PDA

View Full Version : Съветчета ^^



Sunny1235g
05-08-2011, 13:34
Ако някой иска съвет относно козметика, диети , мазила, маски и каквото ви дойде наум да ме пита тук . Искам да бъда възможно най-полезна и ще ви кажа всичките си методи , които знам относно хубав външен вид и добро самочувствие :) :)

Питайте каквото ви интересува без да се притесняватя
Благодаря! :-) :-)

prettyIdeath
05-08-2011, 13:45
Ъъ ... Как да стана кифлъ ? :lol:

Cucko0
05-08-2011, 13:49
и като каква даваш съвети ?

MegiBoOm
05-08-2011, 13:49
^Ъъ т'Фа беШе ТъПоО..... ;*** :?

Много добре си решила да отдадеш от свободното си време за останалите, в момента не се сещам за някакъв въпрос, но ако изникне ще го постна! (:

Sunny1235g
05-08-2011, 14:01
За prettyIdeath : :D


Започва се с външния вид:
Прическа:
Тя обезателно трябва да надвишава главата ви 20-30 см (нарича се тупиране,вафлички) на долу трябва да е силно изправена , а ако за ваше нещастие косата ви е къса задължително трябва да я удължите! Продават се и евтини варианти в магазините за фибички (40-60 лв) . Когато израстнете в йерархията богатият тати ще ви закупи от 500 лв. Вторият вариант е отново силно тупирана в корените и надолу едри букли.Бонус точки ще ви даде брокатения лак за коса.
Грим:
Гримът е силен! Много дебела очна линия , поне 1,5 см , да е удължена. Другият вариант е черни сенки силно наслоени , изкуствени мигли. Лицето ви трябва да е лъскаво , да приличате на златна статуя. Устните ви трябва да са силиконови. Струва от 400-700 лв . Ако не разполагате с тази сума може просто да правите джуки тип ''дупе''
Облекло:
Има облекло за всеки повод . Нека започнем от ежедневния тоалет .. било то за разходка в мола , по центъра или на кафе. Нужни аксесоари: тигров клин, колеми очила с пластмасови рамки закриващи половината ви лице (продават се по подлезите 5-8 лв) , обувки с ток поне 15 см с камъни отгоре (бонус точки - тигров или леопардов десен) , блузка с деколте до пъпа , полата трябва да е мини и мозъка също .

за Cucko0 :

Ами имам опит , как така като каква ? Във форума хората като какви дават съвети. Ако не ти допада идеята заключи темата :)

за MegiBoOm :

Ще се радвам да съм полезна :)

prettyIdeath
05-08-2011, 14:04
За prettyIdeath : :D


Започва се с външния вид:
Прическа:
Тя обезателно трябва да надвишава главата ви 20-30 см (нарича се тупиране,вафлички) на долу трябва да е силно изправена , а ако за ваше нещастие косата ви е къса задължително трябва да я удължите! Продават се и евтини варианти в магазините за фибички (40-60 лв) . Когато израстнете в йерархията богатият тати ще ви закупи от 500 лв. Вторият вариант е отново силно тупирана в корените и надолу едри букли.Бонус точки ще ви даде брокатения лак за коса.
Грим:
Гримът е силен! Много дебела очна линия , поне 1,5 см , да е удължена. Другият вариант е черни сенки силно наслоени , изкуствени мигли. Лицето ви трябва да е лъскаво , да приличате на златна статуя. Устните ви трябва да са силиконови. Струва от 400-700 лв . Ако не разполагате с тази сума може просто да правите джуки тип ''дупе''
Облекло:
Има облекло за всеки повод . Нека започнем от ежедневния тоалет .. било то за разходка в мола , по центъра или на кафе. Нужни аксесоари: тигров клин, колеми очила с пластмасови рамки закриващи половината ви лице (продават се по подлезите 5-8 лв) , обувки с ток поне 15 см с камъни отгоре (бонус точки - тигров или леопардов десен) , блузка с деколте до пъпа , полата трябва да е мини и мозъка също .


:lol: :lol: :lol: Супер ще изглеждам :D :-)

Rebirthing
05-08-2011, 14:16
Като каква имаш опит ?! Като козметик, като гримиьор, като коафьор, като маникюрист, като стилист или може би като диетолог ??? Имаш ли някаква диплома за професионално обучение която да гарантира опита ти ?

Sunny1235g
05-08-2011, 14:17
:lol: :lol: :lol: :lol:
а и да не забравя:
Поведение:
Ходенето по дискотеки :
- Посещавайте екстра модерните места -Plazza , 4as Pik , Versai и т.н. Старайте се да привличате максимално внимание към себе си , било то с танци по баровете , късане на салфетки или нацупена и гледаща лошо всички. Обезателно трябва да сте в компания на поне още 5 ваши клонинга , няма да е зле да сте се настанили на ВИП местата! Ако не разполагате с нужната сума ходете често до ВИП тоалетната току виж ви е излязъл късмета да се запознаете с някой ВИП чичко , та бихте се настанили веднага при него и компанията му (набор 50-те)
/

Майтапа настрана


ще ви кажа един метод за много хубава коса


Маска с царевично нишесте и доматен сок.

Съотношението в рецептата е 1 ч.л. нишесте към 1 ч.ч. доматен сок, а приготвянето е изключително лесно.
Просто двете съставки се смесват и разбъркват добре, нанасят се задължително върху измита, все още влажна коса и след 10 минути се изплаква с хладка вода.
Подобно на кожата, чиито pH баланс често е понижен, така и косата има нужда от допълнително хидратиране, особено след като съвсем скоро отново ще бъде лято и пак ще бъдем в търсене на ефективна маска за коса.
При редовно използване (да кажем веднъж в седмицата) маската с царевично нишесте и доматен сок се грижи за възстановяването на баланса на pH, освен това прави косата да изглежда по-свежа и с повече блясък.
Доматеният сок съдържа много полезни витамини, а нишестето обикновено се използва вместо сух шампоан, тъй като има свойството да отнема излишната мазнина в корените на косата.
Опитайте за 2-3 месеца и открийте разликата.

Sunny1235g
05-08-2011, 14:19
Rebirthing
бях нещо като консултант на една актриса :)

nikoletaw
05-08-2011, 14:20
Щом успя да отговориш на въпроса "Как се става кифла?", значи ще си ни доста полезна. :D Засега нямам въпроси, но ако имам нужда, знам къде да попитам. :-)

LipSy
05-08-2011, 14:20
Като каква имаш опит ?! Като козметик, като гримиьор, като коафьор, като маникюрист, като стилист или може би като диетолог ??? Имаш ли някаква диплома за професионално обучение която да гарантира опита ти ?

Едва ли има диплома за професионално обучение, обаче може би момичета много се интересува от козметика и т.н. Според мен тя не говори за професионални неща и едва ли ако някой иска съвет за диета ще му даде хапчета, с които да се натрови и тем подобни. Щом иска да помогне с някой друг съвет, ако има желаещи ще питат. Какво само сте тръгнали да се заяждате не мога да разбера...

Sunny1235g
05-08-2011, 14:23
Радвам се , че ще мога да бъда полезна :)

Shizaya
05-08-2011, 14:25
Хубаво, че искаш да даваш съветчета и да помагаш, но рецептите и сами можем да си ги открием в нета. :D
Говори от личен опит, така ще си по-полезна според мен.

П.С.: Това за "Как се става кифла?" няколко месеца го въртяха по страниците из фейсбука. :D :D

Sunny1235g
05-08-2011, 14:28
Ами , ако някой има въпрос относно някой продукт (дали е хубав или не ) мога да кажа своето мнение.. как да говоря от личен опит като никой засега не се интересува от нищо. Постнах тази маска , защото наистина е много хубава (пробвах я) и за да потръгне малко темата.

А за това не знам дали са го въртяли из фейсбука , щото нямам такъв ама го качих, за да се посмеете :D

Cucko0
05-08-2011, 14:36
Едва ли има диплома за професионално обучение, обаче може би момичета много се интересува от козметика и т.н. Според мен тя не говори за професионални неща и едва ли ако някой иска съвет за диета ще му даде хапчета, с които да се натрови и тем подобни. Щом иска да помогне с някой друг съвет, ако има желаещи ще питат. Какво само сте тръгнали да се заяждате не мога да разбера...

м добре щом ще помага..можеше да бъде полезна по същия начин като просто отговаря на темите,а не като пуска тема ..ще ме питате защо ..защото след ден тая тема ще се загуби из страниците и никой няма да я помни ..

Sunny1235g
05-08-2011, 14:38
Добре заключи темата ако желаеш. Не искам да се създават излишни спорове :)
Ще отговарям в темите :-D

Rebirthing
05-08-2011, 14:42
Мии окей, нещо за диетите какво ще кажеш ?! Доста от темите във форума са на тази тема.

