PDA

View Full Version : Ден на абокатите



Rolezzz
05-05-2011, 17:31
Абе предлагам да направим Национален ден на абокатите...03.05 е много шибана дата за слагане на абокати.На мен от 10тия път ми оцелиха вената,на малко 2 годишно дете 3 пъти го смениха и за КАПАК на деня още едно момиче като моя случай - 10 пъти надупчено...беше побеляло от болка и плачене...даже ни отлагаха за вечерта защото "УЖ" вените ни колабирали(кво ли са ни виновни вените,че те не могат да нацелят една вена от 10 пъти???)...някой друг с такив проблем на тази дата?!?!

SK0RP10N
05-06-2011, 08:00
На мен на 05.03 (миналата година) :)
т.е. пети март

kalpazanka
05-06-2011, 08:55
Само двама човека ми взимат кръв успешно. Имам една единствена хубава вена на дясната ръка, която за капак е дълбока. Преди три години се наложи да ми взима кръв случайна сестра. Предупредих я за положението, дадох й дясната ръка, но не! Реши да боде в ляво без очила, а имаше нужда от тях. Вената ми колабира, тя започна да рови, а аз се нагугушиних от болка.

Така че, драги мои, не датата, а кръвопиецът е кофти. ;)

ImmortalSportFreak
05-06-2011, 20:51
На мен на 05.03 (миналата година) :)
т.е. пети март
Лелее ужас на рождения ми ден.. 8-)

Мене 3те пъти,когато са ми слагали абокат(покрай операциите ми) са били далеч от тая дата и са ме дупчили кадърни хора,за щастие. :grin:

Red_Hair
05-07-2011, 08:55
аз смятам че дебеланките са много по-нежни и предпазливи.миналата година ходих на ПКК и трансаминази и беше една слаба с очила и мустаци,сигурно стара мома,защото беше постоянно намръщена,и ще ми взема кръв дамата и ми вика дай лявата ръка,и аз и викам"булка, извинявай ама на дясната ми ръка вените са като водопроводни тръби".тая бодна дясната,кво направи чак ми стана лошо от болка,поспука малко вената след това 3 месеца усещах болка и трудно си свивах ръката.на другия ден отивам да повторя трансаминазите,че бяха толкова високи,че почнах да си търся донор :-D,отивам и една дебеланка,дебеланка още като фолксваген костенурка,и усмихната мила и ми вика,спокойо момче,няма да усетиш нищо,все едно комарче ще те щипне.и аз и викам"булка аз съм на 19 а не на 6"честно ви казвам понеце говорих с една от сестрите която ми е леля и да се обърна да видя как ще боцне и тя вече слагаше памуче и ми вика "дръж сега момко"
тази жена ми остана като идол във венепунцията :D:D:D и сега като имам работа към клиниката се отбивам да я видя тази женица.