PDA

View Full Version : .....



toiionq
05-08-2011, 11:42
Здравейте,като всички тук и аз посещавам ,,Facebook'' и разглеждам профили на момичета.Обаче като искам да сваля някоя незнам за какво да и говоря.Примерно като и пиша ,,Здр,как си?'' и съм до там.Някой може ли да даде съвет?Проблема идва от там,че не се познаваме.Смисъл живеем наблизо,но не се познаваме.Някой съвет?

gegata15
05-08-2011, 11:49
еми евентуално стария лаф " как е училището"
или къде ще ходите на екзкурзия.. а така ли там е много хубаво :) алаба някакви такива
после казваш я дай скайп че тука много тъпо за писане ;)

extreme16
05-08-2011, 12:58
Свалки във фейсбук..звучи ми клиширано, пък и много рядко се получава !! Излезни навън заговори някое непознато момиче и ще има по-добър ефект.
Ще го кажа така: всеки може да сваля по интернет, бъди различен, ще направиш по-добро впечатление ;]]

mishle5
05-08-2011, 13:11
Щом не можеш в нета да сваляш,представям си на живо!

Ssummerjam
05-08-2011, 13:23
По-добре не пробвай лафа "как е училището?", че има голяма вероятност да я отегчиш.

toiionq
05-08-2011, 14:50
Добре де,искам да изляза с нея,как да я поканя,така да го кажа?

djipsito
05-08-2011, 14:59
"Искаш ли да дойдеш с мен" еди къде си

"Абе, трябва да ходя *незнам си къде*, ще дойдеш ли с мен за компания"

"Оле, голяма скука, искаш ли да излезем някъде, че ми писна от тоя компютър"..

Лесно е....

toiionq
05-08-2011, 16:32
"Искаш ли да дойдеш с мен" еди къде си

"Абе, трябва да ходя *незнам си къде*, ще дойдеш ли с мен за компания"

"Оле, голяма скука, искаш ли да излезем някъде, че ми писна от тоя компютър"..

Лесно е....
Лесно е да,ако я познаваш е лесно.Просто как да я накарам поне малк ода ме хареса и тогава да я изкарам на кафе.(нямам предвид някоя конкретно)

marin4itu
05-08-2011, 16:46
Ти не можеш да я накараш на сила да те хареса... Просто й предлагаш да се видите и тя вече си преценява.. Не мога да разбера какви са тези дилеми, които ти се въртят в главата..

djipsito
05-08-2011, 17:15
Еми ддз пич, аз съм по-отворена да го наречем и.. с непознати се държа така все едно ги познавам от много време. И предпочитам и с мен да се държат така, просто щото... не знам няма да ми направи лошо впечатление, кефят ме отпуснатите хора. Кво като е непозната ?

Sh@d0w
05-08-2011, 17:24
Здравейте,като всички тук и аз посещавам ,,Facebook'' и разглеждам профили на момичета.Обаче като искам да сваля някоя незнам за какво да и говоря.

Гледаш профили и не знаеш как да я свалиш ХАхАХАахаХха
:razz:
Така сега сериозно.

Пич сериозно жал ми е.Ако искаш да свалиш някоя,просто излез навън.С тия зарибявки по фб не знам докъде ще стигнеш.

Да предположим теоретично,че по някаква неизвестна на никому причина успееш да убедиш момиче да излезете.И после какво?Та ти си гълташ езика пред компютъра,на живо не ми се мисли.

Поработи над самочувствието малко,пък тогава тръгвай да сваляш момичета.