PDA

View Full Version : Фитнес



Sunny_stz
05-07-2011, 09:06
Здравейте!!От скоро започнах да ходя на фитнес (вече 3-та седмица) по 2 пъти седмично.Мислих от втората седмица да ги увелича на 3 пъти ,но просто не ми остава време и сили (пустото му студентсво :lol: :D )
Както и да е....като ходя да тренирам инструктора ми дава насоки,че първо трябва загрявка на колело или пътечка няма значение най-много 10 мин.и после било хубаво да се правят упражнения първо за гръб,гърди ,после за ръце или крака ,най-накрая за корема и след това вече същинската кардио тренировка 30мин. Да ,ама на миналата тренировка май много се претоварих.Правих 3,4 упражнения за гърди и гръб,3,4 за крака,2,3 за ръце,даже за задник ,накрая коремните преси,най-накрая кардиото и 2 дена имам убийствено мускулна треска въпреки че пих аспирин след тренировката ( но 2 часа след нея :D:D:D) Правих поне час и нещо упражненията с тежести.Та искам да ви питам колко време трябва да се правят упражненията с тежести преди да премина към същинската кардио тренировка?Аз главно искам да стопя мазнините на корема ,а не да правя ръце,гръб,гърди и т.н......Нужно ли е да правя толкова много такива упражнения и да стоя по 2 часа във фитнеса???Доста се уморявам.....Също така прочетох ,че трябва да се ходи на тренировки през 48 часа за да има ефект,а аз имам възможност само 2 пътри седмично за момента.Лятото ще имам повече време за тренировки,мисля да наблегна на тичането,защото фитнеса не ми е особено интересен.....Друго...опитвам се да се ограничавам от някои неща.Ям сладко само до 12 часа на обяд,защото до тогава било позволено.Ям черен хляб за закуска,някой път на обяд ,но не всеки път и на вечеря не ям хляб.Някой път си позволявам да закусквам или обядвам с бял хляб ,ако съм на вън на заведение и нямат черен хляб или питки,но така или иначе няма свестен черен хляб в Бг......Та за шоколада и сладкото,позволено ли е да се яде всеки ден по -малко преди обяд???
Имам доста въпроси за фитнеса и отслабването,но за сега това ,надявам се темата да е полезна за всички!!! :))))))))

redbul2
05-07-2011, 09:25
Еми щом не ти е интересен фитнеса и щом не искаш да правиш ръце,гръб,гърди и т.н.,не знам с какво мога да ти помогна. :-D По-добре питай скакалците дето се катерят по лостовете.Изобщо щом е тъй,не ти трябва фитнес,а съвети от диетолог. :)

MusicAddicted
05-07-2011, 09:30
Здрасти, пич.
Такамммм.
1) Фитнесът е универсален спорт ( не оспорвайте ! :) ), който няма аналог. По твоите велики изказвания разбрах, че ти си :

1. Дебел.
2. Неинформиран.

Но по точката; както и да го гледаш, с тичкане и припкане нема да направиш никакви мускули. Аз ходя от февруари 2011 на фитнес. НЕ ПОЛЗВАМ ПРОТЕИНИ, но направих половината от мускулатурата, която исках да направя до края на лятото.Така че, давай!

2)Разбирам, че ти не можеш да се оправиш с психологическата нагласа. Мисли за мускулатурата (или за отслабването :) )

3) Ходи и на плуване.

4) Фитнесът помага много, но без протеини.

5) Относно протеини, хапчета и т.н. - не помагат.

6) Тъй като имаш доста въпроси, пиши на лично, ако искаш.

7) Всеки спорт уморява. Иначе не е спорт.

MusicAddicted
05-07-2011, 09:33
.Изобщо щом е тъй,не ти трябва фитнес,а съвети от диетолог. :)

Дръжцици на таркаленца.

Диетолозите са .............................................

