PDA

View Full Version : първият път, но в дупето



mmagdalenaa
05-07-2011, 20:31
скоро говорих с една приятелка, която ми каза, че пърият път когато е правила секс е бил анален, а не вагинален.. дали това е добра идея и защо анален, а не вагинален за първият път :-o ако може момичетата, които са го направили да си кажат мнението...

Traqnka
05-07-2011, 21:06
еми аз лично предпочетох вагиналния първо защото чух че анално боли повече и второ защото сметнах че там не е място за нечия пишка... както и да е еми за болката поне при мен беше вярно... някой момичета предпочитат първо анален секс най-вече защото се страхуват че техните могат да разберат че вече водят полов живот, но понякога и момчетата са виновни за избора някой от тях ( даже повечето) се се натискат за анален секс но не оставяйте думи като ако ме обичаш или други подобни банални фрази да ви обеждават правете само каквото сте сигурни че искате. А за тези които вече са решили да пробват в дупето накарайте го да сложи презерватив щото така се пренасят много микроби и болести а бе ужас става ии никога не правете анален и после вагинален секс с един и същ кондом (или обратно) ;)

ai07o
05-08-2011, 08:16
еми аз лично предпочетох вагиналния първо защото чух че анално боли повече и второ защото сметнах че там не е място за нечия пишка... както и да е еми за болката поне при мен беше вярно... някой момичета предпочитат първо анален секс най-вече защото се страхуват че техните могат да разберат че вече водят полов живот, но понякога и момчетата са виновни за избора някой от тях ( даже повечето) се се натискат за анален секс но не оставяйте думи като ако ме обичаш или други подобни банални фрази да ви обеждават правете само каквото сте сигурни че искате. А за тези които вече са решили да пробват в дупето накарайте го да сложи презерватив щото така се пренасят много микроби и болести а бе ужас става ии никога не правете анален и после вагинален секс с един и същ кондом (или обратно) ;)
от вагинален анален може, обратното не може бъркаш се(не че не може де просто не е препоръчително :razz: )

Miglenka
05-08-2011, 10:05
заа болкаа не е болка за умиране поне при мен не беше така... нооо първия път отзад... ууууффф малкооо тъпо ...като ги е страх от родителите защо изобщо правят какъвто и да е било секс ... по добре не дей изчакай и т.н.

Team
05-08-2011, 11:26
значи сички момичета първо четат в нета за аналния секс и след това викат че неискът без да са пробвали... това че някой момичета са споделили в нета опита от некадърните си приятели които им го "набиват" ей така от раз и умират от болка е друг въпрос... некоя си пише че щела да умре от болса друга се насрала нз си фо.. тъпизми.и как очаквате момичето да се отпусне след като знае тия глупости

SpOrTs_GiRl
05-08-2011, 12:42
За един по - горен коментар... "Момчетата били виновни за избора на анален секс" ?! Че КОЙ може да те накара да го направиш, ако не искаш? Някой друг ти бил виновен за избора? ..
Естествено, говорим за нормални обстоятелства, в които няма насилие.

mmagdalenaa
05-08-2011, 12:43
значи сички момичета първо четат в нета за аналния секс и след това викат че неискът без да са пробвали... това че някой момичета са споделили в нета опита от некадърните си приятели които им го "набиват" ей така от раз и умират от болка е друг въпрос... некоя си пише че щела да умре от болса друга се насрала нз си фо.. тъпизми.и как очаквате момичето да се отпусне след като знае тия глупости


мхм и аз така казвам :-)

straus
05-08-2011, 12:46
Може човека да е сбъркал, дупка до дупка, случва се. :D Дали е добра идея, не въждам какъв е проблема, т'ва си е въпрос на предпочитания, ако иска може да се отвори с вибратор.

mmagdalenaa
05-08-2011, 12:49
Може човека да е сбъркал, дупка до дупка, случва се. :D Дали е добра идея, не въждам какъв е проблема, т'ва си е въпрос на предпочитания, ако иска може да се отвори с вибратор.

:D :D :D :D :D човешко е да се греши

SparkleKitty
05-08-2011, 12:57
това че някой момичета са споделили в нета опита от некадърните си приятели които им го "набиват" ей така от раз и умират от болка е друг въпрос... некоя си пише че щела да умре от болса друга се насрала нз си фо.. тъпизми.и как очаквате момичето да се отпусне след като знае тия глупости

Точно!Зависи дали момчето е внимателно,а за болката/личен опит 8-) /боли повече първия път вагинално,отколкото първия анално,но и в двата случея много зависи от момчето. :?

SonyaPld
05-11-2011, 16:36
Аз го направих вагинално първия път,но имам съученички,които правят само орален и анален.

Schulze
05-17-2011, 01:20
И моят първи бил анално.Просто ме беше страх пък и отзад ми хареса.
И сега как, в смисъл къде ти харесва повече?