PDA

View Full Version : Сърбеж и лющене



dragonra15
05-06-2011, 21:38
Здравейте, аз съм момче на 15 и от известно време имам един проблем... Той е следния:Единият ми тестис започна да ме сърби(а аз спазвам добра хигиена) а по-късно кожата почна да се люшти и така обхвана и другия тестис и понякога ме болят и незнам много се притеснявям срам ме е да кажа на наштее вече не издържам мисля да им кажа но не знам... В задънена улица съм ...Както се казва

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

ImmortalSportFreak
05-06-2011, 22:42
Може да имаш гъбички,не се притеснявай,не е толкова страшно,кажи на вашите и отиди на лекар. ;)

Red_Hair
05-07-2011, 09:08
Може да имаш гъбички,не се притеснявай,не е толкова страшно,кажи на вашите и отиди на лекар. ;)

нужно ли е да праща известие до папата,за да се погрижи за собственото си здраве кажи ми freak-че

kalpazanka
05-08-2011, 11:47
ImmortalSportFreak, печелиш първо предупреждение по точка 13!

Авторе, кажи на вашите. Няма как иначе да отидеш при личния и да ти издаде документи, под които няма как да се подпишеш, бидейки непълнолетен.

Rolezzz
05-08-2011, 14:20
Авторе, кажи на вашите. Няма как иначе да отидеш при личния и да ти издаде документи, под които няма как да се подпишеш, бидейки непълнолетен.
Не се съпротивлявам В НИКАКЪВ случай но защо да не сложи той подпис? Аз когато ходя за направление/бланка за влизане в болница си тегля аз подпис.Има ли някаква разлика? Не съм пълнолетен.