Infinity
05-08-2011, 14:42
Какво мислиш за избелващите кремове и кой би ми препоръчала , имайки предвид, че съм със доста светла и сравнително чувствителна кожа ?

:-o Идеята ми е да премахна някое малки петънца и да предотвратя появата на други такива. :)

Sunny1235g
05-08-2011, 14:49
горещо препоръчвам ето този крем
УНИТОН SKIN ИЗБЕЛВАЩ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ С ФАКТОР 30
цена - 35лв. (заслужава си )
Много кремове съм пробвала , но само този ми хареса а съм с изключително чувствителна кожа на лицето.


Ами за диетите.. Не съм особенна привърженичка на тях. Според мен е много по- добре просто да се изключат вредните храни (мазно, тестени , в шумящи опаковки и т.н ) от дневния прием и да се наблегне на спорта. За коя точно диета искаш мнение? В момента съм на режим и съм много доволна от малките резултати , които съм направила засега. :)

Infinity
05-08-2011, 14:51
Премахнал ли ти е този крем петна, които преди това си имала ?
/ и от акне, и от слънце / :-o
И друг въпрос- ако се сложи сутрин, но под грима ще има ли пак същото действие ? / под фон дьо тен имам предвид/ :-o :-o

Sunny1235g
05-08-2011, 14:58
да имах петна от акне и 1 от слънце .. Вече няма и помен от тях
Слагах си го вечер и сутрин дори и когато се гримирах .. (под фдт)
имало е и дни , в които не се гримирам и си стоя само с него
Изхабих цялата тубичка и ако се наложи пак бих си взела. :)

MegiBoOm
05-08-2011, 15:06
Сега се сетих:
Нещо за избелване на нокти дали знаеш - независимо дали в домашни условия или препарат?

Sunny1235g
05-08-2011, 15:10
Можеш да опиташ с лимон
Освен , че има избелващо действие дарява ноктите с витамини
Аз съм пробвала със сода.. натърква се на плочката за около 3-4 минути и така всеки ден , докато не видиш резултат :) :) :)

neeDaBosS
05-08-2011, 15:29
Какво би ми препоръчала за подпухнали очи,торбички или там както се казва..?

Greshka
05-08-2011, 15:38
Не знам дали ще можеш да ми помогнеш точно по този въпрос, но все пак ще питам.
Знаеш ли начин, чрез който в домашни условия без тупиране да постигна хубав и дълготраен обем на косата?
Иначе поздравления за хубавата тема. :)

ViviG
05-08-2011, 15:59
Как да намаля обиколката на талията си и на дупето? Бих искала да го направя в рамките на 1 месец...............

Sunny1235g
05-08-2011, 16:21
за neeDaBosS :
1. краставици, стояли няколко минути в хладилника нарязани на кръкчета си ги сложи в/у клепачите и стой така около 25 минути
2. чаени торбички
3. студени лъжици върху очите :) това са домашни рецепти , които знам
а иначе LIERAC-крем съм го препоръчвала и преди и имаше добри отзиви за него !


за Greshka :
преди къпане пробвай да натъркаш зелка в корените на косата си .. остави я така 10 минутки някъде .. Според мен действа , но ако косата ти е много тежка можеш просто да я етажираш..
ПП : тези спрейчета на нивея и др. не действат :)

за ViviG:
Ако искаш да започнем от утре. Ще ти кажа едно меню за утре , а ти ще ми кажеш дали би го спазвала . За другите дни ще продължим на лично. И аз в момента се стремя към това и засега имам резултати .

като станеш изяш едно киви
2 -3 часа по късно 1 ябълка
за обяд 2 бъркани яйца със сирене и половин филийка хляб + зелена салата
когато огладнееш яж плодове
и за вечеря зелена салата
Премахни от менюто си тестени , кроасани, бонбони и т.н
А и задължително си изтегли pump it up ,, има го в замунда ! Ще имаш резултати гарантирам ти! :) :)

Shinyy
05-08-2011, 16:42
горещо препоръчвам ето този крем
УНИТОН SKIN ИЗБЕЛВАЩ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ С ФАКТОР 30
цена - 35лв. (заслужава си )
Много кремове съм пробвала , но само този ми хареса а съм с изключително чувствителна кожа на лицето.



А да те попитам,за да не си купувам отново крем(този който си казала за петната)...А пък и последните седмици разорих мама и тате с козметиката ми ;д.
Преди 2 седмици си купих крем избелващ на Кокона(кокона&майка). Какво мислиш за него?И дали ще има ефект?Или не си го ползвала?

CherryBell13
05-08-2011, 16:44
Здравей, чудесно е че се опитваш да помогнеш :) аз искам да те попитам : преди много време бях в болница на системи инжекции хапчета и антибиотици и сега имам много голям корем как мога да го сваля само с упражнения и спорт или ми трябва и диета?

pitfall
05-08-2011, 16:56
айде и аз да питам :D понеже косата ми пада доста усилено в последните месеци, можеш ли да ми препоръчаш шампоан, който наистина помага? И за балсам (не съм сигурна), който да има ефекта на преса, в смисъл да не си горя косата, а да използвам някакъв балсам, не очаквам да е перфектно права, но поне малко ...

Sunny1235g
05-08-2011, 16:58
за Shinyy :
знам за кой говориш
пробвай , зависи каква ти е кожата , но внимавай , защото много хора получават алергия от него

за CherryBell13:
упражнения и спорт.
не ти трябва диета просто не се тъпчи .. ако искаш го наричай диета , хапрай плодове и салати ..
прави коремни преси и пак ще кажа от pump it up има голям ефект ако искаш си го изтегли :)

Sunny1235g
05-08-2011, 17:04
за pitfall :
Да на head & shoulders против косопад е много хубав .. взимаш си женския аромат много хубаво мирише аз ползвам него
а има едни флуиди за изправяна на MAGY .. както каза не става перфектно право , но има някакъв ефект :)

cherrygloss
05-08-2011, 17:24
Исках да те питам има ли някаква надежда за вече 'бели' стрии, защото явно не съм ги забелязала и.. и не съм отслабвала или надебелявала рязко, сигурно от дехидратация. :?

WhiteSensation
05-08-2011, 17:25
Моят въпрос е доста глупав :oops: Как да отслабна? От 2 месеца се храня здравословно, свалих 6-7кг., паднах на 54 и дотук. Знам, че последните 3-4-5кг. са най-трудни, но ако знаеш, моля те препоръчай ми някаква диета, която в комбинация със спорт ще ми помогне да падна на 49-50кг. в рамките на 1 месец, ако е възможно. Мерси предварително :-)

Sunny1235g
05-08-2011, 17:32
за cherrygloss:
Къде са тези бели стрии?
Ако са на гърдите има надежда . Крем против стрии на Дева. Ще ти дам съвет : Когато си копуваш кремове за отслабване, стрии , целулит и т.н избирай най - евтиния , защото всички съдържат едно и също , просто известните фирми искат да им пълним гушите.
:) Би ли пояснила къде са ти стриите ? Ако са на дупето прави масажи с олио , спортувай, няма голяма надежда , но ''надеждата умира последна''
:)

за WhiteSensation:

Да , наистина последните килограми са най-трудни. Би ли ми казала колко си висока?
ето тази диета я бях препоръчала на едно момиче и след месец и половина ми се обади да се видим и резултатите бяха зашеметяващи !!

1-И ДЕН
Обяд : Задушете в 1 с.л. олио 30 г накълцано телешко месо. До- бавете 1 червена чушка, нарязана на ивички и 40 г сва- рен ориз.
За десерт : 1 ябълка. Вечеря : Нарежете на резенчета 1 ябълка. Прибавете 40 г настър- ган кашкавал и 50 г сварен ориз. Подправете салатата с 1 с.л. олио и 1 с.л. соев сос.

2-И ДЕН
Обяд : Задушете 60 г грах с 1 ябълка, нарязана наситно. На- късайте вътре 30 г варено пилешко месо и добавете 40 г варен ориз.
Вечеря : Направете си салата от 1 ябълка, 30 г шунка, 1 домат и 50 г варен ориз. Подправете я с 1 с.л. олио и 1 с.л. ябълков оцет.

3-И ДЕН
Обяд : Изпечете на скара 150 г рибно филе. Гарнирайте с 1 ябълка (сварена, пасирана и подправена с 1 с.л. сме- тана ) и 40 г варен ориз.
Вечеря : Сварете 50 г ориз и го разбъркайте с 1/2 ч.ч. прясно мляко и 2 с.л. извара. Добавете 1 ябълка, нарязана на ситно и подправете с 1 с.л. соев сос.

