагали на мен момичета, защото аз съм момче. До казване на имената не се е стигало(макар че ги подразбрах), защото не съм проявил особена активност в тези моменти, но момичетата успяха да ми привлекат вниманието върху себе си.Та знам ли...тези методи може да работят и при момичетата.
Първият път:
2006та ходех на един компютърен курс. Връщах се към нас и трябваше да мина през трудова заетост в съвета на града ни.Отидох и седнах до вратата на стаята. Служителите бяха в почивка и чаках на диванчето.Дойдоха две момичета и поседяха до мен.После ме попитаха дали имам телефон да им изпробвам една SIM карта дали работи.Съгласих се.Проверих. Нещо не искаше да тръгне на моя телефон, защото той се оказа че познава само карти на Мтел, а тази не беше такава.После започнахме нещо да се бъзикаме,те започнаха леко да ми играт контри и така.После тръгнаха да си вземат нещо да ядът пък аз останах пред вратата да си чакам.Разбрах че били от един фризьорски курс, който беше организиран по същотото време.И двата бяха организирани от трудова заетост.
Вторият път:
Бях в едно заведение с брат ми и братовчедите и още няколко приятели.До наща маса имаше една много по-голяма маса.Там имаше рожденичка и хората,които беше поканила.Изпих няколко бири и ми дойде яко настроението.И рожденичката не беше като да не беше пила.И двамата до собствените си маси и на столовете си си танцувахме яко.По едно време се облегнах на стената да си почина малко.И тя си седна на стола но се обърна към облегалката си точно към мен.И...започна да ми маха.Аз попринцип съм леко стеснителен, но се бях разлигавил яко от алкохола и и махам и аз.Викаме с жест.Отивам.Имаше с нея една приятелка.Та това момиче ми вика: Приятелката ми те харесва ама е много срамежлива.Заговори я.Аз бъзикчийски викам:Емиии то и аз съм много срамежлив.После през цялото време където се засечехме в заведнието ми викаше:Оооо приятельо!, а аз отвръщах: Оооо приятелко.Впоследствие разбрах коя е и я добавих във Facebook,а приятелката и която уж ме била харесвала и даже питала братовчед ми след това кoга пак ще ходя ми държи вече сумата и време Facebook на изчакване. :-D

MmimsS
05-08-2011, 22:48
Веднъж едно момче ме заговори в трамвая, пита ме дали съм дизайнерка, стана ми смешно, но естествено отговорих защото ми беше интересно, защо точно по този начин беше решил да ме заговори :oops:
Най-тъпи са подсвиркванията и провикванията от рода на: Ей секси...