PDA

View Full Version : приятелката ми не спира да ме копира..



pre77ysmile
05-05-2011, 19:11
незнам какво и става...откакто си купих лилав телефон и откакто разбра,че това е любимият ми цвят,сякъш нарочно започна и тя да си копува лилави неща...оня ден дойде с лилави обувки на училище...обясних и че не ми е приятно да ме копира,и тя обеща,че няма повече да ги обува...днес случайно я срещнах преди даскало (отиваше да копува цигари на дядо си) ии ги беше обула...попитах я защо пак е обула тези обувки,тя каза че другите и кецове се скъсали..не и повярвах мн ама си замълчах...преди месец пък си направи лилави кичури...тогава мн и се сърдих,но имах право..и съм сигурна че го прави нарочно...А днес ми поиска една лилава тениска на заем,не издържах,раскрещях и се...това вече е банално...сега сме скарани...не издържам вече..знам,мн добре разбирам,че тя ми завижда,защото съм по умна и красива от нея (нищо че ми е малко голям носа)но това не е начин да прилича на мен,като ми копира цвета...незнам,незнам..дайте някакъв съвет че...

nikoletaw
05-05-2011, 19:20
ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ ???????????? :shock: :shock:


Щом си е купила лилави дрехи и обувки това не означава, че се опитва да те копира. А аз искам да те попитам ти от какъв зор забраняваш да носи новите си обувки?... То по тази логика всички да сме се избили и изпокарали досега. :D ..

Tihon4o
05-05-2011, 19:25
РОФЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ ЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*пада на пода*

Осъзнавате ли, че и двете приятелки са регнати във форума и че и двете имат теми за общия си проблем? Предлагам да прекрачим границите на форума и да се пренесем някъде по телевизията, за да може цяла България да разреши въпроса с ДВЕТЕ ЛИЛАВИ ПРИЯТЕЛКИ, така ще е най-добре. :D Ох, не, убихте ме, браво. :-D

nikoletaw
05-05-2011, 19:28
hahahha сериозно ?! И "копирвачката" ли е пуснала тема. :razz:

TheTiger
05-05-2011, 19:36
А на тебе май нещо ти хлопа там горе ?
Момичето може да е събирало с месеци за едни обувки, а ти ще и забраняваш да ги обува ...
Не да бъдете като сестри, а се карате :shock:
На колко си бтв, че имам някво съмнение клонящо от 15 към 10 :D

Tihon4o
05-05-2011, 19:38
Мда, копирвачката пусна тема вчера. :D Иронията е невероятна! :Д

Съвет, просто вземете и си поговорете двете, а не търсете утеха в интернет форумите. :д

pre77ysmile
05-05-2011, 19:40
на 14 сме

глупости...тя е единствено дете...и родителите и и копуват каквото поиска...и е голяма лигла ...

LoupGarrou
05-05-2011, 19:44
Двете теми са пуснати от един и същи човек, струва ми се : ) ! Бахти хората, нямат ли си друга работа ?! :D

nikoletaw
05-05-2011, 20:00
на 14 сме

глупости...тя е единствено дете...и родителите и и копуват каквото поиска...и е голяма лигла ...

Просто не знам как може другото момиче да те нарича "приятелка" :(

Pa3yMeH
05-05-2011, 20:02
ROFLMAO :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Тоест, когато имате един и същ любим цвят се копирате ? Гениално :razz: :razz: :razz:

thegreenzombie
05-05-2011, 20:10
OMG..... развикала и си се само защото ти е поискала няк'ва тениска :shock: о, извини ме лилава тениска ти наред ли си?? ам наистина как сте със здравето напоследък? :razz: :razz: :razz:

mnogoznaikO
05-05-2011, 20:20
я се осъзнай бе ;д момичето си е купило обувки и ти и нареждаш да не ги носи ? коя си ти ... майка й сигурно е дала последните си пари , а ти ще и казваш какво да носи и кое не ? и като носи лилаво какво ?! ще ти отнеме славата, момчетата и всичко останало ? ХАХА

darkyy
05-05-2011, 20:34
Само не разбирам защо и се сърдиш....Защото харесва лилаво? :razz: Всеки има право да носи каквото си иска и ТИ не можеш да кажеш на приятелката ти какво да носи :?

Djuff
05-05-2011, 21:03
вие /или по скоро ти/ се ебаваш :lol:

Djenka
05-05-2011, 21:56
така.. Единственото, което мога да кажа е, че не искам никога през целия си живот на тази и която и да е планета в Слънчевата система да имам "приятелка" като теб. :? :?
Добре бе.. КАК МОЖЕ ДА Й ЗАБРАНИШ ДА НОСИ НЕЩО..?? или да не харесва лилавото?? Ти кво.. ти ли го измисли тва лилаво?? Ти ли смеси синьо и там кво беше..?? Ти ли го откри??

Аз и моята най-добра приятелка сме луди по лилавото, също като вас /с тази разлика, че ние наистина сме приятелки/, но не се сърдим една на друга когато някоя има нова лилава блуза, примерно. Даже се радваме една за друга..!!

Я върви при твоята приятелка.. извини й се.. заслужава го.. четох и нейната тема .. момичето го е страх от тебе.. как може.. :?

Сори за гневния коментар.. ама ти само тва заслужаваш... материалистка такава.. :? :? :? :?

sm_95
05-06-2011, 06:37
Е не.... Темата на приятелката ти ме разби, но твоята още повече. :D Дай целия свят да спре да носи лилаво, защото ти е любимия цвят. Това е супер, супер тъпо. Как смееш да и се бъркаш какво да носи? Даже най-големите кифли и лигли не си правят проблем за цветове.
Що за приятелка си ти да се отнасяш така с нея? Любимия цвят и на моята най-добра приятелка е лилаво и черно, на мен синьото и какво трябва да се сърдим ако носим такива дрехи ли?
Както казах преди мен, веднага отивай да и се извиняваш и да не си посмяла да го направиш пак.

marin4itu
05-06-2011, 07:12
Ти колко си тъпа не е истина.. Нали 14-годишните се имате за много големи, еми дръжте се като такива... Да ви имам проблемите.. :?

RadioMan
05-06-2011, 07:43
Те се имат за надути , не за големи ::PPP

Greshka
05-06-2011, 08:32
Не че нещо ама не си права.Не можеш да и забраниш да носи нещо, което харесва.Не мисля, че те копира.Нали не си е купила същия телефон като твоя и ти нямаш тези лилави обувки.Толкова хора носят лилаво.Едва ли като видиш някой друг с лилави дрехи ще го спреш е ще му кажеш това си е моят цвят. Скарали сте се за нещо съвсем просто и детско.

summerz
05-06-2011, 08:48
Темата е фейк,има олигофрени на тоя свят,ама чак пък толкоз :lol:

SlowDownBaby
05-06-2011, 09:28
Аз пък те разбирам напълно.Като бях 9ти клас с най-добрата ми приятелка за тогава имахме точно такъв проблем.Не спираше да ме копира !!! Тогава се обличах изсулено (момиче съм :D ) имах си мой стил,кецове,вериги на изсулените дънки и рус долен пласт на косата ( а бях с черна ) .. Един ден тя дойде със изсулени дънки и нищо не й казах,защото исках да си имаме един и същ стил,но нищо повече...На другия ден си сложи като моята верига на дънкито...и един нейн приятел я нарече Фейк пред мен... :-D На по другия ден,дойде със същите като мойте кецове и аз й се развиках,а тя ми се оправда,че майка й и ги била купила :-o Аз пък щото щях да повярвам...и ги остави тея дето казват,че си материалистка,аз те разбирам на пълно...УЖАСНО ДОСАДНО Е ! Но с времето ще се промени спокойно..след 3 години тя е метъл,а аз съм си обикновенно момиче.....просто не й казвай какво ще си купуваш и от къде,аз правех така и накрая всичко се оправи.
П.С.: И на мен лилавото ми е любимия цвят :D

sm_95
05-06-2011, 10:29
^При вас е било супер различно. Тя ти е копирала стила, което наистина си е копиране и е отвратително. Тук става въпрос за някакъв цвят. Както каза Greshka нали момичето не си е купило същия телефон? Просто си е купило обувки в лилаво. Само един човек на света ли има право да носи този цвят?

Biskfitka
05-06-2011, 10:29
Я даите линк на другата тема :Д

Иначе авторке-...никаква приятелка не си :o

Sisito941
05-06-2011, 11:30
Я даите линк на другата тема :Д

Иначе авторке-...никаква приятелка не си :o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=402932 Заповядай! :P

IWannaBeSedated
05-06-2011, 11:40
http://prikachi.com/images/8/2545008q.jpg

Pamaa
05-06-2011, 11:53
Тц, тц... колко е изпростял народа :-o .
И аз съм на 14, ама не се държа като дете във втори клас :lol: :lol: .

Shizaya
05-06-2011, 12:38
Оле, че сте зле и двете. :lol: :lol:

Честно, по-голяма глупост не бях чела. И това ми били приятелки ахахаха... :razz: :razz: :razz:

CherryBell13
05-06-2011, 12:51
така.. Единственото, което мога да кажа е, че не искам никога през целия си живот на тази и която и да е планета в Слънчевата система да имам "приятелка" като теб. :? :?
Добре бе.. КАК МОЖЕ ДА Й ЗАБРАНИШ ДА НОСИ НЕЩО..?? или да не харесва лилавото?? Ти кво.. ти ли го измисли тва лилаво?? Ти ли смеси синьо и там кво беше..?? Ти ли го откри??

