PDA

View Full Version : SE X8



ivan4u0320
05-05-2011, 17:52
Значи проблема е в това че пускам Лаи-фи-то на горепосочения телефон а не мога да намеря от каде да вляза в интернет през него ?

Мерси предварително на всички , които ще коментират !!!

RaWw
05-05-2011, 17:56
хмм един приятел също имаше този проблем .. ще говоря с него за да разбера как го е поправил и ще ти помогна по възможно най-бързия начин

MusicAddicted
05-05-2011, 18:00
WOW, RAWW !

mlakniwe2
05-05-2011, 18:02
Влизаш от браузъра или си теглиш най-добре от маркета Opera Mini :-o пък и ако има наблизо WiFi ти препоръчвам да ползваш него вместо 3джито щото ти взима пари освен ако нямаш безплатни мегабайти и като не го ползваш го изключвай! Може да си изтеглиш от маркета и WiFinder програмка която сканира за налични WiFi мрежи и може да си крадваш нет ако си близо но някой блок например и ако няма парола :-o

ivan4u0320
05-05-2011, 21:53
Влизаш от браузъра или си теглиш най-добре от маркета Opera Mini :-o пък и ако има наблизо WiFi ти препоръчвам да ползваш него вместо 3джито щото ти взима пари освен ако нямаш безплатни мегабайти и като не го ползваш го изключвай! Може да си изтеглиш от маркета и WiFinder програмка която сканира за налични WiFi мрежи и може да си крадваш нет ако си близо но някой блок например и ако няма парола :-o

Мерси много за информацията!!!

А да попитам дали можеш да ми кажеш някои видео плейър за телефончето щото искам да гледам филм а от "ТубатА" ще хвана паяжина докато чакам!!!

mlakniwe2
05-06-2011, 08:10
Влизаш от браузъра или си теглиш най-добре от маркета Opera Mini :-o пък и ако има наблизо WiFi ти препоръчвам да ползваш него вместо 3джито щото ти взима пари освен ако нямаш безплатни мегабайти и като не го ползваш го изключвай! Може да си изтеглиш от маркета и WiFinder програмка която сканира за налични WiFi мрежи и може да си крадваш нет ако си близо но някой блок например и ако няма парола :-o

Мерси много за информацията!!!

А да попитам дали можеш да ми кажеш някои видео плейър за телефончето щото искам да гледам филм а от "ТубатА" ще хвана паяжина докато чакам!!!

Нали си имаш вграден видеоплейър-теглиш си някой филм от замунда за телефон(категория mobile/GSM) и го качаш на тела и готово

ivan4u0320
05-07-2011, 11:05
Мерси на всички които коментираха и един последен въпрос : значи незнам какво съм бутнал но "ПРИЯТЕЛИТЕ" от феиса и абонатите от указателя са се смесили в контактите и незнам как да ги разделя !!!

mlakniwe2
05-07-2011, 12:35
Мерси на всички които коментираха и един последен въпрос : значи незнам какво съм бутнал но "ПРИЯТЕЛИТЕ" от феиса и абонатите от указателя са се смесили в контактите и незнам как да ги разделя !!!

Влизаш в Контакти>натискаш "бутона с 4-те квадратчета" :D избираш контакти за показване>слагаш отметка на "само контакти с телефона"> ОК и си готов :)