PDA

View Full Version : Какво мислите?



48700200
05-08-2011, 10:11
Значи на кратко, харесвахме се с едно момиче много.. Обаче направих нещо аз и постоянно се карахме.. И преди една седмица някъде се скарахме много ,като последваха неща от сорта "има хора които не правят твоите грешки".."повече не се познаваме"..викаше ми че изобщо не е трябвало да излизаме... Блокира ме в фейсбук.. обаче не ме блокира в скайп..знам че си пише и с друг.. Странното е че когато си постна няква песен на скайп и тя веднага поства няква дето ни е харесвало и на двамата или пък като напиша нещо профила и тя веднага отговаря на нейния профил.. обаче не ми пише.. а аз гледам да издържам да не и пиша ,макар че ми е доста трудно.. Какво да кажа и двамата сме голям инат.. Искам да и се обадя обаче страх ме е да не остана пак разоочорован.. какво да направя?

w0sh
05-08-2011, 10:17
Изяж си топките от страх.

страхльо 8)

48700200
05-08-2011, 14:01
Няма ли какво да кажете?

Sh@d0w
05-08-2011, 14:07
Странното е че когато си постна няква песен на скайп и тя веднага поства няква дето ни е харесвало и на двамата или пък като напиша нещо профила и тя веднага отговаря на нейния профил

Защо си мислиш,че света се върти само около теб?

Докато един от двамата не преглътне ината си това ще е положението.Не знам какъв съвет търсиш,като е очевидно какво трябва да напрваиш.

SmilezZz
05-08-2011, 16:43
А защо не направиш крачка,за да се сдобрите ?
Всеки в изблик на гняв казва "повече не се познаваме" и тем подобни.. Но след време нещата се оправят..
Опитай..
Ако стане - стане,ако не - не .. Животът продължава и без нея.. Ще срещнеш още доста момичета.. Ще изпиташ още доста очарования и разочарования.. Недей да се отказваш от сега (:

sladur4etyYy
05-08-2011, 16:48
ти да не останеш пак разочарован? аз доколкото разбрах, вината за това да се скарате, си е изцяло твоя.

48700200
05-08-2011, 17:11
току що и са обадих а-у да излезним.. вика че не и се излиза.. викам утре тя ми вика на бал съм.. викам през деня де ,после ще ходя в плд тя ми вика отивай си, вика как ме отряза и ми затвори.. звъннах пак и не ми дигна.. май няма да стане а.. или да пробвам пак като са върна след петък събота...

effikaa
05-08-2011, 18:00
Еми пич, незнам какво да ти кажа. Очевидно момичето не иска да разговаря с теб, но ако наистина държиш на нея бих ти предложила да говориш с нея очи в очи да не е по телефона. Така ще стане много по добре. М/у другото, не си споменал, но ако мога да попитам какво си направил толкова, че да я угорчиш?

abvd
05-08-2011, 18:05
По добре се откажи тя те ИГНОРИРА.. няма смисъл.

48700200
05-08-2011, 18:07
Еми трябваше да се видим , а аз не можах пък трябваше и оттам едни караници и ...

effikaa
05-08-2011, 18:17
Ахам .. Еми момичето много, много неиска да общува с теб според мен. Недей да настояваш много. Като откаже, остави я и пробвай пак друг път. Но откаже ли няколко пъти спри да опитваш, защото няма смисъл. Успех. :smt023

48700200
05-08-2011, 18:31
Ей сея ми писа в скайп , малко говорихме.. не ми вярвала ,,мисли че съм я излъгал и че съм бил на среща .. пфф пък няма такоа нещо.. и така затова ми била много ядосана щот съм започнал с лъжа нещата.. офф направо незнам.. ужас

bratignat
05-08-2011, 18:35
Тя смята, че си й в кърпа вързан (то така и изглежда) и е доста нахална. Предполагам вече си й се извинил. От тук наттатък не й обръщай внимание. Това е твоя единствен ход, в който ще загубиш най-малко.