PDA

View Full Version : Търся house песен (намерена)



bodyrock89
05-07-2011, 20:16
Здравейте, днес в едно кафе пуснаха много яка песен, стила е хаус, техно или нещо от тоя род. В песента се пееше нещо от сорта:
"Do you wanna know what I've been doing last night..." след това имаше нещо "...take your pants down..." това е което помня, имаше много здрав бас и зарибяващ бийт. Ако някой маняк, който слуша такъв стил музика, се сети за песента, моля да сподели. Ще съм му много благодарен!

Rivas
05-07-2011, 21:30
Това е пълния текст на песента:

(Жена) Do you know what happend to me last night? I was out with my girlfrend and I saw this sexy motherfucker, and I could't wait so I told him why dont put your pants down so i can talk to you?

(Малко смях и пъшкане)

(Мъж) Get down!

(Музика)

(Жена) And do you know what he said?

(Мъж) Go deep!

ПС. Имам песента, но е без име затова не мога да ти кажа как се казва от клип е извадена, надявам се поне някой да и каже името.

ПС2. Също така се надявам да говорим за една и съща песен. 8-)

bodyrock89
05-08-2011, 13:21
Това е пълния текст на песента:

(Жена) Do you know what happend to me last night? I was out with my girlfrend and I saw this sexy motherfucker, and I could't wait so I told him why dont put your pants down so i can talk to you?

(Малко смях и пъшкане)

(Мъж) Get down!

(Музика)

(Жена) And do you know what he said?

(Мъж) Go deep!

ПС. Имам песента, но е без име затова не мога да ти кажа как се казва от клип е извадена, надявам се поне някой да и каже името.

ПС2. Също така се надявам да говорим за една и съща песен. 8-)

Здравей Rivas, мисля че е същата песен. Можеш ли да ми я пратиш на имейла - vremezapari(@)abv.bg , за да потвърдя. Мерси предварително!

П.С. Песента е същата. Ето и оригинала: Dj Gurdag - One Minute
Мерси много на Rivas!