4-И ДЕН
Обяд : В 1 с.л. олио задушете 50 г телешко месо, нарязано на малки парченца. Прибавете 1 с.л. сметана и гарнирайте с 40 г варен ориз. За десерт : 1 ябълка.
Вечеря : В 50 г варен ориз прибавете 1 ябълка, нарязана на кубчета, 35 г краве сирене и подправете с 1 с.л. олио и 1 ч.л. босилек.

5-И ДЕН
Обяд : Задушете 80 г свинско филе.Прибавете 150 г гъби и гарнирайте с 40 г варен ориз. За десерт : 1 ябълка.
Вечеря : Нарежете наситно 1 кисела ябълка и половин авокадо.Подправете ги със сока на половин лимон и 1 с.л олио. Добавете 50 г варен ориз и разбъркайте.



:) Ако имаш възможност я спазвай
пропусната е закуската , защото до обяд се яде само плодове и чай :)

WhiteSensation
05-08-2011, 17:40
1,60 съм висока. :D
Закуската я пропускам всяка сутрин просто нямам време, а обяда ми е проблемен :( :( Може ли вместо това по менюто да изям 3-4 пълнозърнести бисквити, а вечерята да я спазвам както по менюто?

Sunny1235g
05-08-2011, 17:47
Да, разбира се че можеш
не трябва да се задълбаваме толкова много в диетите ..
хапни нещо леко .. и задължително СПОРТ :grin: но вечерята я спазвай

lqlq89
05-08-2011, 18:18
Тази диета колко дни се спазва? И какво е захранването след това?
И да те попитам кажи някоя маска за лице, за смесена кожа с много черни точки и тук там разширени пори? Има ли спасение от черните точки и разширените пори, защото козметичката ми казва, че няма..

suNnykaty96
05-08-2011, 19:01
Браво за хубавата тема, и че си решилa да споделиш опита си и с други момичета. Такaмм и аз имам няколко въпросчета
1. В продължение на един месец ползвах хининова вода да по - бърз растеж нa косата, но четох че е хубаво да се ползва около месец, и после да се прекъсне за още толкова, защото косата свиквала с хининовата вода и нямало да има ефект. Както и да е, ще продължа да я ползвам отново чак през юни, но и за този месец искам да ползвам някакъв продукт за по - бърз растеж. Розова вода ще свърши ли работа според теб ? Или ми препоръчай нещо друго.
2. Ако знаеш някакъв крем или маска за премахване на малки бенки от лицето ? Не са големи, но ме дразнят и искам постепенно, постепенно някак си ако може да ги изсветля. Вмомента ползвам крем Пали за избелване, но той е по - скоро за цялостния тен на лицето, не за бенки, какво мислиш за него ?
3. И... как да си направя така косата - http://www.youtube.com/watch?v=CZyJtNXBeuA , демек като на Катрин от Дневниците на Вампира. Разполагам само с преса за изправяне, сешоар и евентуално може да си купя и дифузер :Д
4. Наскоро отслабнах и сега съм на килограми, които искам да задържа с някакъв режим. Разрешила съм си по - леки супички, плодове и салати на корем, и кисело мляко с овесени ядки и плодове. Въпросът ми е проблем ли е ако в млякото си натроша няколко биквитки Житен дар ? От време на време си позволявам и шоколад или солетки, горе забравих да спомена че ям и пилешко месо или риба 2 - 3 пъти седмично (:

GrippingBosh
05-08-2011, 19:11
Здравей :-)
1. Какво би ми препоръчала за обем в косата ,някаква маска,спрей или някакъв трик.?Косата ми е суха,естествено много къдрава и не я изтощавам абсолютно с нищо,само сешоар след баня.
2. Аз също имам 2-3 бели стрии по дупето ,малки са ,но как да предотвратя да станат по-големи и за вбъдеще да нямам стрии.
3.Кои антицелулитен продукт би ми препоръчала,правя си утайка от кафе масаж като ексфолиант почти всеки ден или през ден,спортувам активно и антицелулитния продукт е само допълнение към тези неща,но искам да е нещо качествено.Ти от кой си доволна? :)
4Би ли ми препоръчала упражнения за бедра ,или някаква програма за спорт ,която ти харесва?
5 Знаеш ли трикчета за по-бели зъби?
Thank you :-) hugss

Rebirthing
05-08-2011, 19:13
Ако може малко така да се намеся...
Greshka - За обем в косата най-силно действие има супена лъжица розмарин в 400 мл. вряща вода, после прецеждаш и нанасяш в корените след като си измила косата си. Обема е удивителен, никой продукт не е постигал такова нещо при мен.

Също така за сенките под очите...няма как да се премахнат със студени компреси и т.н , това е само едно моментно решение. Появата им се дължи най-често на недоспиване и нездравословен начин на живот. Иначе куркума + доматен сок ще се справят със сенките под очите.

Sunny1235g - ползвала ли си околоочен крем против сенки които изобщо има някакво действие ?

cherrygloss
05-08-2011, 20:12
Освен да се надявам да избледнеят още с времето..

GrippingBosh
05-09-2011, 09:02
Rebirthing това за обема в косата с розмарина,отмива ли се после или намазвам в корените и си стой.Пяна има ли нужда :) мачкаш ли я или какво я правиш като го нанесеш :-D

Sunny1235g
05-09-2011, 09:43
за lqlq89 :
Според мен е добре да се запази режима за много дълго време , защото ако се прави определено време и после се зареже съвсем , килограмите се връщат . Това не е точно диета ,а навик. Трябва да се хапва разнообразна храна , НО като изключим боклуците, които продават в магазина (80%) !!!
Аз много харесвам маската на Iwostin . Не пише да е точно за черни точки , но след като измия лицето си с измивен гел я нанасям и след това порите ми изглеждат по-незабележими от преди. Ето какво пише за нея :
Хидратираща и подхранваща маска за лице

Грижа за чувствителна, алергична и дехидратирана кожа.

Подхранва и хидратира кожата
При редовна употреба я изглажда и възвръща блясъка й.

Струва 7.60 !
Дано да съм помогнала :)

за suNnykaty96 :

1. Аз мисля ,че от розовата вода няма да имаш ефект . Тя е полезна за скалпа , но не спомага за разтежа на косата . Най-ефикасни са домашните маски . Ще ти препоръчам една ,.. Забъркваш в една купичка малко зехтин , 1 яйце и 1 спринцовка Тривитаминол (той е за разтеж) . Но ако косата ти е мазна , по добре не слагай зехтин (само в краищата) , защото няма нужда да се омазнява допълнително!
А иначе , ако искаш да си купиш продукт , има добри отзиви за кристалите на Лореал , които се продават в ДМ - 9.99 лв.

2. Не знам за крем против бенки , защото едва ли ще действат , но ще ти дам съвет.Ако бенките ти са изпъкнали по-добре не ги мажи с нищо !

3. Ами доколкото виждам косата и е накъдрена с маша или тънка преса . Не мога да ти кажа как да постигнеш този ефект с тези неща , които си изброила , но може да опиташ да се намачкаш с пяна преди лягане и да увиеш всеки кичур около себе си (дано ме разбра) след това завързваш с ластиче и на сутринта разплиташ . При мен действа . Естествено , не става както с тънка преса ,но пак се получават ефектни къдрици. Можеш да посетиш темата '' Красиви и безвредни прически за различни случаи'' .. има доста интересни предложения.

4. Разбира се , че няма да е проблем да си натрошиш ''Житен дар в млякото'' . Само че не прекалявай . 2-3 :) Иначе добре се храниш!

за Rebirthing

Благодаря за допълнението и помощта! :)
Да , ето този
ЛИЕРАК ДИОПТИ СЕРН ПРОТИВ СЕНКИ ЗА ОЧИ - 34.70 лв
Това е единственият от многото , които съм имала, които има ефект! :)


за cherrygloss
Дадох съвет на едно момиче да ги опече на слънце .. Но трябва , ако те е срам на плажа .. на терасата или не знам.. да сложиш прашки бански. Така се сливат с тена на кожата :)

Sunny1235g
05-09-2011, 09:56
за GrippingBosh :
1. Rebirthing е споделила готино трикче , аз съм го правила също и много хубав обем ми се получи.
2.За да не се появят нови стрии е добре да не напълняваш или отслабваш рязко. Купи си крем против стрии на Дева , за да предотвратиш появата на нови.
3. Аз съм доволна от Антицелулитния гел на Амисан (за 12 лв някъде си го взех ) Той е със затопляш ефект , който се активира след хубав масаж. Действа също и стягащо !
4. Pump it up ми е най-любимата.! Освен ,че има резултати е и доста забавна и я правя с удоволствие.
5. да със сода си ги натъркай , а също ако имаш възможност можеш да си купиш пудра за избелване (аз съм ползвала)
Има и една паста Смайл , която много ми харесва :) :)

Дано съм помогнала :-)

ri41
05-09-2011, 10:05
бреййй каква полезна тема, чак сега я октривам, авторке, препоръчай ми ако може добра боя за коса, да не гори косата и да има блясък и трайност, цената и марката без значение

Sunny1235g
05-09-2011, 10:46
за ri41 :
ами Аз съм доволна от боята на Гарние , иначе няма такава , която да не гори.. всички са еднакви :) :) :)

ri41
05-09-2011, 11:11
кое Гарние по-точно, color naturals, nutrisse ?

bibss
05-09-2011, 11:33
И аз да се разпиша тук с един въпрос. Таа така.. От 2-3 дена насам забелязах, че на лицето ми (около бузите, по носа и леко под очите) са ми се появили нещо като малки петънца , които се лющят (нещо подобно са на така наречените "лишеи" ).. Чудех се, от какво могат да са се появили, и ако знаеш как да ги излекувам? :o :(

bloodyF
05-09-2011, 11:47
бибс, ексфолирай кожата и после сложи някакъв хидратиращ (не мазен) лосион или крем за лице..
и така след около седмица според мен няма да ги имаш.. : )


аз искам нещо за нокти да ми препоръчате че се чупят, цепят етц..

