PDA

View Full Version : някой да има някакви предложения :?



taratorcho
05-06-2011, 19:50
Здравейте момчета и момичета :)



Ето го и моя НОВ проблем (той е стар, ама азз сега се сетих да пусна тема)


От около 1 година имам нещо като бемка на главичката и незнам какво може да е това, като се има впредвид, че не съм водил полов живот ии няма как да е нещо от сорта на зараза, но се чудя какво да правя... Не искам да казвам на наще, все пак си е вече срамно на дърти години да им говоря за такива работи ... За информация съм на 14 и половина ... Моля ви хора помогнете ако знаете нещо по въпроса


П.П: това е сайт за споделяне на проблеми и решаването на самите тях и ако може да избягвате подигравки : )))


БЛАГОДАРЯ предварително .. : )

mimka92love
05-06-2011, 19:59
то ти самия не си сигорен дали е бемка ние как да ти помогнем като те е срам от ващте отиди на уролог той ще ти кажи дали е лошо или не

iv4oiv
05-06-2011, 20:05
От коя страна на главичката ти е? Боли ли те ?

Хобито ми е хирургия -може да го отрежем ако исаш (кура)

taratorcho
05-06-2011, 20:17
От коя страна на главичката ти е? Боли ли те ?

Хобито ми е хирургия -може да го отрежем ако исаш ("мъжкия полов орган")




Еми, благодаря за предложението, не все пак мисля, че все още е рано за това :-D ... от лявата част на главичката с размер на бемка и може би маааалко по-тъмна от обикновенната бемка на кожата ии НЕ, не ме боли ИЗОБЩО ...

iv4oiv
05-06-2011, 20:22
Егати и хората :(
Никой не иска да ми е пациент. Един ха се нави и като ме видя със скалпел - избяга 8-)

Ама последно на кожата ли ти е или на главичката? И подуто ли е или е просто боядисано ?

taratorcho
05-06-2011, 20:35
Егати и хората :(
Никой не иска да ми е пациент. Един ха се нави и като ме видя със скалпел - избяга 8-)

Ама последно на кожата ли ти е или на главичката? И подуто ли е или е просто боядисано ?




на самата главичка до меатус-а кръгло е и нито ме сърби, нито боли, нито НИЩО, не е подуто, и е само като боядисано с, но се отличава от цвета на главичката (нещо като лилаво, но не точно) :)

funkey
05-06-2011, 20:37
Аз имам подобен проблем но на кожата пак от ляво ако е изпакнала така наречената "бемка" няма никакъв проблем да я махнеш при специалист не се сещам как се казва мажат те с 1 мания и тя сама пада до 2-3 дена ще трябва да се престрашиш и да кажеш на ваще и да я махнеш,за сметка на това няма да имаш повече такива проблеми :)

taratorcho
05-06-2011, 21:00
Аз имам подобен проблем но на кожата пак от ляво ако е изпакнала така наречената "бемка" няма никакъв проблем да я махнеш при специалист не се сещам как се казва мажат те с 1 мания и тя сама пада до 2-3 дена ще трябва да се престрашиш и да кажеш на ваще и да я махнеш,за сметка на това няма да имаш повече такива проблеми :)


Аз предполагам, че в КРАЕН случей ще отида САМ без да им казвам и ще си платя на лекаря и така ... обаче мисля, че не съм за лекар, изглежда ТВЪРДЕ безобидно за се стига до там .... Не е изпъкнало, проссто както казаха по-нагоре е само като боя

iv4oiv
05-06-2011, 21:03
ок де, какво толкова ще ти стане ако ти го отрежа.
какъв приятел си

funkey
05-06-2011, 21:07
ок де, какво толкова ще ти стане ако ти го отрежа.
какъв приятел си :razz: :razz: :razz: :razz:

NightGuardian
05-06-2011, 21:12
Това е недоебка , пич ! :razz:

taratorcho
05-06-2011, 21:13
хахахах, посмяхте се, сега ми кажете дали мога с нещо да се мажа или нещо от този род :)

funkey
05-06-2011, 21:27
хахахах, посмяхте се, сега ми кажете дали мога с нещо да се мажа или нещо от този род :) единствения ти вариант е да потарсиш в чичко гоогле някакви подобни работи като например странен цвят в област на главичката на пениса и от там да се ориентираш за лекари които се занимават с такива работи

Emilen
05-06-2011, 22:06
Единственият ти РАЗУМЕН вариант е да се консултираш със специалист(уролог). Методът "направи си сам по-голям проблем" не е за препоръчване.

mecho8888
05-07-2011, 02:40
може да е някакъв тумор, който при полов акт да се активира --> лекар не си прави майтап със здравето

iv4oiv
05-07-2011, 06:02
А представи си е взрив и при допир до вагина да се взриви. Така ще умрете и ти и вагината.
А ако е имплант от извънземни които искат да изучат земните полови контакти, а?
И момичето да забременее и да роди малки зелени с антенки 8)

katerinka9226
05-07-2011, 09:48
А представи си е взрив и при допир до вагина да се взриви. Така ще умрете и ти и вагината.
А ако е имплант от извънземни които искат да изучат земните полови контакти, а?
И момичето да забременее и да роди малки зелени с антенки 8)
:razz: :razz: :razz: :razz: