PDA

View Full Version : Подарък за абитуриентка?



a4oni
05-07-2011, 17:38
Обръщам се към всички момичета, които тази година ще са абитуриентки. Моля, споделете какъв подарък би ви зарадвал за бала от роднини?

Ще съм благодарен на всяко ваше мнение.
=P~

nwjsw
05-07-2011, 17:42
:) Сребърна гривна

Blab
05-07-2011, 18:47
нещо, свързано с бъдещето й.
нещо, което ще използва активно, от което ще се нуждае, а още не притежава;

(тогава) щях да се зарадвам на:
книги, абонаменти, билети, рокли, чушкопек, курс по нещо, довлечен специално човек, китара, екскурзия, обич.

a4oni
05-08-2011, 05:16
Чушкопека е невероятна идея! А аз си мислех за бойлер.... :razz:
Моля ви, запитването ми сериозно.
Благодаря за идеята за гривна :-)

nwjsw
05-08-2011, 10:28
:-P няма защо

Blab
05-08-2011, 13:12
Моля, споделете какъв подарък би ви зарадвал за бала от роднини?

Ще съм благодарен на всяко ваше мнение.
=P~
изясни се със себе си;
питаш за лични отговори - такива получаваш.

иначе - подари й всичко клиширано, изтъркано и ненужно - бижута, козметика, конфекция. това са ключовите думи за един шаблонен подарък.

a4oni
05-09-2011, 06:05
Аз съм се изяснил- дигитална рамка за снимки, понеже ще ходим семейно не се прие от род. тяло.

Та ви питам за нещо по- нетрадиционоо , без дрънкулки, и ненужни вещи.
Въпосът ми затова е конкретен на какво биха зарадвали зрелостничките?
Аз знам - на марково секси бельо :D

WhiteOneBG
05-16-2011, 02:08
Много ама много е важен бюджета ... :) Идей много ама знам ли колко сте склонни да отделите - ?! 10-20-50-100х2х3х4х5 .. :)) Какво е самото момиче като тип човек каква музика слуша ( това е важно и съм забелязал , че е пряко свързано със стила на обличане ). Преце я внимателно като човек анализирай начина и на живот и само ще изникне пред тебе от какво има нужда :))
Иначе не ми се вярва да не се зарадва на готин телефон ( пак ако слуша много музика - да е с много памет и т.н. или със хубава камера ( най хубавата на пазара )). Някой готин ейпъл :) Една почивка след КСК не вярвам да му дойде зле ( ако си има прятел и него трябва да го броите ).
Добър подарък според мене и е шофьорски курс , забелязах поне аз че доста съученици спестиха някой лев от бала и изкараха шофьорски книжка ( за жалост ).
И все пак - зависи ама много зависи от момичето , от финансите ви ( които се определят пряко от това колко ви е близка роднинската връзка ).

ПП - един елегантен часовник винаги е правилно решение :)

pitfall
05-18-2011, 17:00
аз бих се зарадвала на часовник, понеже не получих такъв 8-)

er0s
05-20-2011, 02:50
Ако ти е близка роднина и подари злато,ако ли не пари в брой + букет цветя,тя ще реши какво да направи с парите. :)