и друго..подариха ми един афинитон, добре е като цвят, обаче ми седи малко на петна (нямам база), така че дайте идея за база (основа), която да не е много скъпа :-o

victoriassecret1
05-09-2011, 13:05
Би ли ми препоръчала крем или мехлем, с който поне малко да се махнат белезите от пъпки по лицето. :)

WhiteSensation
05-09-2011, 14:06
Днеска ми се появи ужасен проблем :( :( :( :( :( Пускам си маникюр от месец и половина и два нокъта се се счупиха. Препоръчай ми някаква маска или лак за да настигнат другите, че така е грозно :( :( :( :( ( мажа си ноктите през ден - два с лак, който ускорява ратежа)

MegiBoOm
05-09-2011, 14:11
bloodyF
МАСЛО ЗА НОКТИ НА ИКАРОВ! Е такова животно няма! Нито е скъпо, нито нищо... само трябва търпение и след време ще имаш удивителни нокти, гарнатирам ти! (към 2 - 3лв. е!)
Иначе ти препоръчвам базата на Артдеко! Вярно, не е от най-евтините, но просто събери пари и тогава си купи нещо скъпо, но качествено, а не сега да си вземеш евтино и некачествено! (:

Rebirthing
05-09-2011, 16:25
GrippingBosh - не, не се измива, а след това даже не са нужни никакви стилизиращи продукти, освен може би лак ако искаш да фиксираш прическата.

bloodyF - основата на Артдеко е към 30 лв. и е много добра, основата на Гош също е добра, тя е двайсетина лева.

Preska
05-09-2011, 19:08
http://catalog.bg/product.php?company=315&id=5104 можеш ли да ми обясниш точно как зе използва, трябва ли да се затопля и съм чувала, че лентичките вътре не били добри и ако примерно използвам от стара тениска после как да я изчистя от нея!!! Благодаря предварително!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

neeDaBosS
05-09-2011, 19:14
Днеска ми се появи ужасен проблем :( :( :( :( :( Пускам си маникюр от месец и половина и два нокъта се се счупиха. Препоръчай ми някаква маска или лак за да настигнат другите, че така е грозно :( :( :( :( ( мажа си ноктите през ден - два с лак, който ускорява ратежа)
1.Маслото на Икаров
2.Топи си ноктите в вода с морска сол
3.Маска с червен пипер

За victoriassecret1,КОНТРАКТУБЕКС му е майката !

ruth
05-09-2011, 21:09
Дали е възможно до 1-2 месеца да отслабна с около 10-12 кг? Кажи някоя диета и ефикасни упражнения. А за черни точки какво препоръчваш?

girl91
05-09-2011, 21:19
http://catalog.bg/product.php?company=315&id=5104 можеш ли да ми обясниш точно как зе използва, трябва ли да се затопля и съм чувала, че лентичките вътре не били добри и ако примерно използвам от стара тениска после как да я изчистя от нея!!! Благодаря предварително!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

В сайта има указание за употреба. Трябва да се загрее (може на котлон в съд с вода) докато се втечни. Можеш да изпозлваш някоя стара дреха, а не лентичките, които са в кутията. Мажеш да желаното място със шпатулката по посока на растежа на косъма, залепяш парчето плат хубаво и дърпаш в посока, обратна на растежа на косъма.

nirvana13
05-11-2011, 18:45
амм аэ имам 2-3 въпроса :

1. имам проблем с косата - :oops: :oops: :oops: появява ми се пърхут а аэ съм алергична към повечето шампоани - ако може да ми предложите нещо с което да си реша проблема .....

2.гриэа си ноктите :smt087 :smt087 - нямам никаква воля - винаги когато ми стане нервно и се почва - пробвала съм с горчиви лакове преди години но пак не ми реши тъпия проблем - дали случайно има по ефикасен метод эа идиотки като мене :D :D

иии энам "проблемите" ми са тъпи

crazy7oo
05-12-2011, 18:34
може ли да ми препоръчаш някакъв фон дьо тен за тяло (:

sissyyyyy
05-12-2011, 20:42
Здравей, имам бал на 26, днес ходих на пробна прическа и изживявам голям ужас в момента. Екстенжъните ми не станаха на такива хубави къдрици, колкото естествената ми коса - отдавам това на факта, че най-вероятно тея екстенжъни са боклуци или лака за коса на фризьорката ми е доста слаб. Два часа след като се прибрах няма и спомен от къдриците ми, сега са едни увиснали отпред, а отзад направи хич ги няма. Какво да правя, не знам... Моля те, препоръчай ми лак за коса за супер силна фиксация, защото моята коса определено е много жива и не стои. Или някакви хитринки за къдрици. Приемам всичко :)

neeDaBosS
05-13-2011, 10:20
Здравей, имам бал на 26, днес ходих на пробна прическа и изживявам голям ужас в момента. Екстенжъните ми не станаха на такива хубави къдрици, колкото естествената ми коса - отдавам това на факта, че най-вероятно тея екстенжъни са боклуци или лака за коса на фризьорката ми е доста слаб. Два часа след като се прибрах няма и спомен от къдриците ми, сега са едни увиснали отпред, а отзад направи хич ги няма. Какво да правя, не знам... Моля те, препоръчай ми лак за коса за супер силна фиксация, защото моята коса определено е много жива и не стои. Или някакви хитринки за къдрици. Приемам всичко :)
Извинявам се,че отговарям вместо авторката но имам някакво решение за теб :)
http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/110109498/Taft_Hairspray.jpg ей тоя лак е повече от уникален..само докато пръснеш целият кичур коса се втвърдява и няма мърдане с часове..Другото което ще ти препоръчам е да изпробваш различни начини за къдрене.Примерно да задържиш повече с машата и да пръскаш лак преди да започнеш да къдриш и след.

GrippingBosh
05-13-2011, 10:43
Здравей, имам бал на 26, днес ходих на пробна прическа и изживявам голям ужас в момента. Екстенжъните ми не станаха на такива хубави къдрици, колкото естествената ми коса - отдавам това на факта, че най-вероятно тея екстенжъни са боклуци или лака за коса на фризьорката ми е доста слаб. Два часа след като се прибрах няма и спомен от къдриците ми, сега са едни увиснали отпред, а отзад направи хич ги няма. Какво да правя, не знам... Моля те, препоръчай ми лак за коса за супер силна фиксация, защото моята коса определено е много жива и не стои. Или някакви хитринки за къдрици. Приемам всичко :)
Извинявам се,че отговарям вместо авторката но имам някакво решение за теб :)
http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/110109498/Taft_Hairspray.jpg ей тоя лак е повече от уникален..само докато пръснеш целият кичур коса се втвърдява и няма мърдане с часове..Другото което ще ти препоръчам е да изпробваш различни начини за къдрене.Примерно да задържиш повече с машата и да пръскаш лак преди да започнеш да къдриш и след.
Лак за обем би ли препоръчала :) :)

ri41
05-13-2011, 11:29
тоя лак стои много неестествено, косата е като слепена, по-добре питай фризьор щом е за бала ти трябват професионални продукти ^

FuckingFreak
05-13-2011, 12:31
^+1

Обикновените лакове просто не вършат същата работа. Че иначе за какво професионалните ще струват от 30 лв нагоре и фризьорките няма да предпочитат тях?

ri41
05-13-2011, 14:31
^ точно за това и го казвам на момичето, че тоя лак на тафт е пълна порнография да не си съсипва бала заради такива боклуци, а и сега се салоните се използват най-различни спрейове и силикони за коса, които придават блясък и жизненост, да се разтърси малко и да поразпита насм натам

jjustdoitt
05-13-2011, 20:55
Ноктите ми постоянно се сцепват.
Косата ми се омазнява много бързо, трябва да я мия всеки ден или поне през ден, за да е чиста.
И последно, сутрин като се събудя лицето ми е супер мазно. (най - вече около челото)
Какво би ми препоръчала? Благодаря ти.

sissyyyyy
05-13-2011, 21:21
Благодаря ви много момичета, обмислям варианта да си направя сама прическата, в крайна сметна едно къдрене ако не мога да си направя.. :) Доста изчетох за лаковете за коса, питах и фризьорки днес, препоръчаха ми следното - да не давам толкова пари за професионални, защото аз не позлвам такъв тип козметика за коса изобщо, препоръчаха ми два - на Taft оранжевият, който е 7ца и на Syoss - зеленият. Да пръскам от далеч, да реша след като напръскам (ако се втвърди много, защото всяка коса е различна), минавам с машата и после пак пръскам малко. Накрая, след като всичко е готово, пръскам отново за допълнителна и цялостна фиксация. :)

sm_95
05-14-2011, 07:27
Момиче полудя ли? Да си направиш сама прическа за бала?! Ами ако недай си боже нещо се обърка или не се получи? Определено си струва да дадеш пари, отколкото да стане някоя издънка точно на бала...

