PDA

View Full Version : Нещо против пресни стрии?



fakesmiles
05-08-2011, 16:08
Направо съм ужасена в момента! Видях,че във вътршната част на едното бедро имам малки,къси стриички.Поне аз мисля,че това са стрии.Досега не съм имала и направо се втрещих.Моля ви ако знаете нещо ефективно против пресни стрии(червени) кажете ми да ги атакувам от рано,че е мн грозно :(

fakesmiles
05-08-2011, 16:26
сега прочетох във форума на бг-мама за различни мазила и доста жени препоръчаха контрактубекс за пресните стрии.и в сайта на лекарството пише,че става и за стрии.май ще го пробвам 8-)

GrippingBosh
05-09-2011, 08:56
Стриите се появяват от драстично напълняване или отслабване,при раждане едва ли си раждала :lol: при вече появили се стрии ,едва ли има лек....освен да мажеш с каквото и да е ,просто да не оставяш дехидратирана кожата си,масла,олио,лосиони каквото се сетиш,за да не се появяват нови и тези да не стават по-големи.Спортувай! :-)

ri41
05-09-2011, 10:41
тука сигурно в 10 теми съм обсъждала, че на мене адски много ми помогна свинската мас, веднага след намазване се забелязват резултати, а при продължително прилагане, трайно заличаване

neeDaBosS
05-09-2011, 11:16
^Какво правиш с тая мас?

ri41
05-09-2011, 11:57
как какво, намазваш се там където имаш стрии

Bonbonenata
05-09-2011, 16:09
Свинска мас 8) Ама я минаваш през водна баня, после с мляко, после пак с вода и така се маха миризмата и всичко е точно.

Djenka
05-09-2011, 17:01
Аз също имам :(

Моите не са много къси.. аз ги забелязах миналото лято /даже мама ги забеляза докато бяхме на плажа, аз преди дори не подозирах, че имам/

Нищо не съм ги правила.. почти всичките ми приятелки имат, и те не правят нищо за тях /поне доколкото знам/
А и когато аз ги намерих, май вече не бяха много нови.
Така де.. аз имам защото дупето порасна /нали през пубертета се разширявал таза и etc./

Нищо не мисля да правя.. така или иначе като родя пак ще имам 8-)

fakesmiles
05-09-2011, 19:20
не мисля,че ще мога да намеря мас,не знам даже дали се продава такова нещо 8-) и не разбрах как точно става с млякото?
иначе се порових в бг-мама и видях доста добри мнения за маслото на икаров и на дева крем против стрии.казват,че заличават доста успешно такива стрии.взех си ги и двете и ще ги редувам,пък дано стане нещо

SuperBadSuperFresh
05-09-2011, 20:22
не мисля,че ще мога да намеря мас,не знам даже дали се продава такова нещо 8-) и не разбрах как точно става с млякото?
иначе се порових в бг-мама и видях доста добри мнения за маслото на икаров и на дева крем против стрии.казват,че заличават доста успешно такива стрии.взех си ги и двете и ще ги редувам,пък дано стане нещо

Продава се в хранителните магазини.