PDA

View Full Version : Прическа



MissNothing
05-07-2011, 10:01
Искам да ви попитам за косата нещо. Лицето ми не е точно кръгло, но имам бузи и не знам как да си подстрижа косата, така че да седи добре. Не съм дебела, това си ми и епросто формата на лицето. Сега точно не мога да кача снимка, така че кажете само ако знаете какво попринцип отива на "по-бузести" лица. 8-)

Evie
05-07-2011, 10:22
Амии според мен ще ти отива дълга коса, на пластове.. твоята в момента каква е? може би и бритон ще ти отива ама нз.. 8-) няма да е лошо, когато можеш да пуснеш снимка, за да се ориентираме :)

MissNothing
05-07-2011, 10:37
Косата ми е под раменете, до гърдите стига, има малко пластове, но не са много къси. Нямам бритон. Преди я изправях, но се изтощи.. Сега ще я подстрижа с няколко см, но повече пластове не мисля да правя, че доста стърчат, ако не ги изправям. Иначе формата на лицето ми е като на Лейтън Миийстър горе-долу, но с по-големи бузи. 8-) Напишете Leighton Meester в googlе, ако не я знаете коя е. А снимка сега както казах не мога да пусна, по-късно ще сложа.

MusicAddicted
05-07-2011, 10:51
Пусни си бритон, па ако не ти харесва, го отрежи

marin4itu
05-07-2011, 11:00
Добрите фризьорки знаят на какъв тип лице каква прическа отива. Но пак казвам добрите. :)

Greshka
05-07-2011, 11:54
Пусни я още малко на дължина.Може да си правиш обем в корените,а и бритона настрани също ще ти отива. :)

JustForFun
05-07-2011, 15:40
Не и бритон! Според мен, това даже ще подчертае бузите ти. И ако си решила все пак да си правиш бритона , не го прави крив. Раздели си пътя на две, за да изглежда, че лицето ти е балансирано. Не си прави косата къса, защото лицето ти ще изглежда още по-кръгло. Леко етажираната коса, само в долната част е идеален вариант за овалното лице. Идеята е най- късите кичури да са на нивото на бузите, за да прикрият част от лицето и то да изглежда по- овално. Дано съм ти помогнала.

MissNothing
05-07-2011, 16:24
Благодаря на всички. Последното мнение май най-много се добрижава и до моето.

malka_sladkka
05-07-2011, 16:46
Косата ми е под раменете, до гърдите стига, има малко пластове, но не са много къси. Нямам бритон. Преди я изправях, но се изтощи.. Сега ще я подстрижа с няколко см, но повече пластове не мисля да правя, че доста стърчат, ако не ги изправям. Иначе формата на лицето ми е като на Лейтън Миийстър горе-долу, но с по-големи бузи. 8-) Напишете Leighton Meester в googlе, ако не я знаете коя е. А снимка сега както казах не мога да пусна, по-късно ще сложа.

Направих си труда специално да погледна момичето и да ти кажа никъде не видях да има бузи :lol: :lol: :lol: Нито пък лицето й да е кръгло :lol: По-скоро е овално ;)

MissNothing
05-07-2011, 17:16
Е добре де, аз и без това не можех да си определя типа лице 8-) Еми значи и моето е овално, ама аз определно имам бузи, в това вече съм сигурна. Наистина трябва да знам снимка като мога да прецените по-добре.

malka_sladkka
05-07-2011, 17:54
Не може ли просто да го обсъдиш с фризьора си или човека, който те подстригва? Така е трудно да се прецени, дори и със снимка :)

MissNothing
05-07-2011, 18:15
Мога, разбира се, но предпочитам все пак да имам някаква идея. :)

Evie
05-07-2011, 18:23
Ами доколкото разбрах май формата на лицето ти е като моята(аватара) - овално, което означава, че ако искаш бритон си го пусни на една страна и и да не е много къс или поне на мен така ми отива.. :) и както казаха по-нагоре в никакъв случай не се подстригвай с къса коса, но не и прекалено дълга.. най-добре средна дължина, на етажи :)

Pamaa
05-07-2011, 18:35
с бритон, според мен, ще по-зле!