PDA

View Full Version : вече не знам какво да правя



Spoken
05-08-2011, 04:41
Здравейте,малко е рано но съм пиян и се чуствам зле.Имам малко тъп порблем(като се има предвид,че съм момче)Ходих 2 години с едно момиче,но се разделихме поради разногласия.Тук всеки ще каже "ок каде е проблема продължили сте по пътя си"да но не е точно така.След една година пълно лутане в търсене на някоя която дори за малко да я замести в сърцето ми не можах да намеря нито една която да си заслужава.И сега дори след толкова много време и усещането,че съм забравил как излгежда това момиче все още я желая до себе си,все още искам да я имам,тя продължи намери друг но аз не мога искам да е до мен и да я усещам с цялото си същество.Чуствам,че ще откача сякасш някой ме е омагясал и магията му не ме пуска(не,че вярвам в такива неща просто израз).Сякаш съм на 50 и знам че този човек е единствения за мен защото си допадахме толкова перфектно.Не знам какво да правя колкото повече чуства имам толкова по тежко ми става от знанието,че никога няма да я имам отново.Обичма я,може да звучи тъпо и ограничено,може някои да си кажат,че съм женчо или че съм много слаб но не ми пука знам,че имам една огромна празнина която сякаш не може да бъда запълнена.

xinfamous
05-08-2011, 05:13
Стегни се,льольо.

Ssummerjam
05-08-2011, 09:28
Оф ако толкова я искаш и не можеш да се примириш, че вече не сте заедно, направи всичко възможно да се съберете отново.

Веднъж счупена, вазата никога няма да бъде същата.

ivcheto0o
05-08-2011, 17:08
Добре че и сам знаеш че повечето ще ти кажем че си слабохарактерен...Как очакваш да си намериш някоя друга и да я забравиш като не се държиш като мъж.А и щом толкова не можеш да живееш без нея защо не си се борил? Вземи се стегни,живота не е само това и продължава.