PDA

View Full Version : Странно.



Scouser
05-07-2011, 07:17
Никога не съм вярвал, че ще се стигне до тук и ще мисля така, но ето че се случи. Хмм, сигурно на повечето от вас ще ви прозвучи доста странно, а и тъпо, но ми е страшно мъчно, че свършвам училище (това го казва човек, който винаги е искал да свърши, колкото се може по-бързо). Направо се побърквам и не искам, и не искам да свърши, макар че за мен вече направо си свърши. По-принцип не се уважавам със всички в моя клас, но дори и тея, с които не се обичам, пак ще ми липсват. Абе сложна работа, сигурно ми се смеете, докато четете, но поне съм честен, щото има хора, който казват, че не им пука, но всъщност го крият.

VampireLover3
05-07-2011, 07:22
Нормално е, особено ако ще се местиш в друго училище. Аз миналата година дори ревах като се върнах в нас .. колкото и да не понасям класа си наистина не е същото без тях. Спокойно другата учебна година пак ще сте заедно, а и ваканцията може да се събирате. :)

meganet
05-07-2011, 07:26
Предполгам, че си 12 клас и аз така мислех човек като теб, и на мен ми е много мъчно, не знам защо, но е така.Ще си отида двата дена като са последно :(

Scouser
05-07-2011, 07:44
Дааа, 12-ти клас съм. Абе всичко хубаво си има своя край, както казват хората..

sp33der
05-07-2011, 08:18
нещата изглеждат много по-различно погледнато от 9 и от 12 клас нали?Няма страшно,със всеки е така...

Fiction7577
05-07-2011, 10:20
Ех, човек, не знам какво да ти кажа. Не съм го стигнала този 12-ти клас, че да изразя мнение, макар че и това време ще дойде.

Забелязала съм обаче, че всички които сега искат да завършат, стане ли време, нещат края на идва. Това си е живота.

Успех за напред, в началото никога не е лесно. :)

xWandereRx
05-07-2011, 11:14
аз пък не се разбирам само 1 от моя клас, обаче нямам търпение да се махна :grin:
мисли за хубавите неща, които следват, а не тези които оставяш

Monnie
05-07-2011, 11:24
Не се смея. Нормално е. Всички винаги искат училището да свърши бързо, но когато наистина идва моментът, им става малко мъчно. А с приятелите може да си се виждате и след това, няма да е същото, но все пак.. : ))

marin4itu
05-07-2011, 11:33
И аз завършвам 12ти клас ей сега в сряда. Хем се радвам, хем ми е мъчно. Някакси 12 години на даскало и изведнъж край. Осъзнавам, че всъщност вече наистина съм голяма. Ще работя, ще мисля за семейство. Мъчно ми е и за това, че няма да виждам всеки ден 2те ми най-близки приятелки от класа. Всяка от нас ще си поеме по пътя и когато се видим ще имаме толкова много да си говорим. Започва едно ново начало, в ковто ще се опитвам да сбъдна мечтите си и дано успея! Чувството е много странно. А как ще рева на изпращането и на бала не е истина..

Chacho
05-07-2011, 12:00
Не е задължително да се разделяш с класа, може да се виждаш със съучениците си и след това. Стига да не се пръснете надалеч, въпроса опира само до желанието.

Но, да, няма да е същото.

nwjsw
05-08-2011, 16:35
:grin: С нетърпение чакам сряда и аз завършвам тогава и много се радвам,че няма да виждам някои лицемери от моя клас толкова гадно дрържание имат към мен а толкова им помагах през годините но както и да е всичко свършва.Дано всички форумци си вземете матурите успешно! :-o

DesireToFire
05-08-2011, 17:03
Аз сега съм 10ти и всъщност никога не съм искала да завършвам. Осъзнавам колко много си обичам живота такъв какъвто е, обичам си приятелите, не искам да се разделям с никого. И да, може да се се виждаме и после, но просто виждам как на нашите всичките им приятели с които общуват сега за от след гимназията и ми става доста кофти.