PDA

View Full Version : Брекети



Roksii
05-06-2011, 05:35
Здравейте! Сложиха ми бректи преди един месец и няма никаква промяна в зъбите ми. Засега са ми сложили само на горната челюст и след 3 месеца ще ми слагат на долната. Моят проблем е по-голям, защото на мен ми липсват зародиши на горната челюст-двата зъба до предните ги нямам.:( Затова зъболекарката ми каза, че като ми сложи брекети всичките ми зъби ще се приместят напред и така кучешките зъби ще са ми 2-те зъби. Каза ми също че ще ми сложи ластици, за да оправи захапката. Та искам да питам след колко време ще си проличи някакъв ефект? И като ми сложи ластици няма ли да ми останат дупки между горната и долната челюст ? Мерси предварително! :)

lolssie
05-06-2011, 07:12
Според мен трябва време.Не бързай - щом е казала, че ще се оправят значи ще се оправят. Успех :)

nomatterwho
05-06-2011, 08:34
Спокойно, не става толкова бързо. Твоя проблем не е от най-малките и се иска време. Пък и аз като сложих брекети не усещах някаква промяна, но я имаше и в момента съм със страхотни зъби. Пък и ти ако всяка сутрин ставаш и се гледаш в огледалото, няма да забелязваш така промяната. Релакс, ще имаш хубави зъби. Довери се на ортодонтката.
Как така да ти останат дупки между горната и долната челюст?
Btw И аз съм носила ластици, но не разбрах много частта с тях. Иначе те са си за оправяне на захапката, но не мога да те разбера за какви дупки говориш. 8-)