PDA

View Full Version : Неговия прословут инат!



mishle5
05-08-2011, 12:47
Хей,Здравейте отново...вчера ви бях написала че моя дзвер не иска да говорим за проблемите ни,и се прави че нищо няма.Е,от както вчера подхванах тази тема не сме си говорили повече.Той се прибра,и от тогава нито ми пише,нито ми звъни.Във фейсбук е целия ден-само ме сръчка и нищо повече.Сърди ли се,на шут ли ми се прави не знам ама ми писва!Отвътре искам да му пиша ама няма!Няма да му пиша,нека той се сети за мен защо винаги като се караме аз трябва да поемам инициативата ?!все го питам какво става а той: "Нищо сичко е на 6 " В скайпа е..там е и не ми пише,цял ден се дразня :booooomb: Реших че щом не иска да говори,хубаво нека не говори няма да го притискам!След като ще мълчи и аз ще мълча.Нали за това сме едно цяло за да си споделяме,ама той явно няма да благоволи да го направи!Хем аз се мъча,хем и той!Съсипвам се отвътре,постоянно мисля за него-какво му е,защо е такъв,тревожа се ама той е едно инатливо магаре :-x Искам пак да си говорим,пак да се гушкаме,пак да се целуваме..не съм го виждала от ден и вече ми липсва!Искам да оправя нещата,искам да му помогна..но как? :o

TheBeliever
05-08-2011, 12:55
Мъжете са недосетливи магарета. 8-)

Отне ми две години и много нерви, за да го приема. Той няма да се сети. Той даже не подозира, че ти се дразниш. Той не знае как да поеме инициативата и просто чака нещата да отшумят.

Единственото, което можеш да направиш, е да преглътнеш гордостта и ината си, и да направиш първата крачка към сдобряването. Отново, за пореден и път, както винаги.

mishle5
05-08-2011, 13:01
Много искам ама ето сега като прочетах изречението аз да я направя и отвътре: "Нее абсурддд! " :D :D :D Искам да се сдобрим и искам да поема пак аз отново инициативата ама отвътре нещо ме спира..явно наистина гордст...или вече ми е писнало все аз... :o Как може цял ден да е във фейсбук и скайп,да вижда че съм там и да не ми пишеее ауууу лелеее... :-x :D :D :D :booooomb:

nwjsw
05-08-2011, 13:28
:) Не може всеки път когато стане нещо ти да поемаш инициативата да се сдобрите редно е този път той да направи нещо не да седи и да чака на готово ти да го потърсиш.

NightGuardian
05-08-2011, 14:34
Той изобщо не подозира ,че мислиш така....по-добре му пиши....

mishle5
05-08-2011, 18:43
как да не подозира..хиляди пъти се смених днес настроението в скайп и статусите в фейсбук..кви ли неща не сложих и той пак не та не :cry: Продължава да не пише..утре ще се видим в училище,ама кой знае с тоя негов инат може ей така да си ме подмине!

TheBeliever
05-08-2011, 18:48
как да не подозира..хиляди пъти се смених днес настроението в скайп и статусите в фейсбук..кви ли неща не сложих и той пак не та не :cry:

:razz:

Сериозно, момчетата не обръщат такова внимание на трогателните и драматични статуси, каквото ти се иска на теб. Те са праволинейни, логични същества, не разбират от намеци. Просто бъди директна с него.

mishle5
05-08-2011, 19:03
Опитвам се да бъда,но той не иска да ме чуе..дори да му пиша ще отговори: Имам работа!Или пък: кажи .. и ей такива..преди го е правил,ще го направи и сега