PDA

View Full Version : аз ли съм виновна...апфф



vanito96vn
05-07-2011, 09:26
Здравейте на всички.Аз съм новичка тука и това е първата ми тема. :]
Всъщност тя ме тормози от няколко седмици и реших накрая да
потърся друго мнение...щтото честно казано ЩЕ ОТКАЧА!!! :shock:
И така... Много дълго време бях сама. Пък и бившия беше 100% разочарование ... Преди 1 месец се появи едно момче. Той е на 17 , аз на15.Пишем си, и от 2 седмици излизаме , ей така просто да се разходим,защото живеем близо един до друг.. иии сякаш без да се усетя нещата "загрубяха".
НО , от един базик в чата се стигна до : "мило... слънчице" и т.н .
Лошото е , че на мен ми хареса да съм желана и не усетих как съм му дала надежди без да знам както всъщност искам.Дълго време бях сама и сега просто исках да изживея нещо хубаво. Охх, много се надявам да ме разберете защото момчето e наистина свястно и не искам да го нараня , но нещата се случиха наистина бързо последните дни.Стреснах се обаче когато ми каза че ме обича и съм вс. за него... От тогава се чудя как да се държа него. Не искам да го отблъсквам, но все още не съм сигурна дали е "ТОЙ" ... Приятелите ми вдигат рамене пък на наще ъпсурт да кажа. ;x
Благодаря предварително, ако някой може да ми даде съвет :s

mishle5
05-07-2011, 11:08
Само за 1 месец,незнам аджеба как си всичко за него,ама както и да е.Ми пробвай,нищо не губиш.. :grin: Опитайте,виж дали ще се получи.Първо се обеди че наистина има чувства към теб,и ти също трябва да се обедиш че имаш чувства към него..После да не направиш тема: "Познавахме се от един месец,каза че ме обича-повярвах,нарани ме" :? Аз лично съм на мнение че от малко време се познавате и е рано за връзка,но живота си е твой-ти решаваш!

marin4itu
05-07-2011, 11:23
Аз от цялата история не разбрах ти дали имаш чувства към него?

mishle5
05-07-2011, 11:27
Според мене,май има само симпатии..просто привличане..няма как за 1 месец цяла любов да се роди,мисля че е нужно повечко време за да може да се каже че има чувства...Кой знае...

Josefinne
05-07-2011, 13:55
Той, Тя, няма такова нещо. ТОЙ е човекът, с който ти е приятно да бъдеш и към който имаш някакво привличане. Докато ви е приятно. Бели принцове на шарени кончета няма. Има хора - всеки със своите недостатъци. За това мисля , че ако ПЪРВО ти е приятно да си с него, разбирате се и обичаш неговата компания и ВТОРО имаш някакво привличане към него , трябва да дадеш воля на чувствата си. Дори и да му обясниш, че още не си готова за " Обичам те" и може да го карате по-бавно, то това не пречи да го допуснеш до себе си. Това е шанс да загърбиш лошите спомени от бившия ти. Не се знае, може да се окаже много по-свестен отколкото мислиш. От друга страна, ако нямаш това " привличане" към него, то по-добе е да се отдръпнеш. Обясни му, че не си искала да му даваш напразни надежди, че си искала да сте приятели, че съжаляваш, но не си готова за следващата връзка. И след това се отдръпни , не мус е обаждай, не му пиши.

cetor
05-07-2011, 14:38
Пълни глупости! Ако ти е кеф стой с него и се забавлявай. Той също ще се забавлява. Това, че те обича се е объркал нещо :D Тука няма никаква дилема. Ако искаш да затормозиш нещата дълбай и ще го загубиш ще останеш сама и ще очаквам нова тема. ;( ама защо всички са боклуци какво не ми е наред или нещо от сорта.

vanito96vn
05-07-2011, 15:59
Ms na vsichki za syvetite... :]]
Naistina ne otochnih moite chuvstva v samata istoriq, no tochno tam e problem, vsichko vyrveshe dobre dokato toi ne me shokira leko s tiq "milo slynce...obicham te " . Moje bi naistina ni trqbva malko poveche vreme,da se opoznaem . Obyrkana sym zashtoto ima dni v koito mi e qko s nego ,no ponqkoga tva privlichane go nqma. apfF :(

mishle5
05-07-2011, 16:22
Може да е поредния бройкаджия,който на втори ден казва "Обичам те" само и единствено за да "изпие кръвта на жертвата и след това да я захвърли" хуахаха :lol:

nepowtorima
05-07-2011, 16:26
..То страшна работа е тва.. да не знаеш какво искаш и какво мислиш..
Продължи да си пишеш с него.. да излизате.. опитай се да сте заедно, но ако забележиш, че не ти е приятно.. и че няма привличане просто се отдръпни и му кажи, че го искаш само за приятел..

vanito96vn
05-07-2011, 16:29
Mmmne e :? kolkoto i da e.. vse pak znam neshto za nego ot toq 1 mesec .
ne e ot tiq s mnogoto broiki.... :D za sega sym spqla s tiq obryshteniq i go karam po-leno .. pyk da vidim :) ako ne izpitam nishto nqma smisyl da se samonaviva toi..

cetor
05-07-2011, 16:44
Истинските бройкаджии никога не казват обичам те :) На 100% съм сигурен, че не е. Даже смятам, че е наивен и не опитен

vanito96vn
05-07-2011, 17:12
da, verno e tva ;) donqkyde ot tam idvat i moiite symneniq

FromAutumToAshes
05-07-2011, 17:20
Е колко дълго да си била сама ? Ти от 10 годишна ли излизаш с момчета.. Съмнява ме ;)

А и не се притеснявай, не искам да те отчайвам ама тепърва ще виждаш и усещаш, що е това "разочарование"

И ЛОЛ :lol: :lol: за 2 седмици и вече се обичате? Ех дечицаа, колко са сладки ;д

Я дефинирай "ТОЙ" ? той - за когото ще се ожениш и ще му народиш една дузина деца? или просто той - с когото убиваме време ? Ей така, да не ни е скучно...