ZipFail
05-07-2011, 11:28
MusicAddicted, спри да пишеш глупости по темата, моля :)

А относно инструктора ти - доста кофти съвети ти е дал. Ако искаш отслабване трябва само да си оправиш храненето и да правиш кардио ;)

Everytime
05-07-2011, 12:26
[quote="MusicAddicted"]Здрасти, пич.
.
2. Неинформиран.





4) Фитнесът помага много, но без протеини.

5) Относно протеини, хапчета и т.н. - не помагат.

6) Тъй като имаш доста въпроси, пиши на лично, ако искаш.
По-добре не му пиши на лично,защото неинформираният е ТОЙ :)



Просто не яж тестени работи(пълни с въглехидрати),а наблягай много на белтъците и мазнините.

fatrat
05-07-2011, 13:23
Здрасти, пич.
Такамммм.
1) Фитнесът е универсален спорт ( не оспорвайте ! :) ), който няма аналог. По твоите велики изказвания разбрах, че ти си :

1. Дебел.
2. Неинформиран.

Но по точката; както и да го гледаш, с тичкане и припкане нема да направиш никакви мускули. Аз ходя от февруари 2011 на фитнес. НЕ ПОЛЗВАМ ПРОТЕИНИ, но направих половината от мускулатурата, която исках да направя до края на лятото.Така че, давай!

2)Разбирам, че ти не можеш да се оправиш с психологическата нагласа. Мисли за мускулатурата (или за отслабването :) )

3) Ходи и на плуване.

4) Фитнесът помага много, но без протеини.

5) Относно протеини, хапчета и т.н. - не помагат.

6) Тъй като имаш доста въпроси, пиши на лично, ако искаш.

7) Всеки спорт уморява. Иначе не е спорт.слагаш ли апри на тва ,че не използваш протеини?

fatrat
05-07-2011, 13:30
Здрасти, пич.
Такамммм.
1) Фитнесът е универсален спорт ( не оспорвайте ! :) ), който няма аналог. По твоите велики изказвания разбрах, че ти си :

1. Дебел.
2. Неинформиран.

Но по точката; както и да го гледаш, с тичкане и припкане нема да направиш никакви мускули. Аз ходя от февруари 2011 на фитнес. НЕ ПОЛЗВАМ ПРОТЕИНИ, но направих половината от мускулатурата, която исках да направя до края на лятото.Така че, давай!

2)Разбирам, че ти не можеш да се оправиш с психологическата нагласа. Мисли за мускулатурата (или за отслабването :) )

3) Ходи и на плуване.

4) Фитнесът помага много, но без протеини.

5) Относно протеини, хапчета и т.н. - не помагат.

6) Тъй като имаш доста въпроси, пиши на лично, ако искаш.

7) Всеки спорт уморява. Иначе не е спорт.слагаш ли апри на тва ,че не използваш протеини?

MusicAddicted
05-07-2011, 20:18
Не използвам каквито и да е добавки: стероиди, анаболи и т.н.
Просто знам какво са и какво правят и не бих пробвал

ZipFail
05-07-2011, 20:31
стероиди, анаболи = добавки :lol: :lol: :lol:

Отвори гугъл, преди да се изказваш неподготвен, излагаш се ;)

fatrat
05-08-2011, 07:18
Не използвам каквито и да е добавки: стероиди, анаболи и т.н.
Просто знам какво са и какво правят и не бих пробвал
тва исках да вида! :razz: Не давай съвети на хората, че може и да ги самоубиеш

navar
05-08-2011, 07:44
Не използвам каквито и да е добавки: стероиди, анаболи и т.н.
Просто знам какво са и какво правят и не бих пробвал
така ли ве?? честно??не приемаш протеини ...въххххх..много ми е чудно как ги махаш от яйцата и месото ,които ядеш??
дотук аз видях следното нещо-хал хабер си нямаш за кво иде реч,ама си умираш да даваш съвети:)
би ли ми обяснил разликата между стероидите и анаболите ,че нещо не сващам,а ти нали знаеш какво са.....
и също така какво правят ,че и тва не ми е ясно а ти ясно си напред с мат'ряла...
и точно така ,слушай мама -всички прахчета и хапчета са вредни..трябва да се тренира чисто..даже витамини не трябват защото и те са хапчета...
слушкай мама,тя ги разбира тези неща...

