PDA

View Full Version : Сайт-критика и мнения!



fboy2
05-08-2011, 17:30
Здравейте!
Днес завърших един сайт staklen-dom.free.bg и искам да ми изкажете мнения или критика. Това е първия ми опит, почнах от нулата. Покажете и вашите опити .. :) :) :)

ThEKiNgG
05-08-2011, 19:28
За жалост има много критики от колкото похвали. :)

ivanstef
05-08-2011, 19:54
Доста добре като за първи проект. Наистина има много неща, за които ще се научиш с времето (например защо текстът ти не трябва да е централно подравнен, защо се слагат падинги и марджини), но най-важното е да знеш- НИКОГА не прецаквай ratio-то на изображенията 8)

dubi95
05-09-2011, 08:29
като за първи път сайта е добре направен,но идеята за сайт- не е добра.Като този сайт даже и по-добър го има в бтв,така че не трябва да има други такива сайтое.Може заедно да направим някакъв по як сайт на друга тема.Моят сайт е:

copypaste.dir.bg

Righteousness
05-09-2011, 10:45
Не, моля ви се, не се събирайте двамата, 21 Декември е много далече!

По темата: за пръв сайт от 0-лата евала! Моя пръв сайт... не питай :razz:

Ако искаш да се занимаваш и за нататак много има много :)

straus
05-09-2011, 12:12
Рекламите долу стоят малко грозно и разпънатата картинка отгоре. Също има прекалено много клипове, напълни го с повече четиво, снимки. Виж някви новини за актьорите, примерно как елена се напи оня ден и остана без книжка :D Иначе е добре като за първи път ;)

fboy2
05-09-2011, 17:13
Благодаря Ви, и аз си мисля че все пак за първи опит е добре и разбира се има много още какво да се желае и да се научи. А за теб dubi95 или koko95 както беше преди не очаквай нищо от моя страна, от доста време те засичам и определно си ми паднал в очите... 8) :):):)