Аз и моята най-добра приятелка сме луди по лилавото, също като вас /с тази разлика, че ние наистина сме приятелки/, но не се сърдим една на друга когато някоя има нова лилава блуза, примерно. Даже се радваме една за друга..!!

Я върви при твоята приятелка.. извини й се.. заслужава го.. четох и нейната тема .. момичето го е страх от тебе.. как може.. :?

Сори за гневния коментар.. ама ти само тва заслужаваш... материалистка такава.. :? :? :? :?
Само да те питам коя от двете :D аз или Анито защото и двете го обичаме и не се сърдим за глупости...Както ти искаше да си вземеш като моя потник аз да не би да съм казала няма да си го вземеш копираш ма...пффф :? тва са пълни глупости, а по темата явно не сте чак такива "приятелки" това не е приятелство!!!

minionka
05-06-2011, 12:57
Мисля, че темата е фейк. Верно има хора дето са зле, ама чак пък толкова... :? :?

Supernaturalfan
05-06-2011, 21:38
Егати ве!Ти сериозно ли xD :D

VampireLover3
05-07-2011, 07:35
Това означава ли, че целия свят те копира? 8)
Иди се гръмни мила .. по умна и красива била. АКО БЕШЕ ТОЛКОВА УМНА КОЛКОТО СЕ ИЗКАРВАШ НЯМАШЕ ДА СЕ ДРАЗНИШ ОТ ТОВА, ЧЕ НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ ПОВТАРЯМ НАЙ-ДОБРАТА ТИ ПРИЯТЕЛКА НОСИ ЛИЛАВИ НЕЩА, А ЩЕШЕ ДА СЕ РАДВАШ И НЯМАШЕ ДА И КРЕЩИШ ЗА ШИБАНИТЕ СИ ЛИГАВЩИНИ. Иди в най-близката психиятрия и се прегледай, защото не те слуша главата. 8)


И следващия път си помисли преди да викаш, защото си една малка точка от света и нямаш НИКАКВО право да казваш какво да носят другите и как да се обличат.

vilityyy979
05-07-2011, 10:48
абее иди се гръмни ... как може да се водите най - добри приятелки и да пишеш '' защото съм по умна и красива от нея '' ... аз НИКОГА не бих обидила най - добрата си преятелка ... и тука кво ми пишеш , че те копирала ... пуу аман ... да не може момичето да си купи като твоите кецове и да си ги носи наволя ... И моя любим цвят е лилаво и другата ми най - добра приятелка си направи лилав кичур ( и на нея и е любим цвят ) И кво .. да не й се сърдех ?! Много и утиваше даже ... ама аман вече ... копирвачка ще я наричаш ... айде оправяйте си малоумните проблеми сами ... че и на 14 ще ми се водите ... :lol:

Monnie
05-07-2011, 11:20
Щом си купува лилави неща, значи и харесва цветът.
Ти не можеш да и забраниш да не носи обувки само, защото на теб не ти харесва.. Знам, че е малко неприятно.. Ама за такива дребни неща не бива да се карате : ))

4o4ina
05-07-2011, 11:44
#-o

Bonbonchencetyy
05-07-2011, 13:07
Ама то твоето с приятелката ти не значи,че тя те копира.Копиране значи да речем аз да си купя нещо и някоя фр. ,дет знае,че съм го купила после да отиде и да си купи съвсем същото.

Любимия цвят на моята БФФ е син.Аз оня ден като се разхождах из центъра,влязох в един магазин и си купих сини чорапки с пръсти.Като се събличахме по физическо моята БФФ ме видя и даже ми честити.Това не означава,че ме е копирала.

Но дори твоята приятелка да те е копирала,тя все пак е дала пари.Да не мислиш,че в тая криза ти дават нещо безплатно?!А и не можеш да ѝ нареждаш какво да облича и какво да не облича...

MuuSiiiCLooVeerr
05-07-2011, 15:39
така.. Единственото, което мога да кажа е, че не искам никога през целия си живот на тази и която и да е планета в Слънчевата система да имам "приятелка" като теб. :? :?
Добре бе.. КАК МОЖЕ ДА Й ЗАБРАНИШ ДА НОСИ НЕЩО..?? или да не харесва лилавото?? Ти кво.. ти ли го измисли тва лилаво?? Ти ли смеси синьо и там кво беше..?? Ти ли го откри??

Аз и моята най-добра приятелка сме луди по лилавото, също като вас /с тази разлика, че ние наистина сме приятелки/, но не се сърдим една на друга когато някоя има нова лилава блуза, примерно. Даже се радваме една за друга..!!