loveca777
05-08-2011, 09:52
СтероидитE и анаболите са много вредни за здравето .
Симтомити на особено млад човек взимал стероид не сE проeвяват веднага , а след време и дори години. :)

Chacho
05-08-2011, 10:12
Дозата определя отровата. Анаболни стероиди имате в тялото си по принцип. Тестостеронът е анаболен хормон.

fatrat
05-08-2011, 10:25
СтероидитE и анаболите са много вредни за здравето .
Симтомити на особено млад човек взимал стероид не сE проeвяват веднага , а след време и дори години. :)

мда особено ако си си счупил крака и му е трябвало дсота време да зарастне и о, чудо- мускула ти е артрофирал.... тогава господин многознайко кво ще земеш? Ми много ясно ,че стероид ( о чудо това са хапчета създадени като лекарства, ама кой да чете). Понякога се изумявам колко тъпизми може да прочете човек! И да вредни са за здр авето ако ги ядеш като бонбони ...

navar
05-08-2011, 12:29
СтероидитE и анаболите са много вредни за здравето .
Симтомити на особено млад човек взимал стероид не сE проeвяват веднага , а след време и дори години. :)
още един "компетентен" по въпроса...
айде да по моля,преди да давате определения,и компететнтни мнения си отговорете на въпроса откъде сте толкова сигурни,в това което пишете..
всеки препарат е създаден с конкретна цел..злоупотребата с него води до нежелани последствия..нормлната му употреба -до положителни..
така че спрете да пишете това което са ви казвали вашите майки,и бащи ( особено тези които са ходили в казармата,но никога не са спортували :)

MusicAddicted
05-08-2011, 16:18
стероиди, анаболи = добавки :lol: :lol: :lol:

Отвори гугъл, преди да се изказваш неподготвен, излагаш се ;)

Не, бе.
Имах впредвид, че не знам за каво са МИ. Не мисля, че ще ми помогнат. А стига глупости.

navar
05-08-2011, 21:12
правилно,като не знаеш за какво са ти не пиши глупости...и не давай съвети ,за неща които на теб самия не са ти ясни

loveca777
05-09-2011, 07:08
Когато вэимаш стероиди и анаболи и след години, когaто вече спреш да тренираш - мусколите ти овисват и става грозно.
И може да имаш и проблеми с дробовете
И да не живееш до старини ;d.

Everytime
05-09-2011, 09:37
Когато вэимаш стероиди и анаболи и след години, когaто вече спреш да тренираш - мусколите ти овисват и става грозно.
И може да имаш и проблеми с дробовете
И да не живееш до старини ;d.

точно с дробовете едвали :D
по-скоро с бъбреците :)

fatrat
05-09-2011, 13:33
Когато вэимаш стероиди и анаболи и след години, когaто вече спреш да тренираш - мусколите ти овисват и става грозно.
И може да имаш и проблеми с дробовете
И да не живееш до старини ;d.

точно с дробовете едвали :D
по-скоро с бъбреците :)

точно черния дроб може да му се ебе майката от раз.
И тва за мускОлите ,че Овисват може да е вярно, ама ,че мускУлите Увисват хич не е!

MusicAddicted
05-09-2011, 17:25
Аре да сменим заглавието - стероиди. Момичето пита за отслабване.

fatrat
05-09-2011, 19:08
Аре да сменим заглавието - стероиди. Момичето пита за отслабване.нямаш проблеми

loveca777
05-09-2011, 19:44
Когато вэимаш стероиди и анаболи и след години, когaто вече спреш да тренираш - мусколите ти овисват и става грозно.
И може да имаш и проблеми с дробовете
И да не живееш до старини ;d.