Bonbonchencetyy
05-14-2011, 15:22
Препоръчай ми някой шампоан за коса(моята е плътна(не тънка),руса,до раменете)...Искам да е такъв,че поне 7 дена главата да не ме сърби,защото си мия косата на 1 седмица...Само не ми препоръчвай Wash & Go,от него ме сърби още повече...

sexybanichka
05-14-2011, 15:48
Как да отслабна с 2/3 килограма или поне да махна коремчето

ако е диета да е някаква , която да може да се използва от 14/15 годишна и да става и за нейната притенциозна майка :lol:

bbbbPleasure
05-14-2011, 15:56
Охх .. нещо за тъмни петна/кръгове под очите :(

sissyyyyy
05-14-2011, 19:55
Момиче полудя ли? Да си направиш сама прическа за бала?! Ами ако недай си боже нещо се обърка или не се получи? Определено си струва да дадеш пари, отколкото да стане някоя издънка точно на бала...

Не, хич не се приемам за луда, само защото не искам да съм толкова направена и изкуствена на бала си. Не знам ти как приемаш бала като цяло, ама за мен не е нищо по-различно от една вечер с класа и приятелите от випуска. :) Точно за това ще си правя косата САМА, не знам защо ти се струва толкова странно.. Пък и не съм саката, познавам вкуса и косата си, това което искам да направя съм го постигала не един път, така че няма как да не стане. ;)

bbbbPleasure , слагай студени краставички или студени чаени торбички.

sexybanichka , спираш сладко, безалкохолни и тестяно. Пиеш по 2 литра вода на ден, спортуваш и си супер. :) Коремни преси също.

KumchoValcho
05-14-2011, 20:59
Целия раздел е с тая идея, не знам защо пускате тея тъпи теми

bloodyF
05-17-2011, 06:54
Целия раздел е с тая идея, не знам защо пускате тея тъпи теми


за да не пускат 200 подобни теми..

gre3ny
05-17-2011, 10:47
Здравейте,много полезна тема!!!
Ето ги и моите въпроси:
1.Ноктите ми са доста меки и чупливи,но прочетох за маслото на Икаров и след малко дори излизам да си го потърся.До сега съм се справяла със заздравител,но веднага след като го премахне всичко си е по старо му...Но другият ми проблем свързан с ръцете и по-точно дланите е кожичките около ноктите ми...Постоянно се образуват изсъхнали кожички ,които се обръщат и разкървавяват...Как мога да ги премахна..?
2.Фон-дьо тен или пудра или заедно или ...?Тези неща нещо не са ми ясни?
3.Какъв хидратиращ дневен крем препоръчваш за младежка кожа?Трябва ли да има и защитен фактор?
4.Някакъе продукт за премахване на черни точки?И кожата ми в основата на носа става на малки ранички и се бели...На дехидратация ли се дължи това?
5.Какво мислиш за вегетарианството?

vivito
05-17-2011, 14:37
И аз имам едно въпросче.. може ли да ми препоръчаш продукт за топлинна защита за косата ми.. доста често я изправям и започна да се съсипва а кристалите не помагат особено много..

marin4itu
05-17-2011, 15:16
sissyyyyy, моят лак за коса е такъв http://www.nisea-bg.com/browsepic.html?iid=4761&image=http://www.nisea-bg.com/images/items/4762.jpg . Взех си го от фризьорката ми за 9 лева и е страхотен! А и флаконът е доста по-голям от тези на Тафт.

vanesa0pld
05-17-2011, 18:51
Здравей :P
Така....значи имам няколко въпроса
1.Имам акне и петна от него....записах си час на козметик.Но от петната ми потъмнява лицето.Козметичката ще успееели да го оправи или трябва избелващи кремове?
2.Имаш ли някакви впечатления за крема ''Витасин''(за акне,изгаряния и петна е)
3.Кожата и косата са ми много мазни.Сега като си пинах гърба и всеедно имам мас отгоре,а се къпах тази сутрин.И косата отпред(там дето трябва да е бритона но аз нямам такъв) винаги ми седи мазна.Какво ще препоръчаш?

lqlq89
05-18-2011, 12:20
1. На мен моята козметичка ми прави няколко химични пилинга зимата, защото и аз имах много гадни петна. Но само с това не става, взех си от нея избелващ крем и само след месец имаше коренна разлика, беше 30лв ама си заслужаваше. И отделно можеш да си правиш маски с кисело мляко, хума и сяра (много помага за белези и пъпки).
2. Крема Витасин става за абсолютно всичко. Много доволни има от него. Даже и козметичката ми ми го беше споменала, че за парите си е много добър.
3.Вземи си някакъв измиващ гел за лице и се мии сутрин и вечер. А за косата можеш да си я изплакваш след миене с вода и лимон.

fluffka1
05-18-2011, 18:00
Здравей, моля те препоръчай ми някакъв фон-дьо-тен, който да не запушва порите. Имам проблемна кожа, ии да, лекувам я, но проблемната кожа си е проблемна и не мога без фдт.. :o

GrippingBosh
05-18-2011, 19:34
1. На мен моята козметичка ми прави няколко химични пилинга зимата, защото и аз имах много гадни петна. Но само с това не става, взех си от нея избелващ крем и само след месец имаше коренна разлика, беше 30лв ама си заслужаваше. И отделно можеш да си правиш маски с кисело мляко, хума и сяра (много помага за белези и пъпки).
2. Крема Витасин става за абсолютно всичко. Много доволни има от него. Даже и козметичката ми ми го беше споменала, че за парите си е много добър.
3.Вземи си някакъв измиващ гел за лице и се мии сутрин и вечер. А за косата можеш да си я изплакваш след миене с вода и лимон.
Би ли споделила за тази маска за лицето с млякото ,хумата и сярата.колко време седиш с нея ии откъде може да се намери сяра от аптеката ли :)

buzzzz
05-18-2011, 19:53
Здравей, моля те препоръчай ми някакъв фон-дьо-тен, който да не запушва порите. Имам проблемна кожа, ии да, лекувам я, но проблемната кожа си е проблемна и не мога без фдт.. :o
Couvrance, 35 лв е, но е медицински и не запушва порите.

buzzzz
05-18-2011, 19:54
А ще може ли да ми препоръчаш някаква маска за коса? Моята коса е суха и гъста, ако не я изправя с пресата и след като се изкъпя е няква бухнала, ужас...

ruth
05-18-2011, 21:26
Ние хубаво си задаваме въпроси, ама май авторката си е забравила темата... :?

lqlq89
05-19-2011, 07:27
Би ли споделила за тази маска за лицето с млякото ,хумата и сярата.колко време седиш с нея ии откъде може да се намери сяра от аптеката ли :)

15-20 минутки трябват по принцип, за да изсъхне маската. Сярата и хумата са от аптеката, да. И като ги смесиш, трябва да ти се получи кашичка.

lqlq89
05-19-2011, 07:29
Здравей, моля те препоръчай ми някакъв фон-дьо-тен, който да не запушва порите. Имам проблемна кожа, ии да, лекувам я, но проблемната кожа си е проблемна и не мога без фдт.. :o
Couvrance, 35 лв е, но е медицински и не запушва порите.

Фон дьо тен, които да не запушва порите няма! Просто си слагай по-малко и като се прибереш вкъщи веднага си почиствай грима.

