PDA

View Full Version : Ангина



steko34
05-06-2011, 14:13
Здравейте, ще ми кажете ли как да си оправя ангината
Като прегъщам ме боли и имам много храчки :shock: :shock:

infected9
05-06-2011, 18:05
И аз съм така.. смучи трахизан пии фервекс или неш друго.. абе най-добре иди на лекар

Lucho
05-06-2011, 21:04
Пробвай с някакви хапчета за смучене. Може и хомеопатични. Пробвай да направиш топъл компрес на гърлото. Можеш да пробваш и със сироп за кашлица. При всички случаи се обърни към лекар, за да ти предпише нещо подходящо. Ако смучеш хапчета или пиеш сироп и т.н. и не виждаш подобрение, обърни се към УНГ специалист.

Red_Hair
05-07-2011, 08:18
абе момче аз че уча медицина и се направих на велик и карах на самолечение с бисептол за ангината и сега като отидох на лекар и сега вместо да съм се оправил пия един от най-силните широкоспектърни антибиотици и едвам преглъщам.иди на лекар и не си играй сам картите

steko34
05-07-2011, 08:31
абе момче аз че уча медицина и се направих на велик и карах на самолечение с бисептол за ангината и сега като отидох на лекар и сега вместо да съм се оправил пия един от най-силните широкоспектърни антибиотици и едвам преглъщам.иди на лекар и не си играй сам картите
Eми днес е събота не работен ден. Споко !! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Правя си гаргара от лайка и с един спрей

Red_Hair
05-07-2011, 08:40
Eми днес е събота не работен ден. Споко !! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Правя си гаргара от лайка и с един спрей[/quote]

еми днес е събота но със сиг ще има лекар защото сега се връщам от личния.иначе чая от лайка става но при тонзило-фаринго-ларинти(леки възпаления на лигавиците)ангината си е за антибиотик,а колкото до спрея ако е антисептичен,може малко да забави прогреса на инфекцията,но само до тук,не може да я потуши,но както прецениш,тук само даваме съвети не ми пука дали ще ги послушат хората.аз те съветвам да идеш до личния,но все пак това е лошото на човеците,че могат сами да вземат решиния и често избират грешните.научих едно от един учител който казваше -"Човек страда от мозъка си!".тълкувай това както прецениш :)

bloodyF
05-07-2011, 20:29
аз съм човека с ангините 8-)
отивай на лекар, маци :}

преди годинки (6-7) една лекарка ме вкара с единия крак в гроба, заклевам се ;)
е така, бисептолче, аналгинче и ще ти мине.
и да видиш после 3 месеца, инжекции, антибиотици, пари пръснати на вятъра и аз, дето не можех да си вдигна главата в продължение на няколко седмици...
и всичко от едно ледено сокче през октомври :lol:

отивай, че е страшно.
ангина с чайче и фервекс не се лекува
как искаш ме разбирай ;)

steko34
05-08-2011, 06:41
аз съм човека с ангините 8-)
отивай на лекар, маци :}

преди годинки (6-7) една лекарка ме вкара с единия крак в гроба, заклевам се ;)
е така, бисептолче, аналгинче и ще ти мине.
и да видиш после 3 месеца, инжекции, антибиотици, пари пръснати на вятъра и аз, дето не можех да си вдигна главата в продължение на няколко седмици...
и всичко от едно ледено сокче през октомври :lol:

отивай, че е страшно.
ангина с чайче и фервекс не се лекува
как искаш ме разбирай ;)
Оправих се направих си компреса и ся съм добре :-D

bloodyF
05-08-2011, 07:04
^е значи не е било ангина...
или лъжеш ;)

steko34
05-09-2011, 07:43
^е значи не е било ангина...
или лъжеш ;)
Човек ангина много лоша ходих на лекр 3 лекарства по 12 часа направо ще умра бледа кожа :( :(