точно с дробовете едвали :D
по-скоро с бъбреците :)

точно черния дроб може да му се е** майката от раз.
И тва за мускОлите ,че Овисват може да е вярно, ама ,че мускУлите Увисват хич не е!
Е аз познавам хора дето преди са взимали стероид и сега са ОУВиснали :D

navar
05-09-2011, 21:23
увисването няма много общо със стероидите..а с това че някой е спрял да тренира..но е продължил да плюска..
пак те моля ,недей да пишеш за неща които не са ти ясни ..

MusicAddicted
05-10-2011, 09:36
Кво пак за мен?

Понеже темата се превърна в говорилния без да помага на никого, моля админа или модератора да изтрие темата.

ArrowsOfDeath
05-10-2011, 10:32
Да не е твоя темата, че да казваш да се трие :lol: А пък и как да се помогне като авторът просто създава темата и не се мярка повече.

MusicAddicted
05-10-2011, 16:47
Еми, тя се отказа....за Бога.

kriogenx
05-28-2011, 15:09
Здравейте!!От скоро започнах да ходя на фитнес (вече 3-та седмица) по 2 пъти седмично.Мислих от втората седмица да ги увелича на 3 пъти ,но просто не ми остава време и сили (пустото му студентсво :lol: :D )
Както и да е....като ходя да тренирам инструктора ми дава насоки,че първо трябва загрявка на колело или пътечка няма значение най-много 10 мин.и после било хубаво да се правят упражнения първо за гръб,гърди ,после за ръце или крака ,най-накрая за корема и след това вече същинската кардио тренировка 30мин. Да ,ама на миналата тренировка май много се претоварих.Правих 3,4 упражнения за гърди и гръб,3,4 за крака,2,3 за ръце,даже за задник ,накрая коремните преси,най-накрая кардиото и 2 дена имам убийствено мускулна треска въпреки че пих аспирин след тренировката ( но 2 часа след нея :D:D:D) Правих поне час и нещо упражненията с тежести.Та искам да ви питам колко време трябва да се правят упражненията с тежести преди да премина към същинската кардио тренировка?Аз главно искам да стопя мазнините на корема ,а не да правя ръце,гръб,гърди и т.н......Нужно ли е да правя толкова много такива упражнения и да стоя по 2 часа във фитнеса???Доста се уморявам.....Също така прочетох ,че трябва да се ходи на тренировки през 48 часа за да има ефект,а аз имам възможност само 2 пътри седмично за момента.Лятото ще имам повече време за тренировки,мисля да наблегна на тичането,защото фитнеса не ми е особено интересен.....Друго...опитвам се да се ограничавам от някои неща.Ям сладко само до 12 часа на обяд,защото до тогава било позволено.Ям черен хляб за закуска,някой път на обяд ,но не всеки път и на вечеря не ям хляб.Някой път си позволявам да закусквам или обядвам с бял хляб ,ако съм на вън на заведение и нямат черен хляб или питки,но така или иначе няма свестен черен хляб в Бг......Та за шоколада и сладкото,позволено ли е да се яде всеки ден по -малко преди обяд???
Имам доста въпроси за фитнеса и отслабването,но за сега това ,надявам се темата да е полезна за всички!!! :))))))))


аз нещо не разбрах всеки път ли на тренировкатати правиш гръб раце гъди а ве сичко на куп ли правеш

DownloadVirus
05-28-2011, 18:40
Ако не знаеш нищо много ясно,че като спреш медикаментите и тренировките ще "виснеш" , но защо ли примерно на 47 години Рони изглежда така? http://www.youtube.com/watch?v=Z_c9GYv360w

Защо ли и Арнолд е изглеждал добре на около 50 години
Защо ли и Дориян на почти 50 и той изглежда добре?