LoveYou95
05-19-2011, 18:17
Искам да попитам как да се грижа най- обстойно за лицето си ? Какви бяха 3-те основни стъпки ? Ексфолиант , тоник . крем ... забравих ги. И кои продукти ще ми препоръчаш за тип от нормална към мазна кожа? :)

MegiBoOm
05-19-2011, 18:29
1.Измиващ гел.
2.Тоник.
3.Крем.
Колкото и да сме изпитали, какво ли не, най-добре иди на козметик да т почисти и оправи лицето, ако има нужда и тя ще ти каже какво точно е за теб! :)

LoveYou95
05-19-2011, 19:11
благодарско 8)

GrippingBosh
05-19-2011, 19:18
А ще може ли да ми препоръчаш някаква маска за коса? Моята коса е суха и гъста, ако не я изправя с пресата и след като се изкъпя е няква бухнала, ужас...
Често ли я изправяш с пресата :) Препоръчвам ти на Миосотис с костен мозък и плацента,червена е и бая голяма и икономична ,маската на Gliss Deep repair 19 също е много хубава :-)

sissyyyyy
05-20-2011, 19:42
marin4itu, благодарско, ще потърся по магазините и него.

Но съм се спряла на определен - зеленият на Syoss ( http://www.syoss.bg/uploads/tx_templavoila/prod_sty_max_bg.gif ) . Косата ми е страшно жива, при къдрене от фризьор се изправя, а с този лак ми стоя 3 дни, като съм сигурна, че щеше да издържи още ден, два, но си измих косата. Наистина е добър лака и не прави косата слепена и твърда. Препоръчвам го.

Daisy11
05-20-2011, 20:47
А ще може ли да ми препоръчаш някаква маска за коса? Моята коса е суха и гъста, ако не я изправя с пресата и след като се изкъпя е няква бухнала, ужас...
на Гарние

Supernaturalfan
05-20-2011, 22:05
Ние хубаво си задаваме въпроси, ама май авторката си е забравила темата... :?
Май се оказа така.
Но все пак и аз имам проблем.Имам така наречените....мустачки и искам да ги махна, но не знам как а и майка ми каза,че остават черни петна и не трябва да се махат с нищо.Дали ще из светлеят или паднат (косата ми е кестенява и си личат много)?

GrippingBosh
05-21-2011, 06:17
Ние хубаво си задаваме въпроси, ама май авторката си е забравила темата... :?
Май се оказа така.
Но все пак и аз имам проблем.Имам така наречените....мустачки и искам да ги махна, но не знам как а и майка ми каза,че остават черни петна и не трябва да се махат с нищо.Дали ще из светлеят или паднат (косата ми е кестенява и си личат много)?
До колкото разбирам говориш за над горната устна ,нали :) Кола маска

Me4encety
05-21-2011, 18:01
Хей,виждам.че си доста знаеща относно козметика. :) Имам следния въпрос,значи махам си косъмчетата на горната устна с лентички,но досега не го бях правила сама.Не знам как съм дръпнала но е останала раничка от лентата,отначало беше чевена сега хвана тънка коричка,но седи ужасно все едно съм оцапана с нещо.Въпроса ми е с какво да се мажа за да изчезне по-бързо и ще остане ли белег? Благодаря,предваително,

Me4encety
05-21-2011, 18:02
Хей,виждам,че си доста знаеща относно козметика. :) Имам следния въпрос,значи махам си косъмчетата на горната устна с лентички,но досега не го бях правила сама.Не знам как съм дръпнала но е останала раничка от лентата,отначало беше чевена сега хвана тънка коричка,но седи ужасно все едно съм оцапана с нещо.Въпроса ми е с какво да се мажа за да изчезне по-бързо и ще остане ли белег? Благодаря,предваително,

zoreto
05-21-2011, 18:32
^ И при мен така се получи при 1вия ми опит,аз се намазах с най -обикновен крем Здраве или Бочко и белег нямам ,а си бях сахванала и малко от устната :?

Me4encety
05-21-2011, 19:07
Аз сега го мажа с "Родопско чудо".Кремчето е много хубаво,но не знам дали за това ще ми помогне.

glezenata13
05-22-2011, 10:31
Абе тия мустачки над устната, защо просто не ги оскубете с пинсета, предполагам имате мъничко и то почити незабележими косми, а не някой брада :D защо са ви тия ленти, от които се изривате и т.н.. просто ги оскубете с пинсетка и готово..!

Rebirthing
05-22-2011, 10:36
Аууу, с пинсета боли непоносимо много при мен ! Пък и не е толкова прецизно. Аз ги махам с конец и става идеално.

glezenata13
05-22-2011, 10:38
Оф добре, че нямам тоя проблем, че като ви гледам си е жива мъка..

neeDaBosS
05-22-2011, 10:40
Аууу, с пинсета боли непоносимо много при мен ! Пък и не е толкова прецизно. Аз ги махам с конец и става идеално.
С конец? Обесни повече,моля те 8-) и мен ме боли с пинсета,не че имам много но веднъж бях пробвала и... :lol:

glezenata13
05-22-2011, 10:43
Абе мацки я така и така давате съвети я моляви се ме посъветвайте и мен, дали си подстиржа ли бретон, под бретон имам предвид, плутен бретон под веждите (мисля , че се сещате за какво става дума), че имам час за фризьор ей сега и незнам какво да правя.Моя приятел казва, че всякак ще ми ходи, ама той смее ли да каже друго :grin:

glezenata13
05-22-2011, 10:45
Моляви казвайте какво да правя, че съм пред дилема :grin:

neeDaBosS
05-22-2011, 11:11
Направих ти бретон с фотощоп http://www.prikachi.com/images/177/3369177e.jpg не стана никак добре,ама да си имаш някаква представа. 8-)

glezenata13
05-22-2011, 11:21
neeDaBoss хахаха е че ходи ми аз се харесвам, не е зле, все пак тука е фотошоп и не е кой знае колко добре, ама така като гледам ми харесва.. ти какво ще кажеш, но честно..? иначе мерси многооооо :-)

mynichka
05-22-2011, 11:22
без бретон :)

glezenata13
05-22-2011, 11:26
:lol: Стига де хахахахаха баси искам бретон, ама мерси mynichka предпочитам истината, отколкото да ме излъжеш .. ако още 2-ма 3-ма ми кажат без бретон ме отказвате на 100% 8)

koshtramba
05-22-2011, 11:28
СЪС (просто скрива кофти веждите)

DisturbiaV
05-22-2011, 11:35
И на мен повече ми харесваш с бритон.Пък и малко разнообразие :)

WhiteSensation
05-22-2011, 11:37
И на мен ми харесваш повече със :-)

neeDaBosS
05-22-2011, 11:37
Красива си всякак.Това е коса ще порасне бързо,ходи ти според мен. 8-)

glezenata13
05-22-2011, 12:25
кофти веждите.. хахахаха ей тая кощрамба, не че да се правя на велика, ама момиче далеч си от моето ниво било то външно и мисловно, така че престани да се заяждаш с всеки, защото, ако бях от града или селото, в което се намираш, щях да те хвана и да ти покажа откъде изгрява слънецто, много почваш да ме дразниш.Какво се правиш на пичка тука из форумите и нета и си тръгнала да убиждаш всеки на поразия... вчера видях твои снимки и си леко казано простовата, супер кльощава и дори незабележима... на улицата си едно нищо в къщи пред компа всеки може.. не съм злонамерена , но ти просто прекали.. погледни себе си на какво преличаш, нямаш нищо особено по теб.. нито тяло, нито причекса, нито визия, една безлична , дребна селска пръчка..това е послдният път , в който се обръщам към теб, защото ми писна и ако има наистина в тоя форум модератори моля да и направите забележка, защото постояно се заяжда и убижда хората и това вече наистина дразни.На всички ви много благодаря за съветите, ще си прасна един бретон, пък наистина коса е расте. Много ви благодаря!

koshtramba
05-22-2011, 12:30
хХАХАХА, "далеч си от моето ниво и външно и мисловно!"

Само това показа що за стока си ! :lol:

Rebirthing
05-22-2011, 13:10
Аууу, с пинсета боли непоносимо много при мен ! Пък и не е толкова прецизно. Аз ги махам с конец и става идеално.
С конец? Обесни повече,моля те 8-) и мен ме боли с пинсета,не че имам много но веднъж бях пробвала и... :lol:

Ето така http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM само, че минаваш над горната устна :).

