PDA

View Full Version : "ЗА" или "ПРОТИВ"



taratorcho
05-05-2011, 17:36
Здравейте на всички !

Търся ви зареди един ТЪП спор м/у двама мой приятели.

Ето и го и него (наистина е смешно, ама нека някой да си спестят тъпите ебавки, въпреки, че и на мен ми е смешно):
Вчера един от мойте приятели повдигна темата за "дали трябва да си бръсне задника или не" и други двама се вкл. в спора и единия е "ПРОТИВ" другия е "ЗА". За единия това е чисто и просто ГЕЙСКО, а за другия е начин на хигиена ... :D ... Мисълта ми е да дадете и вие някакво мнение, защото ме помолиха и искат да видят какво мислите вие, защото се хванаха и на бас (тва са вече подробности...)
:D:D в интерес на истината си е смешно и тъпо, но и аз бих се замислил



Давайте свойте мнения, каквито и да са ии все пак не прекалявайте с ЕБАВКИТЕ ...


Благодаря за вниманието :))


П.П: админа да го направи и анкета ако иска :D

Greennight
05-05-2011, 17:52
Аз ти предлагам да се самоубиеш.

dimdim
05-05-2011, 18:01
^Поздравления,greennight,най-доброто предложение! :D

reperw
05-05-2011, 18:19
Ако мислиш ,че е хигиенично да си бръснеш гъза много се лъжеш...
ако си го обръснеш 1во ще се изпотява много обилно 2то ще мирише много защото се бъде потен винаги..сам си извади поуката

taratorcho
05-05-2011, 18:40
Аз ти предлагам да се самоубиеш.



непонасям тъпи и селски коментари като твоя, да си беше замълчал : )


Със здраве :)

taratorcho
05-05-2011, 18:44
И азз съм на това мнение и все пак, ее хубаво да се види мнението на момиче ... може би пък не им е приятно по време на полов контакт ии да гледа космите на момчето ;x :D:D:D

Devil69
05-05-2011, 19:08
Между другото хем не си харесвам косматия задник,хем ми се струва доста гейско да си го бръсна.ДА не говорим ,че си е доста трудно да се обръснеш отзад.Присъствах на един много смешен спор между двама братя...Абе брато ,незнам кой нормален си бръсне гъза-епа аз си го бръсна бе... :grin: :grin: :grin:

NomNomNom
05-05-2011, 19:16
Все тая . По-добре да е космат, от колкото да се мъчи с простотии като обезкосмяване. Като че ли си нямат хората 23978347289432 други грижи , ще си бръснат задниците.

sexologa
05-05-2011, 19:29
Все тая . По-добре да е космат, от колкото да се мъчи с простотии като обезкосмяване. Като че ли си нямат хората 23978347289432 други грижи , ще си бръснат задниците.

:Д попринцип имаш право ма като се замислиш повечето момичета не им харесват космясали задници все едно са в джунглата..и ще се спънат в някой косъм :D сега извън кръга на шегата според мен е добре да се бръсне човек на това място ма да не е толкова трудно.. макар че аз лично не съм точно привърженик на това. Но за едни това е хигиена за други не кой както си го възприема но според мен е добре да ;) . :-P :-P :-P :-P

iv4oiv
05-05-2011, 19:45
Бузите си ги оставям космати но около дупката го бръсна, щото иначе се заплита акото в козината :razz:

taratorcho
05-05-2011, 20:45
Бузите си ги оставям космати но около дупката го бръсна, щото иначе се заплита акото в козината :razz:






ААХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХХА ХХАХАХАХАХАХАХХХАА, ТВА МЕ РАЗБИ :grin: :grin: :razz: :razz:


По темата: добре де, мойта логийка е такава : ако си бръснеш гъза той след всяко бръснене ще става все по-космат и по-космат ии ще се окаже накраря, че се бръсна повече там от колкото лицето .. :D ... азз лично принципно съм "ПРОТИВ" , амаа бих се замислил за едно "елиминиране" на джунглата през 3 месеца (примерно) :)

malibugirl
05-05-2011, 21:40
Аз ти предлагам да се самоубиеш.


хахаха :D :D

tatartui
05-05-2011, 22:11
Аз лично не харесвам космати задници, но веднъж при една забивка като му бръкнах през гащите космите му бяха някакви остри и наболи, точно все едно се бръсне, всъщност 100 про, и е забравил, та са наболи пак и беше адски гадно и си махнах бързо ръцете от там. :? :? :D

shadow4e
05-05-2011, 23:30
Ако говориш за точно около самата дупка, то в повечето случаи тя просто не се вижда, така или иначе. Ако ще искаш мацката да те лиже, го бръсни.

GregoryHouse
05-06-2011, 01:21
Ако говориш за точно около самата дупка, то в повечето случаи тя просто не се вижда, така или иначе. Ако ще искаш мацката да те лиже, го бръсни.

:shock: :shock: :shock: :shock:
Нужно ли беше да го казваш ...

CanisDirus
05-06-2011, 08:12
Ако говориш за точно около самата дупка, то в повечето случаи тя просто не се вижда, така или иначе. Ако ще искаш мацката да те лиже, го бръсни.

Бе ще бръсне. Я да яде мацката dingleberries и да не се оплаква 8-)

taratorcho
05-06-2011, 10:53
Има и други алтернативи,не е само бръсненето. :wink:





+1 , давайте предложения :)

iv4oiv
05-06-2011, 10:56
Кола маска 8-)

taratorcho
05-06-2011, 11:06
Кола маска 8-)


дааа и после задника да ми е червен като на маймуна, АЙДЕ мерси :D

iv4oiv
05-06-2011, 11:11
Кола маска плюс зелена боя :-o

Unendlich
05-06-2011, 12:44
Има много алтернативи да се махнат гадните косми от задните части. Понеже повечето (от тези, които ги махат) предпочитат бръсненето - не го правете веднъж на няколко месеца :shock: по-често, разбира се!



НЕ на косматите задници (puke)

Team
05-06-2011, 12:47
Аз ти предлагам да се самоубиеш. кратко и ясно
:grin:

taratorcho
05-06-2011, 19:21
Аз ти предлагам да се самоубиеш. кратко и ясно
:grin:


мойто е още по-кратко -- (finger) :) (с извинение)

funkey
05-06-2011, 20:47
Все тая . По-добре да е космат, от колкото да се мъчи с простотии като обезкосмяване. Като че ли си нямат хората 23978347289432 други грижи , ще си бръснат задниците.
Е ако това е причината дайте всички да си ходим космати? Е чакай малко момичетата ли ще ни ебат нас мажете или ние тях?Ако си геи и те ебат много ясно че тряя си го браснеш не виждам какво лошо има в тва да не си браснеш задника нито ще те ебат нито ще те гледат нито пък има толкова извратена поза че да ти гледат газа като се ебете?

funkey
05-06-2011, 20:49
Ако говориш за точно около самата дупка, то в повечето случаи тя просто не се вижда, така или иначе. Ако ще искаш мацката да те лиже, го бръсни.

:shock: :shock: :shock: :shock:
Нужно ли беше да го казваш ...За съжаление има такива изруди :lol: :lol:

Shia
05-07-2011, 09:58
Не държа,а и ще боцка като почнат да растат наново космите.

NomNomNom
05-07-2011, 10:50
На мен наистина ми е все едно за него , стига да не плюя топки с косми след духане . ^^

Аз съм свикнала с обезкосмяването , повечето мъже не са и не виждам причина да го правят , ако не им харесва/идва от вътре , стига де не е служебна - работата да го изисква и т.н.

Въпрос на предпочитание си е , на мен ми е все едно , не искам да задължавам никого да прави нищо такова.

taratorcho
05-07-2011, 14:00
На мен наистина ми е все едно за него , стига да не плюя топки с косми след духане . ^^

Аз съм свикнала с обезкосмяването , повечето мъже не са и не виждам причина да го правят , ако не им харесва/идва от вътре , стига де не е служебна - работата да го изисква и т.н.

Въпрос на предпочитание си е , на мен ми е все едно , не искам да задължавам никого да прави нищо такова.


+1 ! Всеки както иска ! Аз лично не предпочитам :?

cigarettekisses
05-07-2011, 14:15
хахахах ебати въпроса :D
еми да,аз съм за :D :D :D.
мнг е гнусно иначе. :D иначе краката и ръцете е тъпо :D