PDA

View Full Version : За пушенето на цигари...



banalka
05-06-2011, 16:54
Знам, че има теми за цигарите, защото ПОЛЗВАХ търсачката, обаче най-подходящата тема за моя въпрос беше заключена. :)

И така, всеки е на ясно, че човек може да пуши на уста и на гърди. Първото е ясно как става, но искам да попитам за пушенето на гърди - първо всмукваш в устата си и после го "поглъщаш" към гърдите си или направо го всмукваш без да се задържа в устата/гърлото ти? Според мен е по втория начин (не пуша), но като опитах ми се стори доста трудно. :D

Chacho
05-06-2011, 17:23
Нищо сложно няма, никакви специални техники. Дърпаш димът в устата си и след това си поемаш въздух (всъщност вместо въздух вдишваш димът, които е в устата ти).

infected9
05-06-2011, 17:28
Искаш да кажеш на гарди-да гълташ на уста -да не гълташ.Препоричвам ти да не почваш да пушиш.. 1.вече не е модерно .2.тъпо е да пушиш просто шото и дрте пушат.Аз започнах да пуша преди повече от 2 години и не мога да ги спра , а съм едва на 15.Но ако си решила да почнеш да пушиш ня може никой да те спре.Попринцип има един успешен метод-дърпаш и поемаш въздух дълбоко като казваш "мама и тати идват" :D

Chacho
05-06-2011, 18:17
Преди съм пушил и сега също съм пушач от малко повече от година, и ми е труден номера с "мама и тати идват". Пък и не усещам насладата от цигарата така. От дърпането от цигарата до издишането на дима предпочитам да не излизат думи от устата ми.

infected9
05-06-2011, 18:31
Преди съм пушил и сега също съм пушач от малко повече от година, и ми е труден номера с "мама и тати идват". Пък и не усещам насладата от цигарата така. От дърпането от цигарата до издишането на дима предпочитам да не излизат думи от устата ми.

Това с мама и тати идват е само за да се научиш да гълташ..иначе до сега не съм виждала пушач ,който постоянно да го повтаря 8-) Аз не съм го правила ,но ми беше доста трудно от началото гълтането (на дима ;д),кашлях супер мноо

NightGuardian
05-06-2011, 18:34
Няма да ти трябва да ги научаваш!!!

Пушил съм 4 години , не е като да не съм! Сега не пуша...

funkey
05-06-2011, 20:51
Искаш да кажеш на гарди-да гълташ на уста -да не гълташ.Препоричвам ти да не почваш да пушиш.. 1.вече не е модерно .2.тъпо е да пушиш просто шото и дрте пушат.Аз започнах да пуша преди повече от 2 години и не мога да ги спра , а съм едва на 15.Но ако си решила да почнеш да пушиш ня може никой да те спре.Попринцип има един успешен метод-дърпаш и поемаш въздух дълбоко като казваш "мама и тати идват" :D хахаха все едно гледам себе си и коментара който щях да напиша е сащия :D

sp33der
05-07-2011, 08:25
използваното име "гълтане" е доста неточно,ти практически не преглъщаш както си мислят повечето неопитни пушачи,а просто вдишваш димът който е в устата ти,като все едно си поемаш въздух

Chacho
05-07-2011, 09:50
използваното име "гълтане" е доста неточно,ти практически не преглъщаш както си мислят повечето неопитни пушачи,а просто вдишваш димът който е в устата ти,като все едно си поемаш въздух

Ето това е.

britzy
05-08-2011, 09:43
(не пуша), но като опитах ми се стори доста трудно. :D

Значи пушиш :-o

ПТ-те ти казаха вече-поемаш дима все едно си поемаш въздух ,ддз .Такива работи обясняват ли се-все едно как си миете зъбите или етц. :razz:

kotka90
05-08-2011, 12:06
Просто не пуши :)

ch0c0late44
05-08-2011, 12:35
Просто не пуши :)

gab4ooo
05-08-2011, 14:02
аз пуша само като ходя на купони или на някое заведение . на 14 съм . в началото си поемах въздух и като димът отиваше назад веднага го издишвах . така че не съм гълтала , но сега се научих . sp33der ти каза :Д

Nakadah
05-09-2011, 07:53
Интересни хора сте! Оплаквате се как нямате пари, а в същото време пушите... Не само че това нещо те трови, ами смърдиш и си харчиш парите.

KumchoValcho
05-09-2011, 14:17
Обясниха ти вече как. Просто поемаш въздух след като дима е в устата ти. В началото е много вероятно да се задавяш, но след време ще свикнеш + това може и да ти се завива свят в началото.

Аз съм в компания от пушачи и някак си от комформизъм и аз от време на време пуша (не съм пристрастен, но общо взето всеки ден по 1-2 дръпвам) и в началото беше доста трудно.

Не ти трябва. Вероятно се чувстваш по-голяма и зряла като го правиш, но не ти трябва това, повярвай ми. Аз започвам да привиквам вече, защото понякога усещам нуждата и смятам скоро да спирам докато му е време. Миризмата е гадна и се усеща. + това си даваш парите напразно, но в крайна сметка ти си решаваш :)

bobisg
05-10-2011, 09:05
Няма нищо сложно,като го направиш няколко пъти после започваш машинално,а ако имаш нужда да се учиш да правиш кръгчета и тем-подобни питай. :D

FreeFuck
05-10-2011, 12:06
Няма по-добър метод от да вдишаш дълбоко въздух и после да кажеш "мама и тати идват".

bazukata
05-10-2011, 18:08
зарежи ги тия боклуци ..

1 - вредни са

2 - повечето ти пари ще отиват за тях

3 - самия вкус на дима е гаден и на много мои познати им е гаден, но пушат само заради гъзарията

4- вече дори не е модерно ..

:)