Я върви при твоята приятелка.. извини й се.. заслужава го.. четох и нейната тема .. момичето го е страх от тебе.. как може.. :?

Сори за гневния коментар.. ама ти само тва заслужаваш... материалистка такава.. :? :? :? :?


+++++++ :D ;-) :wink:

Biskfitka
05-07-2011, 15:50
Я даите линк на другата тема :Д

Иначе авторке-...никаква приятелка не си :o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=402932 Заповядай! :P Мерси :) и...........ужас...не им е лесно на децата 8-)

MissArrogance
05-07-2011, 16:07
Ахахаха .. била си по-красива, по-умна, копирала те ..
Единственото нещо което разбрах до тук, беше, че си доста глупава и че определено не си кой знае, колко добра приятелка.
Проблема ти с твоята приятелка е детински и ужасно глупав. Незнам как винаги успявате, толкова да преувеличите нещата, че от нещо съвсем лесно за разрешавате да изкарате бедствие.

Colouring
05-07-2011, 17:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LoweShot
05-07-2011, 17:53
kissche95 Регистриран на: 04 Май 2011 :) .. pre77ysmile Регистриран на: 05 Май 2011 .. :) тц тц тц направо ме разби !! .. Момичето/Момчето явно толкова се е отегчило от живота , че чак се е посветило на Teenproblem .. И всеки ден , си прави по два нови профила и си пуска сам/а теми !! :) Смешен/a си !!

landofdeath97
05-07-2011, 20:04
въй не и двете пишете пълни простии ти кво що не ни забраниш на сички да ядем щот ти ядеш вземи се в ръце лилавото е просто цвят ко се превземаш шматка :x :D

icebulllet14
05-07-2011, 20:10
тоя пост е ебавка, нали :D :D :D

zdrasti9182
05-08-2011, 04:01
незнам какво и става...откакто си купих лилав телефон и откакто разбра,че това е любимият ми цвят,сякъш нарочно започна и тя да си копува лилави неща...оня ден дойде с лилави обувки на училище...обясних и че не ми е приятно да ме копира,и тя обеща,че няма повече да ги обува...днес случайно я срещнах преди даскало (отиваше да копува цигари на дядо си) ии ги беше обула...попитах я защо пак е обула тези обувки,тя каза че другите и кецове се скъсали..не и повярвах мн ама си замълчах...преди месец пък си направи лилави кичури...тогава мн и се сърдих,но имах право..и съм сигурна че го прави нарочно...А днес ми поиска една лилава тениска на заем,не издържах,раскрещях и се...това вече е банално...сега сме скарани...не издържам вече..знам,мн добре разбирам,че тя ми завижда,защото съм по умна и красива от нея (нищо че ми е малко голям носа)но това не е начин да прилича на мен,като ми копира цвета...незнам,незнам..дайте някакъв съвет че...

На теб, девойко неграмотна, кой ти е казал, че си умна?
Вместо да пускаш тъпи теми (присъщи на по-умни и красиви от останалите кифли), седни и научи малко правопис и пунктуация (и не само).

И двете теми май са ебавки, ама карай - пак издават гения на мисълта.

vilityyy979
05-08-2011, 11:01
незнам какво и става...откакто си купих лилав телефон и откакто разбра,че това е любимият ми цвят,сякъш нарочно започна и тя да си копува лилави неща...оня ден дойде с лилави обувки на училище...обясних и че не ми е приятно да ме копира,и тя обеща,че няма повече да ги обува...днес случайно я срещнах преди даскало (отиваше да копува цигари на дядо си) ии ги беше обула...попитах я защо пак е обула тези обувки,тя каза че другите и кецове се скъсали..не и повярвах мн ама си замълчах...преди месец пък си направи лилави кичури...тогава мн и се сърдих,но имах право..и съм сигурна че го прави нарочно...А днес ми поиска една лилава тениска на заем,не издържах,раскрещях и се...това вече е банално...сега сме скарани...не издържам вече..знам,мн добре разбирам,че тя ми завижда,защото съм по умна и красива от нея (нищо че ми е малко голям носа)но това не е начин да прилича на мен,като ми копира цвета...незнам,незнам..дайте някакъв съвет че...

На теб, девойко неграмотна, кой ти е казал, че си умна?
Вместо да пускаш тъпи теми (присъщи на по-умни и красиви от останалите кифли), седни и научи малко правопис и пунктуация (и не само).

И двете теми май са ебавки, ама карай - пак издават гения на мисълта.
+ \:D/

psych0
05-10-2011, 08:34
хааааааааааа :lol: :lol: :lol:

Fiction7577
05-10-2011, 08:57
Креййзииии.... :shock:
Ебавка е всичкото бе хора... :lol: :lol: :lol: :razz: