PDA

View Full Version : Кола маска-Варна



mafani
05-05-2011, 18:55
Проблема ми е следния-търсих кола маска(veet и някаква друга Сара) и от ония кремове на veet във Варна, но никъде не намерих. Търсих във няколко аптеки и в Елитис(тоя дето е до гарата) но никъде не намерих. Във Елитис може и да е имало, ама ме беше срам да попитам, зашото съм момче. Не искам да си бръсна краката, защото после много бързо растът космите. Хора са ми казвали, че момче да си бръсне краката е ге*ско, но от онея дни като отидох на плаж ми се подиграваха,защото са ми космати краката ;( Моля ви помогнете

bubkaa93
05-06-2011, 17:58
В Кауфланд има 1000 % съм сигурна няма от какво да те е срам.

mafani
05-09-2011, 14:02
може ли да ми кажете някое място което е по-близо до центъра, а не към кварталите. Моля ви, защото утре ще ходя на плаж, а не искам пак да ми се смеят

mlakniwe2
05-09-2011, 14:17
От гранд кола долу в КарфурЪ там до касите преди да почнат храните има козметика отиваш и си избираш кола маска има и Jankar от левче, аз си взимам студена за оназ работа и някой др места малко е кофти за ползване-цебият ще се омацаш така, че я ползвай преди да влезеш в банята, но ако ти се дават повече пари си вземи някоя по-яка, например имаше от 8лв едни лентички 20 са но всичко махат, инъче тази тряя да е мачкаш да я разтилаш и тнт но за 30 мин работа пък оназ с лентите Lycia ли кви бяха там но са към 10лв 20бр чат чат и си готов, но тряя да изчакаш 1-2 дена, щото ще ти е червена кожата и ще си личи :-o инъче да не ти пука ще питаш няма кво да те е срам в днешно време повечето от мъжете се обезкосмяват-аз рядко виждам някъв космат на плажа, освен ако не е 40+ годишен