Daisy11
05-22-2011, 15:32
с бретон

glezenata13
05-23-2011, 08:25
Направих си бретон.

glezenata13
05-23-2011, 08:26
Красива си всякак.Това е коса ще порасне бързо,ходи ти според мен. 8-)
Можеш ли да ми направиш косата на фотошопа черна да видя как ще ми стои ..?

neeDaBosS
05-23-2011, 10:14
Дам,ще се опитам 8-) Я пусни снимка с бретон

glezenata13
05-23-2011, 10:24
След мъничко, че почвам да се оправям, че ще излизам ще се снимам и пуска.Междо другото много ми ходи :D поне аз се харесвам . И си чакам снимките с черната коса :-D

dream1707
05-23-2011, 10:51
glezenata13 .. вероятно след това, което ще напиша ще ме нападнат.. но и на мен веждите не ми харесват :-o Не мисля, че Кощрамба се заяжда, просто е "болезнено" искрена .. И честно казано мисля, че всичко за което "ти е направила забележка" си е напълно вярно :-o От всичките ти коментари, които напоследък чета във форума ми направи впечатление, че си .. ъм.. самовлюбена и до някаква степен надута... И ти критикуваш не по-малко от Кощрамбата и не си кой знае колко по-високо от нея..
Лично мое мнение, тя поне критикува с основание .. :-o
Убедена съм, че все ще се намери някой да ме нападне сега.. но все пак изразявам личното си мнение :)

dream1707
05-23-2011, 10:57
Да не е съвсем офтопик ... (в друг коментар, че оня стана много дълъг ;д )

След няколко часа съм на изпращане на една приятелка, ще стоя там малко ... Та чудя се как да си направя косата, не искам да е баш съвсем обикновена, както я нося всеки ден (изправена или с вафли в корените) .. Но искам да е нещо семпло, не натруфено, защото все пак няма да стоя там кой знае колко :)
Косата ми в момента е такава (http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167789_1812012467949_1469143340_31989844_1537456_n .jpg) Малко по-дълга ...

neeDaBosS
05-23-2011, 11:05
Съвсем леко я начупи с маша или пяна ..

Djuff
05-23-2011, 12:09
glezenata13 .. вероятно след това, което ще напиша ще ме нападнат.. но и на мен веждите не ми харесват :-o Не мисля, че Кощрамба се заяжда, просто е "болезнено" искрена .. И честно казано мисля, че всичко за което "ти е направила забележка" си е напълно вярно :-o От всичките ти коментари, които напоследък чета във форума ми направи впечатление, че си .. ъм.. самовлюбена и до някаква степен надута... И ти критикуваш не по-малко от Кощрамбата и не си кой знае колко по-високо от нея..
Лично мое мнение, тя поне критикува с основание .. :-o
Убедена съм, че все ще се намери някой да ме нападне сега.. но все пак изразявам личното си мнение :)

Аз съм съгласна с теб.А и 'глезената' от къде знаеш че е под нивото ти?хаха.И както я насоли за външният й вид.. ми лично мнение, но и ти не си първа красавица.

IlikeYourSmile
05-23-2011, 12:09
Такаммм...време е и аз да постна нещичко! :D Искам да попитам какво е мнението ти за трайното изправяне на косата?Виждала ли си момиче което си е изправяло косата по този начин?Ако косата ти е изтощена и направиш трайно изправяне какви могат да са последиците?
-----------
Още нещо!Искам да ми препоръчаш физически упражнения. Изтеглих танците който беше препоръчала в по-предните странички. Искам да са сравнително лесни,не да ми дадеш ня'кви 'дето после няма да мога да мръдна! :lol:
Полезна темичка!Чакам отговорите! :smt038

daru6a1
05-23-2011, 12:43
Здравейте и от мен съфорумки. Тези дни съм намислила малко да си разнообразя прическите, но проблема е , че косата ми е прекалено къса и нямам много избор. Таа , косата ми е до раменете и е леко изтънена.Някакви предложения за раздвижена и ежедневна прическа , по възможност не много сложна .. ? :)

IlikeYourSmile
05-23-2011, 14:31
daru6a1 ,аз не съм създала темата,но една приятелка има подобна прическа ЦъК!!! (http://hairstyles.hairboutique.com/gallery/tom_carson_SV_55.jpg)
Разбира се,зависи много от лицето и самата коса.Прическата стой СТРАХОТНО като ежедневна и не иска кой знае колко грижи

daru6a1
05-23-2011, 18:30
daru6a1 ,аз не съм създала темата,но една приятелка има подобна прическа ЦъК!!! (http://hairstyles.hairboutique.com/gallery/tom_carson_SV_55.jpg)
Разбира се,зависи много от лицето и самата коса.Прическата стой СТРАХОТНО като ежедневна и не иска кой знае колко грижи

Хаха , на тази женка косата й е на степени , а моята е на черта .. А пък ми писна да я изстощавам с ретропресата,пресата за изправяне и правенето на вафлички.Както на кок и опашка .. За това искам нещо раздвижено .. Но тази не е като моята ..

lqlq89
05-24-2011, 06:35
Аууу, с пинсета боли непоносимо много при мен ! Пък и не е толкова прецизно. Аз ги махам с конец и става идеално.
С конец? Обесни повече,моля те 8-) и мен ме боли с пинсета,не че имам много но веднъж бях пробвала и... :lol:

Ето така http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM само, че минаваш над горната устна :).

Я обяснете как става, че нещо не мога да разбера аз..

GrippingBosh
05-24-2011, 09:33
Между другото аз търся червен лак за нокти ,класическо червено ,трайно.Тъй като откакто се помня си гризях ноктите,та въобще не разбирам от лакове и от марки ,моля светнете ме :lol:

krokkrok
05-24-2011, 10:18
Такаммм...време е и аз да постна нещичко! :D Искам да попитам какво е мнението ти за трайното изправяне на косата?Виждала ли си момиче което си е изправяло косата по този начин?Ако косата ти е изтощена и направиш трайно изправяне какви могат да са последиците?
-----------


Не бих рискувала.Майка ми веднъж пробва и после стоя плешива бая време :lol:

daru6a1
05-24-2011, 10:46
Аууу, с пинсета боли непоносимо много при мен ! Пък и не е толкова прецизно. Аз ги махам с конец и става идеално.
С конец? Обесни повече,моля те 8-) и мен ме боли с пинсета,не че имам много но веднъж бях пробвала и... :lol:

Ето така http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM само, че минаваш над горната устна :).

Я обяснете как става, че нещо не мога да разбера аз..

Ауу , това изглежда по-болезнено дори от пинсетата . Ще пробвам 8-)

anonymous708973
05-24-2011, 10:50
А на веждите успявате ли с конец?

pressiana
05-24-2011, 10:57
Не, то от първия път няма как да стане.
Пък и мен не ме боли, когато ги скубя.

g1rl4eto_
05-27-2011, 14:25
Някой ползвал ли го е http://www.nivea.bg/products/face-care/essentials-all-skin-types/essentials-mixed-to-oily-skin/mattifying-day-care

Sladuranata2298
05-27-2011, 14:32
Някой ползвал ли го е http://www.nivea.bg/products/face-care/essentials-all-skin-types/essentials-mixed-to-oily-skin/mattifying-day-care

Аз си го купих преди броени дни. ЗА всеки е различно, при мене засега има ефект, но все пак малък - ползвам го от 4-5 дена. :) :) :)

Josefinne
05-27-2011, 14:36
За prettyIdeath : :D


Започва се с външния вид:
Прическа:
Тя обезателно трябва да надвишава главата ви 20-30 см (нарича се тупиране,вафлички) на долу трябва да е силно изправена , а ако за ваше нещастие косата ви е къса задължително трябва да я удължите! Продават се и евтини варианти в магазините за фибички (40-60 лв) . Когато израстнете в йерархията богатият тати ще ви закупи от 500 лв. Вторият вариант е отново силно тупирана в корените и надолу едри букли.Бонус точки ще ви даде брокатения лак за коса.
Грим:
Гримът е силен! Много дебела очна линия , поне 1,5 см , да е удължена. Другият вариант е черни сенки силно наслоени , изкуствени мигли. Лицето ви трябва да е лъскаво , да приличате на златна статуя. Устните ви трябва да са силиконови. Струва от 400-700 лв . Ако не разполагате с тази сума може просто да правите джуки тип ''дупе''
Облекло:
Има облекло за всеки повод . Нека започнем от ежедневния тоалет .. било то за разходка в мола , по центъра или на кафе. Нужни аксесоари: тигров клин, колеми очила с пластмасови рамки закриващи половината ви лице (продават се по подлезите 5-8 лв) , обувки с ток поне 15 см с камъни отгоре (бонус точки - тигров или леопардов десен) , блузка с деколте до пъпа , полата трябва да е мини и мозъка също .

