PDA

View Full Version : Доста по-голям, от мен ,мъж



Jennydooley
05-07-2011, 11:50
Здравейте,преди месеци се запознах случайно с един мъж,който се оказа 32-годишен адвокат.Свързваше ни обща кампания,но след нейното приключване,той продължаваше да ми се обажда,тек е моментът да споделя,че аз съм на 19 години.И така де,обажда ми се и споделяме житейски опит. На пръв поглед нищо особено,но от последните му разговори прозира желанието му за "сближаване" с мен.Не е лош човекът,но има много външни фактори,които биха ми попречили за предприемане на каквито и да било действия.Първо,женен е,второ,възрастовата ни разлика е огромна,трето,имам си приятел....От друга страна,не е в моя полза да загубвам всякаква връзка с него,защото по-напред би ми бил доста полезен,бтв уча право....какво да направя?

Jumbie483
05-07-2011, 11:57
Няма лошо да се сближите и да сте приятели.
Ако нещата започнат да вървят на друга страна, по-добре прекъсни връзките с него. Не е единственият адвокат!

SisiStrange
05-07-2011, 11:57
Не се вкарвай в тоя филм. Рано или късно точно заради такива отношения този човек би могъл да се отрази зле на кариерата ти.
Изобщо дори няма да споменавам етичната страна на нещата.

Максимално си позволявай лек флирт (колкото да продължи да ти е полезен), но много внимавай да не му дадеш някакъв сериозен намек.

mishle5
05-07-2011, 11:58
Остани с сегашния си приятел..Този мъж няма да те доведе до нищо добро..сама каза женен е..разликата ви е огромна..пък какво друго може да иска освен секс..мислиш ли че ще се задоволи от целувчици и прегръдки като се има в предвид че е 32 годишен мъж.Недей..грешка е..не си струва.Ти може да си мислиш че е добър,но нали знаеш че всеки се представя за какъвто реши...може да те изнасили в някой ъгъл...имай си едно на ум както и да постъпиш..

SorrowEyes
05-07-2011, 12:09
Максимално си позволявай лек флирт...

За Бога, какъв флирт, та той е женен ! :shock:

Бягай докато можеш, защото ще стане късно и ще съжаляваш.

mishle5
05-07-2011, 12:13
Максимално си позволявай лек флирт...

За Бога, какъв флирт, та той е женен ! :shock:

Бягай докато можеш, защото ще стане късно и ще съжаляваш. Напълно съгалсна..какъв флирт.. Не мисля че ще имаш полза от него дори в правото...

SisiStrange
05-07-2011, 12:28
Максимално си позволявай лек флирт...

За Бога, какъв флирт, та той е женен ! :shock:

Бягай докато можеш, защото ще стане късно и ще съжаляваш. Напълно съгалсна..какъв флирт.. Не мисля че ще имаш полза от него дори в правото...
Под флирт нямам в предвид да му се лепне за врата. По-скоро да му се усмихва, да се държи мило и топло по приятелски. Връзките са си връзки и за мое огромно съжеление, значат много в България.

Josefinne
05-07-2011, 13:40
Оуф поредната.... И аз уча право и честно казано ме е срам , че ми подбиваш професията с курвенските си мисли!
Като искаш да се ебеш за пари и ползи, стани следващото гадже на Русчев!

BgHtH
05-07-2011, 13:56
То пак голяма полза ще види от Русчев,най-много едно взето гражданско :D

Josefinne
05-07-2011, 13:58
То пак голяма полза ще види от Русчев,най-много едно взето гражданско :D

Или решените казуси от състезанието по Гражданско? Имало си разни плюсове, но не съм се интересувала подробно, защото според мен отвратително.

katerinka9226
05-07-2011, 15:14
Майко мила, вие съвсем сте се побъркали бе хора... абе тоя е женен, на 32 години! Какво толкова му мислиш!? Да не би в България той да е единствения адвокат? Майка ми е адвокат, звънни ми и ще ти уредя бизнес среща с нея :D

montana6
05-07-2011, 15:51
От друга страна,не е в моя полза да загубвам всякаква връзка с него,защото по-напред би ми бил доста полезен...

:)

pomorians1
05-07-2011, 16:16
Няма лошо да се сближите и да сте приятели.
Ако нещата започнат да вървят на друга страна, по-добре прекъсни връзките с него. Не е единственият адвокат!

nepowtorima
05-07-2011, 16:22
..това, че е 32 годишен .. не значи, че е педофил..
Обаче наистина прекрати връзка с него.. или поне останете познати, но не се събирай с него или поне не оставайте сами. Има и други адвокати, които ще са ти от полза.. защо пък реши, че като някой твой познат се занимава с твоята професия.. вече ще е най-полезния незаменим адвокат!!

NomNomNom
05-07-2011, 18:07
Стига сте я хранили .

Мацка, сама си прецени дали можеш да си позволиш да се сближите и какво ще ти донесе това .
Може би просто му се чука нещо младо .
Но ако смяташ , че те оценява и от друга гледна точка - можете да сте приятели , след това евентуално да се сближите .
А и разучи как е с жена му , може да е пред развод, или да има някаква друга причина да е с нея , която не е любов / чувство за отговорност и т.н.

NambyPamby
05-07-2011, 18:37
Какво точно е казал или направил, от което да съдиш, че "прозирало желанието му за сближаване с теб"?

ScarletBite
05-07-2011, 18:37
Той е женен. :) Не се ласкай от мисълта, че те предпочита пред съпругата си, защото не е така. Ти си просто едно 19-годишно момиченце със стегнато дупе и той съвсем естествено те желае - така, както би желал мен или всяка друга симпатична мацка, която му позволи да се навърта по-дълго около нея. :)

Ако искаш 1-2 чукания - ок, do it. Но за нещо повече... объркала си рейса. :)

chronic
05-07-2011, 19:06
Ти малоумна ли си ква си?Има два варианта:
-Неангажираща сексуална връзка(която той иска)
-Втори вариант няма,защото никой с акъла си човек на тридесет и кусур ще си разбие брака заради 19 годишна пикла.
Толкова ли е трудно да си хванете някой на ваще години,симпатичен младеж с готина усмивка и лятно настроение,та залитате по тези останалите?

Jennydooley
05-07-2011, 19:53
Хей,хей,хей....Никъде не съм написала,че ще спя с този човек,неморално е,а за връзка не може да се говори,причините вече ги посочих.Относно причината,поради която поддържам отношения,както казах, е това,че би могъл да ми помогне за напред,да,не е единственият,идеята ми е,че всеки случай не би ми бил излишен...Въпроса е,дали ще хвана границата между приятелските отношения и нищо повече,тоест,да не дам основания да се смята,че бих желала нещо повече

montana6
05-07-2011, 21:48
Говориш за морал... А морално ли е да искаш да си поддържате взаимоотношенията само защото имаш изгода от тях?