Много сте ми забавни ей :D :D

mishle5
05-07-2011, 17:26
Точно бройкаджиите казват обичам те на втората седмица,за да лапнат въдичката..да си поиграят мъничко и след това да преминат към друга.... :lol:

FromAutumToAshes
05-07-2011, 17:36
Точно бройкаджиите казват обичам те на втората седмица,за да лапнат въдичката..да си поиграят мъничко и след това да преминат към друга.... :lol:

Аз казвам обичам те, ама не съм бройкаджия.. мхм оО Не си много прав/а.

vanito96vn
05-07-2011, 17:52
xaxx vij sq FromAutumToAshes ,

Az ne sym kazala che go obicham , i ne sym vcherashna da se vyrja na vs koeto mi kazva bez da mislq ....

Ne e kazano che trqa da prejiveq razocharovanie i ako nie

"dechicata " sme ti zabavni to ti sig mnoogo gi razbirash neshtata
:razz:
I da ti kaja nqkoi prosto dyrjat na priqtelite si i ne im e vse taq kvo praqt s chuvstvata im...TOVA NE ZNACHI CHE SHTE SE OMYJA ZA NEGO i t.n. Taka kato ne poznavate choveka lesno se govori , ama az popr. za tva ne pisha vyv forumi. MS vse pak na horata koito dadoha polesni syveti ;)

Daisy11
05-07-2011, 17:59
Ти сама като не знаеш какви са ти чувствата към него ние да ти кажем...
Ако искаш да го разкараш му кажи, че си прекарват супер заедно, но той е само приятел за тебе, ако не разбере го игнорирай
Ако го харесваш тръгни с него
Ако не си сигурна,опознай го още и тогава реши

teo96
05-07-2011, 18:29
УФ...колко съм патил от момичета като теб...
Нищо лично де,разбирам те. Направила си грешка. Съдейки по това,колко момичета съм виждал да правят тази грешка,това си е човещина. И...всъщност това не може да се поправи по безболезнен начин.
Моят съвет е да си дадеш малко време. Опознай го,дръж се приятелски. Ако не се получи и ако решиш,че не искаш да сте повече от приятели,по-добре му го кажи направо. Ще го заболи,но друг начин няма... И ако можете да продължите приятелството си след това,добре,ако не - farewell.

Успех...наистина,надявам се това да завърши добре...

Hayden
05-07-2011, 18:39
Опознай го,дръж се приятелски. Ако не се получи и ако решиш,че не искаш да сте повече от приятели,по-добре му го кажи направо. Ще го заболи,но друг начин няма... И ако можете да продължите приятелството си след това,добре,ако не - farewell.


защо ли на мен ми се случва нещо подобно :D

та по темата мм авторке само ти знаеш кое как стой ,нищо ново под слънцето няма да кажа ако ти кажа опитай,но ако ти не искаш няма начин да те накараме ,ако найстина момчето е свястно и искаш нещо пробвайте но си говорете открито за сичко с премълчаване и недойзказване много пъти единия остава наранен ... само и единствено от теб зависи в момента обаче да си споделя ми се случва нещо дето не съм вярвал че ще стане пиша относно неща който ми се случват ии като погледна отстрани виждам кое как е :oops: :oops: таа аз се увлякох ... надявам се да откриеш твоето момче ,ако не сега след време а за глупости недей се ядосва :) :) :P

FromAutumToAshes
05-08-2011, 07:53
xaxx vij sq FromAutumToAshes ,

Az ne sym kazala che go obicham , i ne sym vcherashna da se vyrja na vs koeto mi kazva bez da mislq ....

Ne e kazano che trqa da prejiveq razocharovanie i ako nie

"dechicata " sme ti zabavni to ti sig mnoogo gi razbirash neshtata
:razz:
I da ti kaja nqkoi prosto dyrjat na priqtelite si i ne im e vse taq kvo praqt s chuvstvata im...TOVA NE ZNACHI CHE SHTE SE OMYJA ZA NEGO i t.n. Taka kato ne poznavate choveka lesno se govori , ama az popr. za tva ne pisha vyv forumi. MS vse pak na horata koito dadoha polesni syveti ;)


Т'ва, че мислиш е хубаво ;) Аз не съм казал. че си вчерашна.

Ама те разочарованията си идват без да питат. И са една неизменима част от живота. Не че аз съм живял сто години де... ;д Но това всеки го знае, че е така.

Ммм без да звучи високомерно, да кажем, че ги разбирам малко повече от тебе :)

Аз не съм казал, че на теб ти е все тая.. Просто айде ще го кажа на по- "тийн" език - Набиваш си нек'ви филми ;) Както искаш ме разбирай. Сравнението ти с "ТОЙ" беше много грешно.. щото поне аз така мисля, че като се каже "ТОЙ" това се разбира, човек с когото да си прекараш живота едва ли не, а не се обиждай.. много ти е раничко да мислиш за такива работи ;) Така че не те знам какво разбираш под "ТОЙ" ...
А за това дори не ми е нужно да те познавам, то се вижда. Истината е, или поне така като гледам, че и ти май не знаеш к'во искаш - замисли се в такъв случай ;)

Иии нищо лично ама то май е за добро, че не пишеш принципно по форуми. Щото поне в българските форуми пишем с БЪЛГАРСКИ букви, нали сме българи ? Или ти си от запада, където ползват латиница ? Не знам.. ;д

Със здраве ;)

vanito96vn
05-08-2011, 08:49
huhu hubu :D