за Cucko0 :

Ами имам опит , как така като каква ? Във форума хората като какви дават съвети. Ако не ти допада идеята заключи темата :)

за MegiBoOm :

Ще се радвам да съм полезна :)

Здраво! :D

nikzz
05-27-2011, 23:44
Абе темичката си е супер аз само поста за маскатаза коса като видях ми стана ясно, че никой няма да си губи времето тук.. какво сте се озлобили, вие само я нападате, не й давате шанс пък после що не се била доказала .. яя стига само сте я задръствали тая тема с излишни заяждания :D :-P

Таа стига толкова за това ;р ... Мацкоо аз бих искала да те питам за някаква маска или нещо друго против черни точици.. мерси предвавително :-)

shiv3r
05-28-2011, 07:07
Искам да те попитам какво мислиш за лосионите за изкуствен тен.Наистина ли от тях получаваш тен и кой от тях е най-качествен?Ако може ми препоръчай и нещо друго само да не е солариум,не съм доволна от него.
А колкото до темата аз мисля ще е доста полезна :)

sLaDkagRe6ka
05-28-2011, 12:34
ам след този пост сиг всички ще ме нападнат но аз да си кажа 8-) от няколко дена следя темата и виждам как просто всички сте заблудени съни12345г е от моят клас познавам я никога не се боядисвала а дава мнение коя боя е хубава и не знам си още какво тя беше написала че е консултант на някаква актриса не знам как едно 13 годишно момиче може да е консултант на актриса а и тя никога не идва гримирана или ако идва е мн мн рядко както и да е може да не се гримира за училище това не мога да кажа после дава съвети за лунички а седем години съм с нея никога не е имала лунички :( (и аз имам ужасно е.. ) изобщо познавам я и не мисля че трябва да ви лъже за такива продукти естествено че тя ще отрече но аз просто ви казвам :? А и Галенце моля ти се престани да даваш съвети за това което никога не си ползвала :( нямям нищо против да се опитваш да помогнеш но като не знаеш по-добре недей :-) ами това е от мен вие си преценявате :wink:

sLaDkagRe6ka
05-28-2011, 12:37
А и не бих постнала такова нещо ако не съм сигурна и не съм разпитала и разбрала :wink: :)

galet0
06-07-2011, 14:45
ам след този пост сиг всички ще ме нападнат но аз да си кажа 8-) от няколко дена следя темата и виждам как просто всички сте заблудени съни12345г е от моят клас познавам я никога не се боядисвала а дава мнение коя боя е хубава и не знам си още какво тя беше написала че е консултант на някаква актриса не знам как едно 13 годишно момиче може да е консултант на актриса а и тя никога не идва гримирана или ако идва е мн мн рядко както и да е може да не се гримира за училище това не мога да кажа после дава съвети за лунички а седем години съм с нея никога не е имала лунички :( (и аз имам ужасно е.. ) изобщо познавам я и не мисля че трябва да ви лъже за такива продукти естествено че тя ще отрече но аз просто ви казвам :? А и Галенце моля ти се престани да даваш съвети за това което никога не си ползвала :( нямям нищо против да се опитваш да помогнеш но като не знаеш по-добре недей :-) ами това е от мен вие си преценявате :wink:

цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%8F)


Иначе това което съни123...... е описала според мен е много подходящо само и единствено за магистралата

и се радвам че нямам лунички
ужасно е

Wwwooow
06-07-2011, 17:24
Нещо за подкожни косъмчета??????????и за гадните рани по краката след обезкосмяване(по какъвто и да е начин)?

Barbie47
06-08-2011, 15:52
Нищо лично, но статията за "кифлата" е вече доста популярна в интернет и сигурно не съм единствената, която знае, че не си я писала ти. http://maitapi.com/lyubopitno/1207-rakovodstvo-na-savremennata-kifla :)

galet0
06-08-2011, 16:19
http://maitapi.com/lyubopitno/1207-rakovodstvo-na-savremennata-kifla[/url] :)

:O
точно за магистралата

Wwwooow
06-09-2011, 12:15
Нещо за подкожни косъмчета??????????и за гадните рани по краката след обезкосмяване(по какъвто и да е начин)? ?????????

MegiBoOm
06-09-2011, 13:11
аз веднъж имах един подкожен косъм, който доста ме притесни и отидох на лекар...
препоръча ми Фусидин! ;)

Wwwooow
06-09-2011, 13:39
^^мерси за отговора :)

а някой нещо да знае.когато си епилирам краката какво да правя за да не ми стават рани?и ако станат с какво да се мажа ?

mishkaa
06-16-2011, 15:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=410041 :-#

mee3
06-19-2011, 08:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8824567#8824567 :smt089

vqra
10-30-2011, 21:27
еми значи ето я и моята историика.
на скоро се прместихме, а тук водата е доста варовита. Избягвам да пия, но нияма как и всички се къпем с нея. Обаче моята коса изведнъш реши че изка пърхут. Никога до сега не бях имала. И сега незнам какво да правя. Предполагам че може да ми помогнеш с избора на шампуан (ако може някой да не е български, защото сме във Виена) и ако може да е някой по-лесно откриваем. И имам още едно питане. Незнам какво се разбира под нормален пърхут но скалпът ми ужасно се бели. На огромни парченца. Незнам до колко е нормално. Може да е и от възраста (на 14 съм). А понякога ме и боли на местата където се бели. Моляте дай някакъв съвет. Благодаря ти предварително.

Alexandraaa
11-06-2011, 13:45
Мога ли да те попитам какво мислиш за употребата на фон дьо тен, и дали ти самата ползваш ? :grin:

imaginemoi
11-06-2011, 15:37
Щом успя да отговориш на въпроса "Как се става кифла?", значи ще си ни доста полезна. :D Засега нямам въпроси, но ако имам нужда, знам къде да попитам. :-)


Не че се заяждам, обаче отговорът и е копиран от друг сайт ...

LoveChocolate
11-06-2011, 16:10
Щом успя да отговориш на въпроса "Как се става кифла?", значи ще си ни доста полезна. :D Засега нямам въпроси, но ако имам нужда, знам къде да попитам. :-)


Не че се заяждам, обаче отговорът и е копиран от друг сайт ...
Има ли значение ?

FreshJuice
11-06-2011, 17:48
Аз да попитам за хубави сенки максимум за 10 лева :D дори не знам дали въпроса е за тука ... всякакви предложения приемам :D :D :D

mynichkaTanq
11-06-2011, 18:28
еми значи ето я и моята историика.
на скоро се прместихме, а тук водата е доста варовита. Избягвам да пия, но нияма как и всички се къпем с нея. Обаче моята коса изведнъш реши че изка пърхут. Никога до сега не бях имала. И сега незнам какво да правя. Предполагам че може да ми помогнеш с избора на шампуан (ако може някой да не е български, защото сме във Виена) и ако може да е някой по-лесно откриваем. И имам още едно питане. Незнам какво се разбира под нормален пърхут но скалпът ми ужасно се бели. На огромни парченца. Незнам до колко е нормално. Може да е и от възраста (на 14 съм). А понякога ме и боли на местата където се бели. Моляте дай някакъв съвет. Благодаря ти предварително.

Това е от шампоана вземи някой наистина хубав шампоан, за който няма да съжаляваш. Така беше и една приятелка и също й нея я болеше. А..а забравих да те попитам носиш ли диадеми или фибички?

vqra
11-07-2011, 20:01
aми не от както така започна да ми се бели не нося никакви дядеми или шноли а и преди не съм носила кой знае колко често

Redna
11-22-2011, 08:16
И аз искам съвет! :)
Цял живот съм била с естествен цвят на косата и сега искам някаква промяна. Косата ми е кестенява, очите кафяви, лицето ми е на лунички, и кожата ми розовее съъъъъъъъвсееееем леко, а веждите ми са черни ? сякаш..... Какъв цвят да се боядисам, така, че да ми стои по-естествено. Не ми харесват неща от сорта на черни вежди+червена/руса коса и черни корени... :?

Brook
11-22-2011, 09:18
Имам въпрос бях прочела едно мнение в друг форум ако си миеш косата повечето от един път седмично тя се уврежда и омазнява дали вярно ли е това?Ако ли не по колко пъти е желателно да се мие косата?

MegiBoOm
11-22-2011, 09:20
Имам въпрос бях прочела едно мнение в друг форум ако си миеш косата повечето от един път седмично тя се уврежда и омазнява дали вярно ли е това?Ако ли не по колко пъти е желателно да се мие косата?

Косата, може да се мие 2-3 седмично без това да й навреди !

Redna защо не пробваш с няколко тона по-тъмно кестеняво, от сегашния ти цвят?

Rebirthing
11-22-2011, 10:14
Имам въпрос бях прочела едно мнение в друг форум ако си миеш косата повечето от един път седмично тя се уврежда и омазнява дали вярно ли е това?Ако ли не по колко пъти е желателно да се мие косата?

Ежедневното миене не е желатено ! В седмицата може повече от веднъж, по 2-3 пъти.

Brook
11-22-2011, 10:21
Амм да аз се къпя през ден и правя всимко както хората мия си косата и прочие.Претиснявах се дали това че се мия косата през ден няма да я увреди в бъдеще.